Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab 3 8' (SM-T310) İncelemesi (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
432
Cevap
11
Favori
47.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
Giriş
    1 yıldır kullanıyorum, sosyal medya gazete uygulamaları vs gayet iyi, arka planda radyo/youtube, steam açıkken 9-10 sekmeyi aynı anda rahatça bakabiliyorum oyun pek oynamam ama world of tanks blitz oyunu var 56fps diyor gayet rahat oynuyorum.
  • Sağolasın kardeşim peki 8 inç daha iyi dimi kullanım açısından 7 inc'e göre

Birde t310 dışında bu fiyatta başka model yada Samsung'un başka modelini tavsiye edebilirmisin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lsengul kullanıcısına yanıt
    Kuzenimde t210 7inç var 8 ile arasında büyük fark var çerçevesi çok yer kapladığından dolayı küçük gözüküyor ama şöyle bir baktım tab4 7inç olanlarda çerçeveyi kaldırmışlar gidip karşılaştırma yapmak lazım, diğer model tavsiye edemem çünkü bilgim yok bu konularda, sadece kullandıklarım hakkında yorum yapabilirim.

bu arada kendinize tablet alıyorken kardeşinize vs t210 almaya niyetlenirseniz almayın, çoğu 3d oyun donuyor veya takılıyor.
  • Arkadaslar merhaba, t310 da otg desteği varmı ve 500 gb lık harici hard diskler kullanılabiliyor mu. Deneyen ve bilen varsa cevap yazar mı lütfen. Benim için önemli olan noktalar bunlar. Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar merhaba, t310 da otg desteği varmı ve 500 gb lık harici hard diskler kullanılabiliyor mu. Deneyen ve bilen varsa cevap yazar mı lütfen. Benim için önemli olan noktalar bunlar. Şimdiden teşekkürler.

• T310 da otg desteği var. Almak istiyen olursa 350 tl ye satıyorum, otg, hdmi kablosu ve 2 kılıfla beraber

• Elinize sağlık hocam.
  • Otg desteği bütün harddiskleri çalıştıracağı anlamına gelmiyor. Hele hele 500gb tan bahsedilirse bence zor.

Kendi cihazımdan çok memnunum. 3g simkart desteği falan yok ama güzel cihazdır kendisi.
  • "Tab 3 T310" vs "Tab 4 T230" kıyaslaması yapabilir misiniz? Eski ama bana T310 daha hoş geldi.
  • Yeni Almanya romu çıkmış. Tabiki türkçe desteği vardır...
  • Yeni Almanya romunu 2 aftadır yükledim. Güzel. Samsung tv si olanlara screen mirroring patch te de bi sorun yok...
  • rumuzumdur R kullanıcısına yanıt
    hocam nasıl yaptınız, rom orjinal mi, T310XXUBOJ1 romunu bir türlü indiremedim, siz nasıl indirdiniz hocam

edit: sammobile dan indirdim ve kurdum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apollo48 -- 3 Mart 2016; 22:27:39 >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.