Şimdi Ara

Samsung Galaxy S8 ve Note 8 kullanıcılarına kötü haber: Android 10 yok (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
1
Favori
3.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok yanlış bir hareket olmuş. Her ikisi de güncel ve kullanışlı telefonlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Samsung kendini öldürüyor bu şekilde samsung 10 alsan ne fayda 2 sene bile olmadan guncelleme alamayacak..

• quote:

Orijinalden alıntı: Rachsuchtig

Ne alaka telefon ölüyor mevcut Android versiyonu ile yıllarca kullanabilirsiniz. Örnek olarak: WhatsApp 31 Aralık'ta Android 2.3.7 versiyonu için destek kesecek. Kaç yıl önceki sürüm destek daha yeni kesiliyor. Ha bende isterdim daha çok güncelleme versinler ama dediğiniz şey yanlış.

Alıntıları Göster
    Benim bahsettiğim şey uygulama desteği değil. Her yeni sürümde güvenlik açıkları kapatılıyor. Güvenlik güncellemeleri devam ediyorsa sözüm yok ama güvenlik güncellemeleri olmadan içim rahat şekilde bankacılık uygulamaları kullanmam şahsen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Benim bahsettiğim şey uygulama desteği değil. Her yeni sürümde güvenlik açıkları kapatılıyor. Güvenlik güncellemeleri devam ediyorsa sözüm yok ama güvenlik güncellemeleri olmadan içim rahat şekilde bankacılık uygulamaları kullanmam şahsen.

Alıntıları Göster
    Peki güvenlik güncellemelerini vermeyecek mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple pişmanlıktır😂

• Xiaomi kullanıyorum)) evde samsung note 4 ve note 3 yatıyor

• Iphone almamdaki en büyük nedenlerden biri de samsungun izlediği bu tutarsız güncelleme politikasıdır.note 9 bir güncelleme daha alacak ve sonra güle güle :) 2 yaşında telefon geri kalan hayatında eski ve tehlikeye açık yazılımla yoluna devam edecekti

• İyi ki iphone’a geçmişim.

• 5000 lira bizim ülkede geçerli adamlar kendi birimleriyle 1000 dolara alıyorlar hatta daha düşük fiyatta olabilir. Yani öyle senin benim gibi maaşlarının 2 3 katını telefona vermiyorlar. Onlar için 2 sene bile fazla bir kullanım. Bizde ki fiyat ise ömürlük bir güncelleme desteği bekletiyor.

• iPhone güncelleme veree nolur telefon çöküyor sonra..pie da gayet iyi bir yazılım..güvenlik güncellemeleri gelmeye devam edicek..

• 2 güncelleme değil de en az bi 3 yıl güncelleme vermeli.Artık güncelleme ne çıkarsa o 3 yılda cihaza verilmeli.Böyle 2 yılda cihaza güncellemeyi bitirmek samsung a yakışmadı.

• amba boş yapıyorsunuz evde galaxy note 3 var hala cayır cayır çalışıyor nerdeyse 7senelik antika telefon.
    Android update gelmicek diye öldü diyen kerizleri anlamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 30 Kasım 2019; 22:11:12 >
  • Tamam ana sürüm güncellemeleri kesildi artık. Peki Güvenlik güncellemeleri verilmeyecek mi acaba..?

Eğer öyleyse iPhone cephesinde bu durumlar nasıldır? Halbuki Samsung dan memnundum...

• S8/Note8'den daha düşük seviyede olanlar niye alıyor
    Paran ile rezil oluyorsun!..

• Telefona update gelmezse ölmez ancak güncelleme istemek herkesin en doğal hakkıdır

• Marineros M kullanıcısına yanıt
    Yalnız apple'ın güncellemeler ile eski telefonlarının güçlerini kasıtlı olarak düşürdüğü, kasıtlı olarak yavaşlattığı ortaya çıkmıştı, onu biliyorsunuz değil mi? Ha hala yapıyordur yapmıyordur bilemem :) ama kendide kabul etti ve ceza ödedi. Yani tüketicisini bu kadar seven bir firma.

• Spider_hip kullanıcısına yanıt
    Ben iphone11 aldım.3-4 yıl kullanırım büyük ihtimalle.o sürede zaten cihaza desteğini kesmez.yavaşlatsa da bu cihaz ne kadar yavaşlar orası da ayrı muamma :)

• Samsung S8 sahibi olarak şimdi özellikle açtım android 10'u ve tüm özelliklerine baktım. İşime yarayacak bir karanlık modu varmış. Onun dışındakiler benim için faso fiso. Eminim çoğunluk içinde öyledir. Ufak tefek çok önemli olmayan şeyler. Kimileri telefon ölüyor hobaa falan ayağına girmişlerde, bir şeyin öldüğü yok. S8'i alırken android 10 mu vardı. 9 mu vardı? Oradaki özellikler çok mu lazımdı. Android 8 ile ağzımız salyalar aka aka aldık işte. Varsın fotoğrafları .heic denilen modda kaydedebilme opsiyonu gelmeyiversin. Hayatımda ilk kez duydum zaten bu formatı. Katlanabilir uygulama desteğim olmayacakmış. Zaten S8'i bir yere katlayamayacağım. İleride foldable olanlarda zorunlu. Geçici olarak uygulamaları dondurabilecekmişim focus modu ile. S8 kullanıyorum zaten performans sıkıntım yok ki. Akıllı cevap özelliğim olmasın, ki zaten Türkiye'de o olmayacak ki, ingilizce versiyonuna özel. Videoların istediğim yerine notlar, ya da sesler kaydedebilecekmişim. Eh işte belki bunu ama belki kullanırdım ama zaten harici bu tarz uygulamalarda var.

Yani herkes huaaa ne yaparız android 10 olmadan havasına giriyorda önce ne kaybettiğini biliyorlar mı ki bu kişiler? Yani öyle huaaa lık bir durum yok ki ortada.

• Eski telefonum note 5 ve hala tas gibi calisiyor. En son android 7 de kaldi. Daha ilerisini de gormeyecek zaten.
    Arkadasimda ayni donemde aldigimiz 6s var. Ios 13 ile en yeni ozelliklere kavustu ok ama nasil kavustu? Cihaz zorlaniyor o yeni ozellikleri calistirirken. Fakat note 5 eski surumde kalmanin avantajini yasiyor. Telefon 6-6s e gore cok hizli
    Tek kotu yani yeni uygulamalari denerken daha fazla sarj tuketiyorlar gibi geldi bana bilmiyorum belki bana oyle gelmistie

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider_hip

Samsung S8 sahibi olarak şimdi özellikle açtım android 10'u ve tüm özelliklerine baktım. İşime yarayacak bir karanlık modu varmış. Onun dışındakiler benim için faso fiso. Eminim çoğunluk içinde öyledir. Ufak tefek çok önemli olmayan şeyler. Kimileri telefon ölüyor hobaa falan ayağına girmişlerde, bir şeyin öldüğü yok. S8'i alırken android 10 mu vardı. 9 mu vardı? Oradaki özellikler çok mu lazımdı. Android 8 ile ağzımız salyalar aka aka aldık işte. Varsın fotoğrafları .heic denilen modda kaydedebilme opsiyonu gelmeyiversin. Hayatımda ilk kez duydum zaten bu formatı. Katlanabilir uygulama desteğim olmayacakmış. Zaten S8'i bir yere katlayamayacağım. İleride foldable olanlarda zorunlu. Geçici olarak uygulamaları dondurabilecekmişim focus modu ile. S8 kullanıyorum zaten performans sıkıntım yok ki. Akıllı cevap özelliğim olmasın, ki zaten Türkiye'de o olmayacak ki, ingilizce versiyonuna özel. Videoların istediğim yerine notlar, ya da sesler kaydedebilecekmişim. Eh işte belki bunu ama belki kullanırdım ama zaten harici bu tarz uygulamalarda var.

Yani herkes huaaa ne yaparız android 10 olmadan havasına giriyorda önce ne kaybettiğini biliyorlar mı ki bu kişiler? Yani öyle huaaa lık bir durum yok ki ortada.
    2 tane ana güncellemeyi aldı. Daha da almayacak.. Pekala güvenlik güncellemelerini almaya devam edecek mi? Çünkü banka uygulamaları vs sıkıntı yaşatabilir...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.