Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★ (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.280
Cevap
109
Favori
573.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

Orijinalden alıntı: Ystipi

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

quote:

quote:

gerçek olma ihtimali yüksek. sammobile boşa kürek sallamaz

minik note 3 gibi olmuş arkası

evet aynı öyle gözüküyor

o ledin yanındaki ne acaba?
    faryaab sheikh twitterından parmak izi okuyucusundan başka bir şey olduğunu söyledi

Hoparlor olamaz parmak izi mantikli

parmak izi değilmiş

Ne oldugunu soyledi peki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: daimbey

Eyvallah kardeşim, buzdağını gerisini de enkötü ihtimalle 24 saate görürüz....

sabırsızlıkla bekliyorum bakalım
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

gerçek olma ihtimali yüksek. sammobile boşa kürek sallamaz

minik note 3 gibi olmuş arkası

evet aynı öyle gözüküyor

o ledin yanındaki ne acaba?
    faryaab sheikh twitterından parmak izi okuyucusundan başka bir şey olduğunu söyledi

Hoparlor olamaz parmak izi mantikli

parmak izi değilmiş

Ne oldugunu soyledi peki

yok ya vazgeçtim.o boşluklar çift led flash
    bir şey demedi

• akşam akşam iyi güldüm vallahi
  • quote:

Orijinalden alıntı: LNavigator

Hocam prototip ile uyuyor ama kalın çerçeve, kalın kasa... Sen S5' e böyle bir ihtimal verebiliyor musun?

Vallahi ne söyleyeyim kardeş, benim de beklentilerim birz tepe taklak oldu..

İnşallah şaşırtma bir resimdir farklı bir telefona aittir. Yani arkası böyle ise kameranın büyüklüğü ve flaşın yeri aynı ise. Çizimden ön tarfı görüyoruz note3 bile değil s4ün aynısı oval kavisler... Hem s4 beğenilmedi fark oluşturmak istiyorsun hem bu yüzden erken çıkarıyorsun hemde aynı kasa ile servis ediyorsun. Ben umudumu yarın saat 21.00'e kadar korumak istiyorum.......
  • daimbey kullanıcısına yanıt
    Aslında benim de beklentim öyle değildi ki ben bunun Tizen işletim sistemli bir telefon olacağını düşünmüştüm yukarıdaki görseli ilk gördüğümde.. Ama büyük ihtimal S5 olmalı. Yalnız yeni bir dizayna geçeceklerdi gibi haberler vardı.. Bu S4 gibi olmuş bari Note3 gibi olsaydı.. Neyse belki S5 değildir veya standart modelidir bu. Prime modeli varsa cidden bari o model Note 3 gibi olsun..
  • quote:

quote:

Hocam prototip ile uyuyor ama kalın çerçeve, kalın kasa... Sen S5' e böyle bir ihtimal verebiliyor musun?

İnşallah şaşırtma bir resimdir farklı bir telefona aittir. Yani arkası böyle ise kameranın büyüklüğü ve flaşın yeri aynı ise. Çizimden ön tarfı görüyoruz note3 bile değil s4ün aynısı oval kavisler... Hem s4 beğenilmedi fark oluşturmak istiyorsun hem bu yüzden erken çıkarıyorsun hemde aynı kasa ile servis ediyorsun. Ben umudumu yarın saat 21.00'e kadar korumak istiyorum.......

Aynen, şurada tanıtıma da pek bir şey kalmadı zaten. Bekleyip görelim.

• quote:

quote:

Panik yapmaya gerek yok en kötü s4 tasariminda ekrani g2 gibi kasaya sifir olur

• Ha bu arada altın renkli olanı herkes görmüştür ama şoktan çıkamadık herhalde, kimse kanıt olarak sunmadı. İşte onu görünce ve başka modellerinde bu rengin olmadığını bilince s5 budur diyiebiliyorum. Ve kamera kalitesi-işlemci farkı- yeni touchwiz- çocuk modu- inşallah usb3 desteği- 3 gb ram- olursa yüksek kapasiteli yeni nesil pili ve piyasaya iyi bir fiyattan girmesi bana tasarımı unutturabileceği kanısındayım....
    @daimbey kardeşim sen merak etme. kamera kısmı aynı note 3 gibi köşeleri de s4 yakın. bence çok hoş gözüküyor. ön kısımdaki çerçeveyi de biraz daha inceltmişlerdir büyük ihtimalle.. bence bu tasarım en iyi galaxy tasarımı olacak...
  • Yarın tanıtımları izleyebilecekmiyiz acaba ? İzleyebileceksek nereden izleyebilecez ? Bilen birisi yardımcı olabilirse sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya bişi dicem Tasarım'ı çok abartıyosunuz bence fena değil, hem bu zaten arkası daha önü de var Bu arada cidden fiziksel tuş olmazsa Samsung'a katliam yaparım. Çünkü hiç sevmiyorum şu ekranın alt bölümünde yer kaplayan o işaretleri Ve bence Galaxy S4'den daha kalın çıkmaz ya aynı incelikte çıkar yada çok azıcık daha ince olabilir diye düşünüyorum. Ön tarafında Prototipteki gibi çıkıcağını sanmıyorum adı üstünde "prototip" yani deneme modeli bu yüzden ön tarafında S4'ten daha az çerçeveli yada en kötü s4'teki gibi çerçeve boyu olucağını düşünüyorum

• quote:

Ha bu arada altın renkli olanı herkes görmüştür ama şoktan çıkamadık herhalde, kimse kanıt olarak sunmadı. İşte onu görünce ve başka modellerinde bu rengin olmadığını bilince s5 budur diyiebiliyorum. Ve kamera kalitesi-işlemci farkı- yeni touchwiz- çocuk modu- inşallah usb3 desteği- 3 gb ram- olursa yüksek kapasiteli yeni nesil pili ve piyasaya iyi bir fiyattan girmesi bana tasarımı unutturabileceği kanısındayım....

ben bir önceki sayfada altın renkli olduğu için, ayrıca protatip resim ve spigen kılıflara göre bu sızmanın s5 olduğunu belirtmiştim . donanım olarak zaten en üst seviyede olacağı kesin. merak etme kardeşim hem yeni arayüzüyle hemde donanım ve yazılım farkıyla akacak s5

• quote:

Orijinalden alıntı: MikuriNN

Yarın tanıtımları izleyebilecekmiyiz acaba ? İzleyebileceksek nereden izleyebilecez ? Bilen birisi yardımcı olabilirse sevinirim.

Korkuyorum söylemeye ama yarın akşam saat 21:00 da burdan izleyebilirsin

http://www.samsung.com/tr/promotions/unpacked2014episode1/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daimbey -- 23 Şubat 2014; 22:59:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MikuriNN

Yarın tanıtımları izleyebilecekmiyiz acaba ? İzleyebileceksek nereden izleyebilecez ? Bilen birisi yardımcı olabilirse sevinirim.

youtube samsung kanalına bakabilirsin :

http://www.youtube.com/user/SamsungMobile/UNPACKED
  • quote:

@daimbey kardeşim sen merak etme. kamera kısmı aynı note 3 gibi köşeleri de s4 yakın. bence çok hoş gözüküyor. ön kısımdaki çerçeveyi de biraz daha inceltmişlerdir büyük ihtimalle.. bence bu tasarım en iyi galaxy tasarımı olacak...

Katiliyorum

• Bence en sagdakı s5
  • ..scream.. kullanıcısına yanıt
    Kusura bakma kardeşim ben dışardan geldim ve resmi konuda gördüm alelacele okudum, gözümden kaçmış gözünden kaçmadığı

Akacak ona şüphe yok bir öğrenci yazılıda 8 konudan bir tanesine çalışamadımı tembel damgası yemez ya....
  • semih_avcı S kullanıcısına yanıt
    Niye sadece sağdaki??
    ..scream.. kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MikuriNN -- 23 Şubat 2014; 22:43:24 >
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.