Şimdi Ara

Samsung Galaxy S8'in ilk gerçek görüntüsü sızdırıldı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
0
Favori
6.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tasarım güzel ancak güven vermiyor, çok zorlamışlar gibi ve hem çok savunmasız duruyor hem de batarya-patlama sorunları olabilecek hissi uyandırıyor.

bu kadar marjinal tasarımlara gerek yok, ergonomiyi bıraktılar artık tamamen marjinalleştiler olacak şey değil. kullanmadığım ekranı napayım, elimde tutarken avucumun temas edeceği ekranı değil mi?
  • berbat bence heleki o öndeki samsung yazısı
  • Ekran kasa oranını beğendim. Umarım ekrandan çok iki dönüm çerçeve üreten Apple akıllanır.
  • Sazan.avi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tesla Nikola

Sazan.avi

Hemde 3D 4K
  • Nedense benim içime sinmedi home tuşu olmali
  • Note 7 bayılmış biri olarak sevmedim gerçek olduğunu asla düşünmüyorum samsung yazısının orda me işi var kocaman.
  • Ekran çerçeve diye diye yediniz milleti ya noluyor yani hayır 3milim daha genişleyince noluyor seyiriniz mi genişliyor, ayrıca tasarım leş gibi olmuş. İlk gördüğüm de Ali G'ye benzettim.
  • Tek kelimeyle iğrenç.

Sanal tuş nedir arkadaş concort tablet gibi yapmayın Allah aşkına.
  • muhtemelen böyle gelir ve note 7 yi yapmış markadan bu kadar çirkin bir şey beklemezdim açıkçası

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben tasarımın bu olabileceğine ihtimal veriyorum. iPhone 7 'nin sızıntılarında gördüğüm o kamera çıkıntısı olmaz diyordum, Apple utanmadan öyle çıkardı. Gerçi Note 7'den sonra Samsung'dan bir şey sızacağını sanmam da göreceğiz.
  • Ben tasarımın bu olabileceğine ihtimal veriyorum. iPhone 7 'nin sızıntılarında gördüğüm o kamera çıkıntısı olmaz diyordum, Apple utanmadan öyle çıkardı. Gerçi Note 7'den sonra Samsung'dan bir şey sızacağını sanmam da göreceğiz.
  • arkadaşlar telefonu siz millete göstermek için sus olsun diye mi alıyorsunuz? Acaba siz bu telefonu nerenizle tutup kullanmayi planlıyorsunuz? Helal olsun çok iyi olmuş diyenler hangi akla hizmet beğenmis? Komiksiniz cidden ya;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam istediğim tarzda tasarım. Çerçeveler sıfır, gereksiz orta tuş saçmalığı yok. Muhtemelen LG gibi ekrana iki tık yaparak açacağız yada ekranın altına parmak izi okuyucu koydular oradan okuyup direkt ekranı açacak.

7 plus kullanmasam ağzım sulanırdı ama şuan kafam rahat
  • böyle telefonları gördükçe sonye daha bir yaklaşıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle harika olmuş, herkes sanal tuşlara geçmeli.
  • Çok zarif duruyor.Home butonuna takılmayın alışmak 2 gün bile sürmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Şu ekran kasa oranına bakınca; Apple ekran kasa oranından utanır mı acaba?

Keşke utansa da en azından rekabetçi bir tasarım sunsa. Gram ümidim yok ama önümüzde ki dönemde göreceğimiz iPhone artık adı 7s mi olur 8 mi olur bilemem, güzel bir ekran kasa oranı ve yeni bir tasarımla gelmesini ümit ediyorum. Gelmese bile satacak o ayrı ama gelsin de ortalık şenlensin.
  • Note 7 nin tasarımi harikaydi ona yakın bir seyler yapsalar daha iyi olur.
  • fiziksel buton yoksa ben de yokum üzgünüm samsung

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.