Şimdi Ara

Samsung Galaxy S5 mi Note 4 mü S6 mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben ise bir adet akıllı cihaz almak istiyorum. Bu akıllı cihazın önemle iyi ön ve arka kameraya sahip olmasını istiyorum. Almak istediğim cihaz Android olacak. Yeni güncellemelerde kasmayacak, kullanımı kolay şekil olarak da göze hoş bir cihaz arıyorum.

Aklımda 3 ürün var.

Samsung Galaxy S6
    Samsung Galaxy S5 (elektrik mavisi kesinlikle)
    Samsung Galaxy Note 4

Geçtiğimiz günlerde Ps3 ümü sattım ve elimde 500 TL bulunmakta. Benim ise alacağım cihaz maalesef en fazla 1200 TL olabilir. Çünkü kalan kısmı babamdan alacağım.

Şimdi size soracağım soru şu.

Kamera hız takılma takılmama konusu stabil kullanım gibi konuları bir araya koyarsak bu parayla sizce hangisine yoğunlaşmalıyım. Uzun bir süre bekleyip S6 mı almalıyım yoksa S5 veya Note 4 işimi görür mü. Alacağım cihaz tabi ki mecburen İkinci El olacak. Bu arada kullandığım uygulamaları söyleyeyim. Twitter Facebook İnstagram Snapchat FB Messenger Swarm Viber Youtube Whatsapp. Belki bunların yanına Clash Of Clans oyunu eklenebilir. Pek oyun oynayan biri de değilim. Ama bol bol fotoğraf çeken biriyim. Hem kendim için hem çevreyi çekiyorum. Arka kamera da ön kamera da tatmin edici olsun istiyorum o nedenle.

Evet arkadaşlar telefonda yapacaklarım bunlar. Eğer ki bütçemi aşarsa illa ki zorlamaya çalışırım. Sizce özellikle de S5 alınabilir bir cihaz mı ? Çünkü benim bütçeme en yakın olan cihaz bu. Note 4 biraz daha pahalı maalesef. Ve S6 ile S5 arasındaki fark çok mu ? Benim için çok gözle görülür fark olur mu ?

Uzun yıllar iPhone kullanmış biriyim. Cevaplarınızı bekliyorum.

• Tovbekar Hacker kullanıcısına yanıt
    geçen hafta galaxy s5 aldım memnun kaldım note 4 çok büyük geldği için almadım bence s5 çok iyi bi telefon tavsiye ederim.
  • Samsungu pek sevmem. 3 telefunda inceleme firsatim oldu. S6 yi gercekten begendim. Ozellikle tasarim gercekten harika olmus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DntRx -- 13 Nisan 2015; 21:05:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat_cwp

geçen hafta galaxy s5 aldım memnun kaldım note 4 çok büyük geldği için almadım bence s5 çok iyi bi telefon tavsiye ederim.

hocam bahsettiğim kriterlere bakacak olursanız, hız takılma kasma problemleri var mı ve uygulamalarda nasıl biraz fikir verir misiniz.
  • quote:

Geçtiğimiz günlerde Ps3 ümü sattım ve elimde 500 TL bulunmakta. Benim ise alacağım cihaz maalesef en fazla 1200 TL olabilir. Çünkü kalan kısmı babamdan alacağım.

S6 derim fakat 1200 Tl ye bunların hiç birisini alamazsın ?, S5 ikinci el olabilir, ve bence güzel bir telefon.
  • z2 düşünebilirsin. s6 imkanı varsa s6
  • quote:

Orijinalden alıntı: polat333

quote:

S6 derim fakat 1200 Tl ye bunların hiç birisini alamazsın ?, S5 ikinci el olabilir, ve bence güzel bir telefon.

Hocam 2. el Note 4 ler de biraz tuzluymuş. Peki S5 nasıl fikirleriniz nedir ?

Bu arada Z2 de çok beğendiğim bir cihazdı ama Sony düşünmüyorum şuan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tovbekar Hacker

quote:

Orijinalden alıntı: swat_cwp

hocam bahsettiğim kriterlere bakacak olursanız, hız takılma kasma problemleri var mı ve uygulamalarda nasıl biraz fikir verir misiniz.

hocam şu ana kadar hiç bi oyunda takılma kasma görmedim gta san andreas dahil şu an için kasma takılma yok 20 ay turkcell garantili olarak aldım 2.el 1100 tlye.
  • mükemmel hocam ya. 4G var mı acaba LTE gelecek ya kullanabilecek miyiz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.