Şimdi Ara

Samsung Galaxy SIII(i9300) Sıkça Sorulan Sorular / Destek / Sorularınız (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.152
Cevap
49
Favori
349.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mesudum

Parayı çok verince zırhı kalın tank almıyorsunuz, T-41 pırpır uçaktan jete geçiyorsunuz. Daha hassas davranmanız gerekmesi çok da yeni ve garip bir şey değil.

Samsung olsun, Apple olsun, bu kadar para verip, belki bekaretini veya organını satarak, bu telefonu alan kişilerin hassas davranacaklarını, telefondan önce kendilerini yere atarak engel olacaklarını varsaymış olabilirler.

Siz gene iyisiniz. Geçenlerde biri vardı, "eski telefonumu duvara fırlatmıştım bişi olmamıştı, bu daha pahalı olduğu halde o kadar dayanmaz herhalde" diyecek kadar uçmuştu.

Sacmalayip durmussunuz... Ben ne diyorum siz ne diyorsunuz heralde zirhli tank degil ama cok net s,s2 veya iphone dan cok daha hassas bir cercevesi var buda size normal geliyorsa diyecek bise bulamiyorum....

Ayrica samsung cerceve cam dokunmatik hepsini tek unite uretmis degisimi 550 lira... Hem sacma sapan bi malzemeden yap hemde birbirine bagla...

Helal...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sarpuli

quote:

Parayı çok verince zırhı kalın tank almıyorsunuz, T-41 pırpır uçaktan jete geçiyorsunuz. Daha hassas davranmanız gerekmesi çok da yeni ve garip bir şey değil.

Samsung olsun, Apple olsun, bu kadar para verip, belki bekaretini veya organını satarak, bu telefonu alan kişilerin hassas davranacaklarını, telefondan önce kendilerini yere atarak engel olacaklarını varsaymış olabilirler.

Siz gene iyisiniz. Geçenlerde biri vardı, "eski telefonumu duvara fırlatmıştım bişi olmamıştı, bu daha pahalı olduğu halde o kadar dayanmaz herhalde" diyecek kadar uçmuştu.

Sacmalayip durmussunuz... Ben ne diyorum siz ne diyorsunuz heralde zirhli tank degil ama cok net s,s2 veya iphone dan cok daha hassas bir cercevesi var buda size normal geliyorsa diyecek bise bulamiyorum....

Ayrica samsung cerceve cam dokunmatik hepsini tek unite uretmis degisimi 550 lira... Hem sacma sapan bi malzemeden yap hemde birbirine bagla...

Helal...

Peki...

Siz ağlamaya devam edin.

Sonuçta mal bu. İstediğiniz yere şikayet edin telefonu.

Ben de durmuş cevap veriyorum, esas saçmalığım burada.

• Harbiden neden cevap verdin şimdi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sarpuli

quote:

Helal...

Peki...

Siz ağlamaya devam edin.

Sonuçta mal bu. İstediğiniz yere şikayet edin telefonu.

Ben de durmuş cevap veriyorum, esas saçmalığım burada.

Aynen size gore ne varki? Ben uyari yaptim ve degisimi ne kadar tutar diye sordum... Yorum yapacak bisevyok burda...

• İyi bir mail programı arıoyorum s3 için.
    Bence kendi mail programı cok yeterli değil.
    Mail gelirgelmez otmuyor.
    5 dk kontrol suresi vvar en dusun 5 dk sonra kntrol ediyor.
    Blackberry deki gibi iyi bir mail programı tavsiye edebilirmisiniz.
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: edizfbc

İyi bir mail programı arıoyorum s3 için.
    Bence kendi mail programı cok yeterli değil.
    Mail gelirgelmez otmuyor.
    5 dk kontrol suresi vvar en dusun 5 dk sonra kntrol ediyor.
    Blackberry deki gibi iyi bir mail programı tavsiye edebilirmisiniz.
    Teşekkürler.

senkronizasyon açıkken bende hemen geliyor hocam? onu denedin mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adnan008 -- 6 Temmuz 2012; 22:16:58 >
  • Deniyorum hemen teşekkürler,
    Aklıma gelmemişti.
  • Birde senkronizason dediğiniz "Eşitleme" dimi?
  • S3 için güncelleme gelmiş android te yeniyi güncellemeyi nasıl yapacagim

• beyler go sms pro programını yukledım hanı rehberden kısıye gelıosndzda ayrı bıyere gecıo orda arama mesaj atma falan war ordan mesaj atmaya bastıgımda 3 secenek cıktı hangısınden atmak ıstersınız dıe ben bır daha sorma dıyıp go sms pro yu seccektım ama yanlıslıkta gıttım kendı mesaj servısını sectım onu tekrar nasıl duzeltebılrım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: edizfbc

Birde senkronizason dediğiniz "Eşitleme" dimi?

sanırım stock romda öyle evet
  • Taşınabilir wi-fi alanlarında şifreleme nasıl yapılıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burock76

Taşınabilir wi-fi alanlarında şifreleme nasıl yapılıyor?

açtığınız ağa basılı tutun seçenekler çıkacaktır
  • beyler go sms pro programını yukledım hanı rehberden kısıye gelıosndzda ayrı bıyere gecıo orda arama mesaj atma falan war ordan mesaj atmaya bastıgımda 3 secenek cıktı hangısınden atMak ıstersınız dıe ben bır daha sorma dıyıp go sms pro yu seccektım ama yanlıslıkta gıttım kendı mesaj servısını sectım onu tekrar nasıl duzeltebılrım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: okcoolpeache

beyler go sms pro programını yukledım hanı rehberden kısıye gelıosndzda ayrı bıyere gecıo orda arama mesaj atma falan war ordan mesaj atmaya bastıgımda 3 secenek cıktı hangısınden atMak ıstersınız dıe ben bır daha sorma dıyıp go sms pro yu seccektım ama yanlıslıkta gıttım kendı mesaj servısını sectım onu tekrar nasıl duzeltebılrım ?

onu bende viberda yapmıstım şöyle çözüdüm mesajlar üzerine basılı tutup çö kutusuna değil uygulama bilgilerine sürükle orada varsayılan ayarlarını kaldrı bi tik var kaldır sonra tekrar dene bakalım bi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artdzy -- 7 Temmuz 2012; 23:15:16 >
  • Kilit durumundayken tuşa bastığımda ekranın aydınlanması 2-3 sn buluyor. Sizde de durum böylemi, bunun çözümü varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeSuBa

quote:

Orijinalden alıntı: burock76

Taşınabilir wi-fi alanlarında şifreleme nasıl yapılıyor?

açtığınız ağa basılı tutun seçenekler çıkacaktır

Teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazukan

Kilit durumundayken tuşa bastığımda ekranın aydınlanması 2-3 sn buluyor. Sizde de durum böylemi, bunun çözümü varmı?

bunun nedeni ekran geçişindeki animasyon aynısı herkesde oluyor yeni güncelleme ile giderilir inşallah;)
  • Selamlar benim sorum şudur:
    1. ram 780 MB olarak gözüküyor ve 500-550 arası surekli dolu olması bir sorun oldugu anlamına mı gelir
    2. Home tuşuna basınca havaş bir geçiş oluyor. Sebebi S-voice diye biliyorum ama nasıl halledeceğimi bilmiyorum. Nasıl yapabilirim
    3. İnternet paketim var. İnternete vs giriyorum. herşey ii hoş ama gmail, foursquare , facebook ve özellikle WhatsApp da bildirimler gelmiyor. yazdıklarım gitmıyor. Wireless varken bu sorunlar olmuyor. Ben internet paketiyle de whatsapp ve maillerin gelmesini istemekteyim
    4. EN ÖNEMLİSİ de ayrıca şarjı 1 gün bile gitmiyor. Ayarlarıyla ilgili bir sorun mu var yoksa donanımsal bir problem midir? çunku millet video + oyun oynadıgı halde 2 gün gidiyor diyor
    (Kendi temasını kullanıyorum,su dokuşu felan açık. acaba onun mu etkisi var :S)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Czmi -- 7 Temmuz 2012; 20:49:28 >

• Dostlar samsung usb sürücülerini yüklememe rağmen cihazı yığın bellek olarak göremiyorum,sürekli mtp usb device problemi yaşıyorum.NOTE kullanırken böyle bir durum yoktu,acaba NOTE'un USB kablosunu kullandıgım için bu sorunu yasıyor olabilir miyim?Bunun dısında hemen belirteyim ''usb hata ayıklama'' hadisesini yaptım ama sorun devam ediyor.

Aynı problemi yasayan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Not: Buarada Galaxy NOTE'tan Galaxy S3'e terfi ederken takas usuluyle üzerine 500tl vererek işlemi gerçekleştirdim.Aldığım cihaz ise sadece 17 günlük :))

Ayrıca cihaz da socialhub göremedim.Aslın da var mı varsa nerede ve eğer yoksa işin bu kısmını nasıl halledeceğiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoDuR -- 7 Temmuz 2012; 21:22:42 >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.