Şimdi Ara

Samsung Galaxy S5 ortaya çıktı: 16MP kamera, parmakizi okuyucusu, su geçirmez kasa (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.476
Cevap
9
Favori
32.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biri beni öldürsün bu ne be :S iğrençleşmekte sınır yok gibi.

• Arka kapak rezalet. Ön tarafta zaten bir değişiklik yok.

Hayır birde 5.2 inç ekran nedir ? Note serisi mi bu, Galaxy S'lerin ekranları bu kadar büyüyecekse Note'u neden çıkardın sen Samsung ?
  • G2'nin mevcut tasarım hatları korunsa bile LG G3'ün bu telefona çok büyük bir tokat atacağına inanıyorum.

• Note 3 MİNİ

• çift versiyon olmayacak mıydı ? bu telefon ben mi yanış hatırlıyorum .....
  • bunların arasında sanki note 3 daha yeni bir telefon gibi, s5 çok kötü bir dizaynı olmamasına rağmen beklentilerden uzak, yalnız böyle olacağı üç aşağı beş yukarı belliydi samsung zaman olarak radikal değişikliğe gerek görmüyor gibi, kendi açılarından haklılar nasıl olsa buda çok satacak artı olarak s5 in bu hali note 3 satışlarınada olumla etki yapar bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 24 Şubat 2014; 13:52:39 >
  • alüminyumdan döküm möküm bi kasa yaptırsalardı bari :D
  • tasarım anlamında hayal kırıklığı

• G2'nin mevcut tasarım hatları korunsa bile LG G3'ün bu telefona çok büyük bir tokat atacağına inanıyorum.

• Her şeyi ile yıllardır Apple kopyası üretmeye tam gaz devam ediyor Samsung. 28 Eylül de yayınlanmış dh haberinde "parmak izi okuyu düşünmüyoruz bizim elimizdeki mevcut teknoloci apple daki kadar stabil değil birkaç yıl sonra entegre ederiz" demişler şimdi zart diye eklemişler.
    Haberde yazmıyor ama fotolara göre tlf yine poşetten yapılmış yani kasa yine plastik :D
    Bu kadar satmasını da ben artık şans olarak görmeye başladım. Benim hiçbir zaman yapamadığım ama tüm dünyada ve özellikle ülkemizde olan bir alışveriş duygusu ile samsung tutuluyor oda; 2200 lira iphone 1900 lira Samsuns yuhhh 300 liraya neler alırım neler, yeni iş kurarım, villa+ferrari alırım, en iyisi Samsung alayımda da 300 lira cebimde kalsın :)
    Bu mantığı hayatım da ilk kez geçen yıl uyguladım 1450 liraya Nexus 4 aldım kur düşüktü o zaman iphone 5 1850 liraydı 400 lira cebimde kalsın dedim şuan bin pişmanım. 2. elde nexus 400-500 ediyor, iphone 5 1000 liranın üstünde yani çoktan 600 lira zarardayım.

Tabi bu yazdıklarım anlayana, fanboylar için sinek vızıltısı olarak gelecektir :)

• Kimse darılıp gücenmesin ama Samsung artık Boykotu hakediyor.Şöyle geriye doğru bir bilgileri tazeliyecek olursak Samsung'dan çıkaracağımız ders sadece İNÇ olur.Tasarım ebabında artık bıkkınlığın baş göstergesi olmaya aday.Ne hayaller kuruldu ama konu Samsung olunca onu da gasp eder.Telefon özelliklerini Sony ve Htc'de karşılıyor.Samsung bana bir extra sunum yapabildi mi kamera dışında onun da bir Sony bir Nokia olamıyacağı açık beyan ortadayken.Gizli örtü altında sövmek denir buna.Ses konusunda iyi bir gelişim yapacaklarını çift hoparlör kullanılacağı söz konusuydu gördüm ki oda yalan çıktı.Bunu baz alan Sony oldu halbu ki hiç böylesi bir atılımları yoktu.Samsung bundan sonra düşüşleri canlı canlı seyredecek.Bunlarıda geçtim telefonları ayırt etmek mümkün olmayacak safhaya geldi.S serisi tasarıma doymuşken yeniden bel bağlamak nasıl bir anlayış nasıl bir fikirdir.Bu doğuşu sabah Güneş doğarken seyretmeyi düşünüyorum belki sakin düşünceyle Samsung'un bize anlatmak istediğini anlayabilirim.

Kimse dalga mahiyetinde anlamasın.Telefonu kavga ortamına sokacak taraftarlığım yoktur.Aksine telefonun tasarım ve bilgileri gün yüzüne çıkmadan önce Samsung'dan yana bir düşüncem vardı gerek ses gerek kamera gerekse tasarım konusunda farklı bir atılım yapacakları ağırlık yöndeydi.Ama sen istenileni elinin tersiyle tepersen veryansın etmekde benim hakkımdır.Bu yıl Android bazında ele alacağımız telefonlar Lenovo,Sony ve Htc olacak.Şahsen söylemek gerekirse Lumia 925 kullanan biriyim.Memnunlukdan ziyade bir değişim düşündüm fakat bu tercihim yeni tasarım adı altında Samsung'du ele geçen ise hikayeden ibaret.O nedenle diyorum ki ya Htc M8 yada Z2.

• Ulan mallar adam gibi şekil veremiyorsunuz bari netten milletin yaptığı resimlere bakın da öyle bir tasarım yapın. Yazıklar olsun Samsung benim gibi fanatik birini bile hayal kırıklığına uğrattın sağol.

• İphone 5s ile galaxy note 3 kırması bi tel olmuş. Kaç aydır boşuna beklemişim hani sırf iphone 5s'e rakip olur note 3'de tokatlar (sonuçta zengin deilim bi tel alınca en az 2-3 sene kullanıorum) die bekledim ama yemin ediorum rezalet...

• işte karşınızda ençok satılacak telefon

• Plastik Telefon... Bİldiğin LEĞEN..:):)

• Paintteki hazır şekillerle yapmışlar tasarımını

• Ekran büyümesi ne zaman duracak merak ediyorum artık rahatsız edici boyuta geldi çoğu cebe sığmıyor, tek elde tutmak zor

• İşte şimdi tam batırdın zamzung.Kopyadan bir adım ileri gidemeyeceğinin ispatı buda.

• Bu sefer gerçekten berbat ben inanmıyorum gerçek olabileceğine. Bu sene Sony nin senesi olacak gibi eğer bu şekilde çıkarsa.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.