Şimdi Ara

Samsung Galaxy S5 ortaya çıktı: 16MP kamera, parmakizi okuyucusu, su geçirmez kasa (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.476
Cevap
9
Favori
32.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Note 3 döver bunu
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    valla hocam z1 ile z2 nin boyutları aynı ama 0.2 inc ekran buyumus ust ve alt cerceveleri bilmiiyorum ama yan cerceveler cok ince.

5.2 inc bana gore phablete cok yakın isterdimki bir de note serisindeki gibi kalem koysalar , ozaman note 3 u aldıgıma azda olsa pisman olabilirdim.
  • Çakma samsung cihazları gibi olmuş

• Diğer modellerine göre en güzel yanı arka kapak olsa gere :D
  • asıl marifet o tıpayı koymadan su geçirmez kasa yapmakta...

• Hani nerde arayüz? Yine aynı oldu gördün mü? :)

• Tasarım bekleyen arkadaşlar ne beklediklerini yazsalardı da bizde bilgilenseydik iyi olurdu. Her fırsatta mukayese edilen apple'ın iphone'u çok mu evrim geçirdi acaba? 3 ile 3gs arasındaki fark? 4 ile 4s arasındaki farkı söyleyin. Yada 5 ile 5s arasındaki? Onun için tasarım tasarım diye burada forumları boş boş yazılarla doldurmayın.

• Tasarim ekibini kovsunlar artik.

• Oval parmak izi okuyucusu mu olur yaaa ... Bildigin çakma çin işi telefon gibi duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • krackk K kullanıcısına yanıt
    Güzel arkadaşım senin anlamadığın husus çok açık.Yenilik ve örnek olacak bir lider kavram bu.Sen Samsung'dan bahsediyosun dünyanın 1 numarasından.Beklentimiz Htc ve Sony olacak olsaydı farklı yaklaşırdık yeri gelir sana da hak verirdik.Samsung'un söz verip söz yutması her halukarda yadırganır.Kullanmıyacağım dediysen orada bırakmak zorundasın.Dünya'ya hitap etmekle senin hitap etmen aynı mantık mı.Akla zorunluluğun mu var dedirtir insana.Suya dayanıklı olması veya parmak izi olayı tamamıyla Fantezi ve Mantalite birikimi.Bunun gerçekciliğine bakarak konuşmak gerek.Etkisi veyahut tesiri.Bu akıl yoluyla bir kere telefon almak düzene aykırı.Hadi oyun anlayışını yada kamera anlayışını anlarım ama bu özellikler olsa ne olur olmasa ne olur kıvamında o nedenle bunu en başından bir ele.İşlevi olanı niye almadı peki samsung.Kamera ve Hoparlör'de niye cezbedici değil.Sen gereksiz özelliklerle yoğunlaşırsan bu tepkiyide alman normaldir.Kısaca hepsi bir aradayı Samsung'da unut bu tamamıyla bir hayal ürünü.Sony ve Htc'yi sınıflandır.Sıra bazında Htc'yi ele al.Hoparlör,tasarım gerek arayüz gerekse kamera Samsungla kıyasladığımda yerinin adamı değil.Bunu Lenovo K900 ve K910 ile de sana ispatlamak mümkün.Sony ise gerekli adımı attı şikayetlere kulak verdi buna çalmak veya toplamak denmez.Kullanıcıyı düşünmek denir.Suya karşı dayanıklı özelliği adı altında hoparlör konusunda büyük düşüş vardı ki bunu düzeltme gereği duydular.Böyle firmayı alkışlarım senin gibi yerden yere vurmam.Tasarım yanıyla olaya bakacak olursan sıralı örnek çok ama Sony henüz 2 seri yaşadı Samsung gibi 5-6 seriye vurmadı.Apple konusunda tamamıyla hak veriyorum ama onu dillendirmek tepkilerin dünyasında kendini bulmana aday.Samsung taklitden ziyade yine vurguluyorum Dünya'nın Bir numarası ise örnek ve yeniliğin baş mimarlığını üstlenmek zorunda.Şayet bunu alıntılıyorsa veya çalıp çırpıyorsa her kötü yorumun hakkı vardır bu konuda.Alıntıladıkları gereksiz olduğundan normal diyorum.Samsung'un Fiyat konusunda zamanında yaptıklarını herkez biliyor o konuda rahat ol Fiyat yanıyla Samsung'u kesinlikle haklı çıkarman mümkün değil.Sırf ram ve işlemci ile ortalığı sömürürken şimdi ise fiyat da Samsung'u konuşmak doğru bir algı değil.Fiyat politikasını en son öğretecek kişi Samsung'dur.Htc'de bu durumla özdeşleşmekte.Apple ise bana göre başdan sona bir sömürge İmparatorluğu.

• quote:

Orijinalden alıntı: 3DMystic

quote:

Orijinalden alıntı: doctor5945

quote:

Orijinalden alıntı: 3DMystic

quote:

Orijinalden alıntı: doctor5945

Bana 2000tl maaş verip tüm tasarım ekibini işten kovsa samsung ona bu modeli 250 milyon sattırırdım.Mesela böyle birşey .
    Samsung Galaxy S5 ortaya çıktı: 16MP kamera, parmakizi okuyucusu, su geçirmez kasa

sen bunun 1 noktasını bile çizecek bilgiye sahip değilsin 2bin liar maaşa çalscakmış çoluk çocuk yorum yapıyor işte

Nİye sahip değilim sen beni minibüs şöförümü sandın beyinsiz biliyormusun ne biliyorum ne bilmiyorum bilmeyende 40 yıllık arkadaşım sanacak çoluk cocuk kendinsin ki böyle saçma bir yorum yapmışsın

koyduğun resim ve yaptığın yorum tasarım ve üretim yöntemlerinden ne kadar anladığını(anlamadığını) gösteriyor googleden bulduğu 2 yıldır piyasada dolaşan konsept tasarımı paylaşıp 2bin liradan maaşa tav olurum diyerek bu konulardan ne kadar uzak olduğunda belli

Ben sana bu tasarımı benmi yaptım yazdım da atladın hemen , bende müsteriyim ve insanların bu modelden ne beklediğini biliyorum o yuzden bu temsili görseli koydum mevcut cihaz bu olsa kim ne diyebilirdi insanlar plastik görmek istemiyorlar tasarımı güzel olsun elimize aldıkmı masaya koydukmu güzel görünsün ilgi çeksin istiyorlar olayı aldın benim neyi bilip neyi bilmediğim konusuna getirdin merakını gidereyim bilgisayar teknikeriyim otomotiv yan sanayinde çalışıyorum hobi olarakta tasarımla uğraşıyorum catia üzerinde telefon pc çizmedim işim gereği işim olmadı işi bu olan samsung mühendislerinin s3 s4 ve s5 tasarımlarını nasıl bu kadar berbat hale getirdiklerini görünce midem bulandı forumdaki çoğu kimse gibi önlerinde one gibi xperia gibi iphone gibi tasarım harikası cihazlar varken 3 yıldır hala aynı tasarım anlayışını benimsemeleri sinir bozucu bunu anlattım.Forumda insanların neler yazdığını görmüyormusun 10 kişiden 8 i berbat diyor nefret ediyor istemiyor bu tasarımı mesele 2000tl maaş olayıda degıl o temsili rakam ben ondan fazlasını zaten kazanıyorum esprisine yazdım onu orada calısan adamların maası 5000 dolardan aşağı değildir zaten herşeyi yazıldığı gibi anlamak zorunda değilsin beğenmezsen eksi verir geçersin

• 2K ekran özelliğine sahip bir model daha olacağı söyleniyordu..
    Asıl bomba o olabilirmi diye düşünmüyor değilim. İlgiyi bu cihaz üzerine çekip akşam şaşırtabilir Samsung.

Yani koskoca firma bu kadar mı aptal, bu kadar mı baştan savma iş yapar. Bana mantıklı gelmiyor hiç.
    Bu piyasaya güncellenmiş ürün olarak ucuz versiyon çıkacak ürün muhtemelen.. 6 saat kaldı etkinliğe.
    Hep birlikte nelerin olabileceğini görelim.
  • Geldi yine tipini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaba bir telefon olmuş.

• Sanki S4 daha şık duruyor, en azından çerçeveyi incelteydiniz iyiydi!

• Tam bir facia ne arayüzde yenilik ne kenar aralığı az nede aynı boyutda kalma

• Ammada önyargılı milletiz ha,yaw bi durun bakalım resmi olarak ıcığı cıcığı açıklansın.Gerçek olup olmadığı bile belli olmayan 3-5 fotoğrafla nerdeyse samsungu Konkordato ilan ettireceksiniz
  • BİR SAMSUNG GLAXY S,S2,S3,NOTE2 (HALEN KULLANMAKTA) BİRİ OLARAK SÖYLÜYORUMKİ SAMSUNGTAN SOĞUDUM VE SONY XPERİA Z2 DE KARAR KILDIM!!! NOKTA

• 2k ekran ama pentile :)
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.