Şimdi Ara

Samsung Galaxy S6 kutusundan Sennheiser teknolojili kulaklıklar çıkabilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
1.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: infom@n

Sennheiser değilde daha çok Bose üretimi gibi gözüküyor.
    Vaktinde iPhoneların kulaklığını da Bose tasarlamıştı galiba.

Her neyse.
    Samsung telefonların ses kalitesi iPhone'un yanında berbat ötesi yani eşeğe altın semer vursalar bile eşek yine de Aiiiii Aiiii diye bağırırmış.
    Birde Wolfson ses yongası kullanıyorlar :) Wolfsonun çöplüğünden mi alıyorlar bu yongaları bilmiyorum :)

Bol keseden sallamamak lazım http://www.gsmarena.com/iphone_6_vs_galaxy_alpha_vs_xperia_z3c-review-1148p6.php

• quote:

Orijinalden alıntı: zdniz

Güzel olur ama TÜRKİYE yi 2 dünya ülkesi olarak görüp standart kulaklık kaktırmaz inşallah nokia gibi...

Sony Türkiye de yapıyor aynı terbiyesizliği.. Sony yi unutmamak gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parasını alırlar nasıl olsa. Ama iyi olur kulaklık kullananlar adına.

• Hiç ümitlenmeyin bize gelmez :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenomenon -- 28 Şubat 2015; 20:02:27 >
  • Apple gibi Philips ActionFit'den araklamış tasarımı.

• quote:

Orijinalden alıntı: matmuhendisi

quote:

Güzel olur ama TÜRKİYE yi 2 dünya ülkesi olarak görüp standart kulaklık kaktırmaz inşallah nokia gibi...

2. Dünya ülkesiyiz de ondan

• güzel fakat bunun yüzünden telefonun fiyatını şişirmesinler
  • quote:

Orijinalden alıntı: 112112acil

quote:

Orijinalden alıntı: matmuhendisi

quote:

2. Dünya ülkesiyiz de ondan

Alaka?

• Samsung Galaxy S6 sd kart desteği yok deniliyor doğruysa eğer kulaklık ferrariden olsa ne olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: apokhan

Parmak izi tarayicisini ilk kullanan apple degil ki!! O zaman sunu mi dememiz lazim? 5.5" samsung note serisi sonucu apple da cakma kalemsiz note serisi olusturdu ip6+ ile... sacma sapan insanlar bi bitmedi

Evet apple degil. Lakin apple'in felsefesi de teknolojiyi piyasaya ilk sunmak degil. Apple bir teknolojiyi en mukemmel sekilde kullanabildikten sonra sunuyor. Nfc de de ayni seyi yapti. Apple pay suan dunyada lider pazar lideri diye biliyorum. Gel gelelim turkiyede kullaniliyor mu onu bilmiyorum :)

• Sennheiser bir teknoloji değil, bir markadır. Sennheiser üretimi demeniz daha doğru olur.

Samsung teknolojili telefon gibi bi şey oldu bu.

• Abi istersw Beats kulaklık koysun benim için hiçbir önemi yok. Önemli olan telefonun üzerindeki ses yazılımı ve kulaklık çıkış gücü performansı. Level On kulaklık kullanıyorum ve iPhone 6 Plus ile kıyaslama yaptım. Bu konuda Note 4 çok geride kaldı. Samsung kulaklığın iPhone üzerinde daha iyi performans vermesi bence kabul edilecek birşey değil. Dinlediğim birkaç müzikte bariz farkı gördüm. Ha ses kötü değil ses kalitesi çok iyi ama ses seviyesi yetersiz. Level On gibi bir kulaklıkta Note 4 gibi bir cihaz bangır bangır ses vermeli.

Samsung bence kulaklığı boşversin onu biz alırız sen şöyle kulağımızın pasını silecek gümbür gümbür kulaklık performansına sahip bir ses yazılımı ver ve gelişmiş bas tiz ayarları ver bize yeter..

• quote:

Orijinalden alıntı: ax

quote:

Her neyse.
    Samsung telefonların ses kalitesi iPhone'un yanında berbat ötesi yani eşeğe altın semer vursalar bile eşek yine de Aiiiii Aiiii diye bağırırmış.
    Birde Wolfson ses yongası kullanıyorlar :) Wolfsonun çöplüğünden mi alıyorlar bu yongaları bilmiyorum :)

Bol keseden sallamamak lazım http://www.gsmarena.com/iphone_6_vs_galaxy_alpha_vs_xperia_z3c-review-1148p6.php

Ben kulaklarıma mı inanacağım yoksa osuruktan editörlerin yazdığına mı?
    Samsung'ların KULAKLIK SESİ berbat. İstediğin kulaklığı kullan tırt.

• quote:

Her neyse.

Bunların yorumlarını okumak bile zaman kaybı hele benim gibi kalkıp cevap vermek fuzuli iş ama ben bunu yazdım ki böylesine aptal aptal yorumları silsin şu site yönetimi..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ax

quote:

Her neyse.

Ben kulaklarıma mı inanacağım yoksa osuruktan editörlerin yazdığına mı?
    Samsung'ların KULAKLIK SESİ berbat. İstediğin kulaklığı kullan tırt.

Bende kullanıyorum ve iphone modelleriyle test ediyorum ve senin bahsettiğin gibi olmadığını söylüyorum.Üstelik benim test ettiğim kulaklıklar telefondan daha pahalı.Kime inanalım şimdi sana mı bana mı yoksa dandik editörlerin yaptığı testleremi...

• quote:

Orijinalden alıntı: volkan_kolay

quote:

Her neyse.

Bunların yorumlarını okumak bile zaman kaybı hele benim gibi kalkıp cevap vermek fuzuli iş ama ben bunu yazdım ki böylesine aptal aptal yorumları silsin şu site yönetimi..

Sizinkilerden başlamalılar silmeye kesinlikle. DSLR ve telefon kamerasıyla yaptığınız karşılaştırma çok hoştu misal photoshopla kontrast verip Note 3'üm DSLR'dan iyi çekiyor demeye getirtmişsiniz aklınızca. Böylelerini görünce Samsung'un forumlarda öğrencilere harçlık verip HTC ürünlerini kötületmeleri olayı geliyor aklıma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xloud -- 28 Şubat 2015; 23:02:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Virinom

quote:

Orijinalden alıntı: ohshit

Herifler samsungmu satiyor cakma iphone mu belli degil. Her malzemesi apple ozentisi.

Not:g2 kullanıyorum

Şu saçma sapan yorumlardan bıkmadınız ya. Allah aşkına biri Android biri ios nasıl birbirlerinin çakması olsunlar işletim sistemleri bile farklı.

Hocam oylede anlamiyorum ama bu durumu samsung sever biriyim ama su yaptiklari ne bileyim dusman oldugu sirketten ( Apple dan zerre hazzetmem bi halta yaramaz yil olmus 2015 1800 mah pil koyan sirketten ne hayir gelir ) cakmalasiyor bir yerde. Herkes bizim kadar dusunen urunlere bakan insan degil. Uzaktan bakanlar direk bu yorumu yapiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kulaklığı kendimiz de alıyoruz. Bnce cihaza mono hoparlör koymasınlar artık.
  • Madem bi kıyak yapacan adam gibi yap earpods a benzetme kendi şeklini yap Alla alla

• Plastik çöp bakalım ne kadar geliştirmiş kendisini göreceğiz .

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.