Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S5 WİFİ SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle İyi Akşamlar arkadaşlar samsung s5 cihazımda bir sorun var eve internet baglattım ancak aşırı yavaşdı girilmiyodu hiç bişeye anlık hzılanıyo daha sonra tekrar aynı oluyodu internet aboneligini kapattırdım başka servis saglayıcısından başvurdum baglattım ama bundada aynıydı sorun speedtest ten test yaptıgımda sonuç 0.60 mbit lerde çıkıyodu sonuç tekrar test yaparken biri wifiden mi baglanıyo acaba diyerek modemden wifiyi kapatıp test yaptım sonuç muhteşem çıktı bir kaç kere tekrar ettim sonuçlar muhteşemdi wifiyi açınca hız tekrar 0.60mbitlere düşüyodu wifide sorunun kaynagını aradım evdeki bütün cihazların wifisini tek tek kapatarak wifiden interneti sömüren cihazı buldum benim kendi samsung galaxy s5 cihazım çıktı diger cihazlar wifiden baglanınca sorun yoktu ama ben baglanınca sorun oluyodu ben telefondan wifiyi kapatınca internet hızında sorun yoktu herkes rahatça grebiliyordu taki ben telefondan wifiyi açana kadar samsung galaxy s5 cihazımı düzelir umuduyla fabrika ayalarına döndürdüm herşeyim silinmişti ancak gerçektende sorun düzeldi artık ben wifiye baglanınca internette sorun olmuyor 16mbit hızla internete girebiliyorduk 4 gün rahatça girdik taki dün akaşama kadar dün akşam tekrar wifi gitti baktım benim cihaz tekrar wifiyi sömürmeye başlamış wifi göstergesine baktıgımda aşagı ve yukarı yönlü olan iki ok tekrar sabit kalmaya interneti sömürmeye başlamıştı hiç boş bırakmıyordu ben wifiyi kapatına internet hızı düzeliyor açınca tekrar aynı oluyor wifinin iki okuda sürekli sabit bir şekilde yanıyo hiç sönmüyor anlık bile olsa interneti boş bırakmıyor sorun nedir acaba ben telefondan wifiyi kapatınca internet hızı normale dönüyor ben açınca whatsappa bile girilmiyor acaba cihazın sorunu ne yardım edin wifi işaretindeki iki okda sürekli sabit yanıyor hiç sönmüyor bu cihaz neye kullanıyor interneti acaba süreki hiç anlık bile olsa durmadan ne indirip ne gönderiyor

• Yardimmmmmm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.