Şimdi Ara

Samsung Galaxy S6 Edge modeli benchmark skorlarında gözüktü (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: murat425

quote:

Orijinalden alıntı: Tnctrk

quote:

Orijinalden alıntı: murat425

quote:

Orijinalden alıntı: darkdiva

2K Ekran = Telefon ısınır şeklindeki algıyı kim oluşturdu bu millette anlamadım gitti. LG G3 mü? Note 4'ün 2k ekranla hiç ısınmadığını biliyorum ben.

Dogru diyorsunuz 2k ekranla sadece mesajlasma ekraninda isinmiyor.

Normal olarak Note 4 hangi uygulamada onceki nesil Samsung telefonlar kadar isiniyor ? Yok bilgisini verde ben zorlayarak denemek isterim. Bol keseden sallamak bedava, kimseden para almiyorlar. Ekim ayindan bu yana telefonu 1000 saate yakin hic yeniden baslatmadan deneme maksatli kullandim ve yine de isinmadi bu telefon. Yok hani telefonu isitmak icin ozel !!! bir sey yapiyorsan ozelini sormiyayim...

Siz isinmaktan neyi kastediyorsunuz heralde ustunde kestane pişecek kadar isiniyor demedim ben.Elimi terletecek kadar isiniyor ve bu benim icin isinma demek.Siz M8 veya Mate7 veya G7 gibi tamamen metal telefon kullanirsaniz benim demek istedigimi anlarsiniz.Note4 3g acik halde bekleme modunda bile ılık bir hal aliyor.Deneyin görun fanboyluga gerek yok.

Arızalı değilse NOTE 4'te öyle bir ısınma olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şimdi de kavisli ekran moda oldu

• Bunlar testlerde şike yapmıştır şimdi, yapmadılarsa sonuça oha dedim

• Bende note 4 kullaniyorum ama yorumlarinizi okuyunca şaşırdım ve pilini çıkarıp model ismine baktım başka bir cihaz mi kullaniyorum diye evet note 4 kullaniyormusum eline note 4 degmeyenler gelmis atıp tutuyorlar....

• Full hd ile çalışan snp810'lu bir telefon mu?

2K ekranlı 7420li bir telefon mu daha iyi performans verir?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.