Şimdi Ara

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için Sıcak Fırsatlar (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.229
Cevap
31
Favori
106.124
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: belo3

quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

Taşın üstüne düştü, ekran taşa geldi. Düz zemin olmadığı için ekran direk darbe aldı. Henüz yaptırmadık. 1100tl istiyorlar. Bildiğin lg g4 parası

Ben iphone 5s lerimi böyle koruyorum. Taş ,su vız gelir. Teki 300 gr geliyor. Görünce dalga geçiyorlar ama ben rahatım ve memnunum. Hanım öbür çekyatta telefonu istediğinde rahatlıkla atabiliyorum. Eller yağlı, tozlu, pisken terettüt etmeden kullanabiliyorum.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için Sıcak Fırsatlar Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için Sıcak Fırsatlar

ince olsun heryeri ekran olsun diye telefona milyarlar ver sonra etrafını süngerle sar
    5bin tlyi amerikaya gönder sonra Türkiye gelişmiyii yaaa de

• realitych R kullanıcısına yanıt
    Ne diyon sen . Arkadaş düşürmüş kırmış burda gelmiş fiyatından bahsetmiş. Bende demişimki bak hiç düşermi kırılırmı garanti sıkıntısı çekermiyim diye düşünmüyorum. Canavar gibi kılıfa koymuşum. Paşalar gibi kullanıyorum. Yağmur çamur nerede nasıl istersen. Ben telefonu hava atmak için kullanmıyorum. Böylede mutluyum. Sonra millet gibi kırık çatlak ekranlamı dolaşayım yada apple storeden randevu almaya çalışıp bi ton para bayılıp yaptırmayamı. Bundan önceki telefonumda samsung xcover2 ydi. Tam cat s50 alacakken bu kılıfı buldum ve n11 444 kampanyası varken 980 tlye aldım. Bu tarz telleri seviyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: belo3

quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

Taşın üstüne düştü, ekran taşa geldi. Düz zemin olmadığı için ekran direk darbe aldı. Henüz yaptırmadık. 1100tl istiyorlar. Bildiğin lg g4 parası

Ben iphone 5s lerimi böyle koruyorum. Taş ,su vız gelir. Teki 300 gr geliyor. Görünce dalga geçiyorlar ama ben rahatım ve memnunum. Hanım öbür çekyatta telefonu istediğinde rahatlıkla atabiliyorum. Eller yağlı, tozlu, pisken terettüt etmeden kullanabiliyorum.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için Sıcak Fırsatlar Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için Sıcak Fırsatlar

Apple konsol oyun makinasımı yapmış ağa bu ne böyle iyi gce streç filme sarıp koysaydın o kılıfa tozda almazsı

• Düşünen olursa Vodafone dan ALINMA cihazım Samsung s7 gold 32gb kapalı kutu SIFIR 2350 TL satıyorum.

• yusuf24 kullanıcısına yanıt
    Espri arada kaynamış, geçmiş olsun. Dediğiniz gibi bu edge modellerinde düz olmayan köşeli taş, porselen tabak v.s hemen ekranı kırıyor. Umarım samsung bu konuyu suistimal edip servis üzerinden gelir kapısı olarak görmeyip, üzerinde arge çalışması yaparak daha dayanıklı hale getirirler.
  • cehili C kullanıcısına yanıt
    Samsung tr garantili s7 icin iyi fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayisikent -- 30 Nisan 2016; 22:48:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayisikent

Samsung tr garantili s7 ler 1400lere dustu sanirim.

Nerde kardeş ? Kamyon la alıyım ?

• cehili C kullanıcısına yanıt
    Mesaj icin ozur diliyorum. Editledim.

• quote:

Orijinalden alıntı: qx5

Espri arada kaynamış, geçmiş olsun. Dediğiniz gibi bu edge modellerinde düz olmayan köşeli taş, porselen tabak v.s hemen ekranı kırıyor. Umarım samsung bu konuyu suistimal edip servis üzerinden gelir kapısı olarak görmeyip, üzerinde arge çalışması yaparak daha dayanıklı hale getirirler.

20 dolar civarı normal amoled ekranların samsung a maliyeti varmış. Bunu da 40 dolar sayalım. O kadar olmazda olsun. Türk parası ile 100tl civarı. Servis ise 1100tl istiyor. Tam soygun.
  • Arkadaşlar ağustos ayında ne kadara kadar iner cihazlar sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asksarabi

Evet mecburen altin aldim. Renk icin daha fazla para odemek istemedim. Reklamini yapiyor gibi algilanmal istemem ama puani yuksek ve cok satisi olan ve en iyi fiyati veren saticidan aldim.

Bir deneyim aktariyim. Gittigidiyordan S7 Edge olarak aldigim telefon S7 geldi. Faturada S7 Edge yaziyordu. Imei numarasi dogru ama telefon S7. Ustelik cihaz gereginden fazla agir gibi geldi. Kulakligin kutusu acilis vidolarinda gordugumden farkliydi. Eyvah dolandirildim diye bayagi endiselendim.

Neyseki iadede sorun cikmadi. Firma S7 Edge gondermek istedi ama guvenim kacti bir sekilde. Acemice geldi. Kupon filan yandi ama parami geri aldigima sevindim. O endiseyle gittim hepsiburadadan Samsung TR garantili aldim. Biraz daha keseyi acmis oldum ama icim rahatladi.

Bu arada gold yerine bu sefer siyah renk aldim. Cok memnunum. Is telefonu olarak verilen iphone 6s de kullaniyorum. Artik ekranina bakamiyorum. Cok soluk geliyor. Samsungun bu sefer akiciliginda da bir sorun yok. Yaklasik 2 hafta oldu. Takilma, yeniden baslama vs yasamadim. Bir tek bir program arada ariza cikarip kapaniyordu,onu da sildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asksarabi -- 1 Mayıs 2016; 6:08:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

Arkadaşlar ağustos ayında ne kadara kadar iner cihazlar sizce?

1999 tl ithalatçı garantili olur

• Pasaport kaydı yapılmamış uygun fiyattan Galaxy S7 Edge arıyorum. Yurtdışından yeni geldim. O nedenle bulabilirsem pasaport kayıtsız S7 Edge, HTC 10 veya LG G5 satın alacağım. Bir yerlerde bu şekilde bir ilan görürseniz özelden haber verirseniz sevinirim.
  • Samsung Türkiye yurtdışı cihazlara 1 yıl garanti veriyor değil mi?
  • hasanmerto kullanıcısına yanıt
    O sadece Apple a özgü diye biliyorum.
    Sahibindende vs uluslararasi samsung garantisi diyenlere itibar etmeyin derim.

• vehbi V kullanıcısına yanıt
    Gittigidiyorda s7 edge golg 2400 TL ye sıfır garantili satıldığından fiyat biraz yüksek gibi.

http://forum.donanimhaber.com/m_115826725//tm.htm#115826725
  • Arkadaşlar epeydir S7 EDGE için beklemedeyim

ancak ramazan bayramında viyana ,budapeşte ,prag turu na katılacağım

sizce cihazı Türkiyedenmi alayım yoksa oralardanmı

kar etmiş olurmuyum
  • Neo59 kullanıcısına yanıt
    O kadar para verilmez onlara kardeşim.. 1950 ye veren var pasaport işi zor diye uğraşmıyorum.. O fiyata bi de pasaport ekle 2500.. Zaten bitiraz beklersen gittigidiyordan 2400 e 2 yıl ithalatçılı alırsın

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

Samsung Türkiye yurtdışı cihazlara 1 yıl garanti veriyor değil mi?

garanti belgesinde Türkiye yazıp Türkiye de servis adresi verildiyse 1 yıl veriyor samsung tr
  • siaben33 S kullanıcısına yanıt
    1950 ye veren kim hocam ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.