Şimdi Ara

'Samsung, Galaxy S5'in gövdesi metal alaşımlı olmayacak' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
1
Favori
3.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar metal görünümlü plastik dir dedik ya ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Aynı kaynaklar, Samsung’un mevcut polikarbon gövdeli Galaxy S serisi ile yüksek satış sayılarına ulaşabildiğine dikkat çekerek S5’de metal gövdeye yer vermesinin üretim maliyetlerini arttırmak dışında herhangi bir şeye sebep olmayacağını ifade etti."

hürtürlü alıyorsunuz niye diğer firmalar gibi sizin için bir adım daha öteye gidelim ki zaten satışlar tıkır.

demiş resmen adamlar yahu
    .
  • 2 ay sonra S5'mi çıkıyor? Babam daha yeni S4 almıştı söyleyim geri iade etssin bari. Kasası da çok dandikti iyi oldu
  • Biz geçiriyoruz sonuçta demişler açık açık hala da savunabilenler var

• Bir daha samsung almayacağima karar vermiştim, "nasolsa alacaksiniz" tavrindan dolayi kesinlikle almamaya karar verdim, artik tv dişinda samsung asla.

• Samsung'un kullancıların geri dönüşlerini hiç "Tİ" ye aldığı yok ki! Dediğim dedik misali,böyle giderse o hızlıca çıktığı tepelerde akbabalara yakalanabilir...
  • Puhahahhahaha. Direk 'Zaten alıcaklar neden geliştirelim' demişler
  • sorun yok cihazin icine iki cekirdek daha atar al sana bi plastik amiral gemi daha...
  • Beklenen birşey şaşırmadım

• en azından aliminyum yapsalardı hafif ve daha güzel görünüme sahip olurdu
  • hadi canım
  • leğen alaşımlı

• donanımı üst düzey tutsun kasa aynı şekilde devam edebilir sorun yok s4 kullanıcısıyım. hafif tel iyidir.

• Metal alaşımlı malzeme kullansa çok iyi olurdu ama telefon bu sefer çok ağır olurdu bence plastik olarak kalsın biz seni böyle seviyoruz SAMSUNG

• note 3 teki gibi deri görünümlü plastik yerine metal görünümlü plastik olur.

artık samsungtan da arayüzündende plastik kasasından da gına geldi.
    çoluk çömbelek herkesin elinde

• Nasıl şaşırdım varya, nasıl!

• Fanboylar basmış gene.Nedir samsungdan alıp vermediğiniz?Neymiş "Samsung bizi kazıklıyor." "Samsung nediyur nasıl olsa alcakmışız! Bir11!!!!" .Tek plastik üreten samsung mu? LG neyden üretiyor?Titanyumdan dimi? Sony neyden üretiyor? Bunları bırakın açıkcası uzun zamandan beri samsung kullanıyorum Kusursuz mu? Tabiki de değil eksi yanları var ama samsunga her türlü çamuru atıp diğer markalara gelince "Abi çok iyi yaa" diyen tiplere sinir oluyorum!

• Tüh! Yine mi metal görünümlü plastik? Hayır dünyadaki petrolü bitirecekler ondan korkuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: orkunakbal

Fanboylar basmış gene.Nedir samsungdan alıp vermediğiniz?Neymiş "Samsung bizi kazıklıyor." "Samsung nediyur nasıl olsa alcakmışız! Bir11!!!!" .Tek plastik üreten samsung mu? LG neyden üretiyor?Titanyumdan dimi? Sony neyden üretiyor? Bunları bırakın açıkcası uzun zamandan beri samsung kullanıyorum Kusursuz mu? Tabiki de değil eksi yanları var ama samsunga her türlü çamuru atıp diğer markalara gelince "Abi çok iyi yaa" diyen tiplere sinir oluyorum!

S3'un ile bir s4'u yan yana koy bakalim. Aradaki farki bul oyna. Resmen bir farklari yok. Samsungun plastik uretmesine degil, ayni tasarimli telefonlardan biktik. Bak lg'ye. G2'de adamlar plastikle harikalar yaratmis. Samsung kolaya kaciyor. Isin ozu bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Titanyum yapsalar bir model icin keşke.

titaniumun gram fiyatı 6 dolar civarı ve sağladığı tek avantaj sağlamlık. 50gramlık kasa kullansalar ek olarak 300dolar külfet getiriyor. zaten kullanıcının alüminyum kasayı eğip bükmesi için büyük kuvvetler uygulaması gerek.görünüş olarak da pek bir artısı olmaz telefona.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.