Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU] (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.995
Cevap
109
Favori
614.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şarj sorunu yaşayanlar telin şarjı tamamen bitip kapandıktan sonra teli açmadan şarj edin. %100 olup şarjdan çekene kdar teli açmayın. teli açtıgında hemen yine 99 a düşse bile 2 günü rahat çıkarıyo bu şekildeki şarjda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Axy_

şarj sorunu yaşayanlar telin şarjı tamamen bitip kapandıktan sonra teli açmadan şarj edin. %100 olup şarjdan çekene kdar teli açmayın. teli açtıgında hemen yine 99 a düşse bile 2 günü rahat çıkarıyo bu şekildeki şarjda.

Adam oyun oynarsa, video izlerse o şarj yine biter 2 gün gitmez. Ayrıca şarjı tamamen bitirmek bataryanın ömrünü kısaltıyor diye biliyorum.
  • oyun oynamayıp, video izlemeden 1 günü çıkarmayanlar için söyledm bu yöntemi. denedim şarjdayken teli kullanırsam 1 günü çıkarmıyo o şarj kapalıyken şarjı doldurup şarjdan çktkten sorna açınca teli 2 gün gidiyo rahat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cvtplz

selam.bende s4 mini aldım kutusunun ustunde made ın vıetnam by samsung yazıyor yoka cakmamı aldık.imei sorguladıgım zaman kaynak:ithalat yoluyla kaydedilen imei.uretıcı bolumunda ise samsung korea pazar adı:samsung galaksy mini s4 yazıyor.

benden baska vıetnam malı kullanan yok galıba
  • quote:

Orijinalden alıntı: dipteyim

quote:

bildirim ışığına açıklık getirebilir miyiz ? yanıp sönen bi yer var mı ?

Bildirim ışığı yok maalesef. Bu telefonu hâlâ almadıysam bu eksikliğin payı büyük.

flaşı bildirim ışığı olarak diye seçenek var
  • Beyler iphone 4s mi s4 mini mi ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun oynarken ekstra veriler (datalar) oluşur bu datalar telefon hafızasında saklanır. Programın kurulumu SD kartta da olsa o programı kullandıkça artan veriler direk telefon hafızasına gider ve orada saklanır. Senin SD carda aşıdığın büyük ihtimalle programı kendisi. Ekstra datalar hala telefon hafızasında.. @hasan0338
  • quote:

Orijinalden alıntı: RedKidx

Oyun oynarken ekstra veriler (datalar) oluşur bu datalar telefon hafızasında saklanır. Programın kurulumu SD kartta da olsa o programı kullandıkça artan veriler direk telefon hafızasına gider ve orada saklanır. Senin SD carda aşıdığın büyük ihtimalle programı kendisi. Ekstra datalar hala telefon hafızasında.. @hasan0338

Oyun 1400 mb telefonda 1000 mb oyunun dosyaları 1 gb olamaz
  • Ben 300MB anlamıştım. Peki silip direk SD karta programı yüklemeyi denedinmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RedKidx

Ben 300MB anlamıştım. Peki silip direk SD karta programı yüklemeyi denedinmi?

Nasıl yapacağım onu indirirken sormuyor ki ? Ana hafızaya mı indireyim SD'ye mi diye ?
  • Google Play'de yükle dedikten sonra "Uygulama İzinleri" diye bir sayfa açılacak orada "Kayıt Yeri" seçeneğini SD kart olarak seçersen Program veya oyun SD karta kaydolacaktır. SD'yi seçeceksin.. Ana hafıza telefon hafızası oluyor.
  • Beyler eğer iyi bir ortalama yapıp iyi bir liseye girersem annem iyi bir telefon vaad etti haziran sonu falan s5 mini çıkar mı ve s4 mini şimdiki s3 mini gibi mi kalır birde telefondan memnun musunuz
  • quote:

selam.bende s4 mini aldım kutusunun ustunde made ın vıetnam by samsung yazıyor yoka cakmamı aldık.imei sorguladıgım zaman kaynak:ithalat yoluyla kaydedilen imei.uretıcı bolumunda ise samsung korea pazar adı:samsung galaksy mini s4 yazıyor.

Kore malı tabii ki ama üretici firma Vietnam'da, şarj aletinin altında da Vietnam yazar muhtemelen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Linken's Sphere

quote:

Kore malı tabii ki ama üretici firma Vietnam'da, şarj aletinin altında da Vietnam yazar muhtemelen.

benim kutunun üstünde hiçbirşey yazmıyor made in china veya vietnam bile yazmıyor. ama şarj aletinde made in china yazıyor??

• quote:

Orijinalden alıntı: ogzhnn07

Hayırlı olsun s4 minin. İnternetten alırken sıkıntı yaşadın mı , mağazasında 1099 tl internetten alınca 1079 tl . Ne farkediyor sorun falan oldu mu . Bilgi verirsen sevinirim .

Tesekkur ederim ben yogun oldugum icin magazaya gidemeyecegimden dolayi netten siparis verdim telefon henuz ulasmadi cunku cuma gunu aksam siparis verdim yarin falan ulasir sanirim. Bence netten almak sikinti olmaz zaten dist. Garantili. Ben iphone kullanicisiyim android kullanmayi nasil ogrenebilirim tesekkurler

• yakında aranızda olacağım s4üm vardı sattım boyutu sıkıntı yaratıyodu bende minisini almaya karar verdim :)
  • Merhaba arkadaşlar s3 mini ile s4 mini arasında kaldım hangisini önerirsiniz ve şarjı ne kadar gidiyor kullanıma göre değişir diyceksiniz ben ağırlıklı olarak müzik ve internet için kullanıcam (internet günde en fazla 1 saat, müzik her zaman açık) nadiren de oyun oynarım bu kullanımda şarjı ne kadar gider 1 tam günü çıkartırmıyım teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: -TheDoctor-

Merhaba arkadaşlar s3 mini ile s4 mini arasında kaldım hangisini önerirsiniz ve şarjı ne kadar gidiyor kullanıma göre değişir diyceksiniz ben ağırlıklı olarak müzik ve internet için kullanıcam (internet günde en fazla 1 saat, müzik her zaman açık) nadiren de oyun oynarım bu kullanımda şarjı ne kadar gider 1 tam günü çıkartırmıyım teşekkürler

s4 mini tabi
  • arkadaşlar

bende yeni bir telefon alacağım. İş yeri telefonum, Xperia Sola idi. Menüsü ve kulaklık ses çıkışından oldukça memnundum. İşten ayrılacağım için telefonu iade edeceğim. Bu sebeple kendime yeni bir akıllı telefon alacağım. Açıkçası ne alacağıma karar veremedim. Bütçe olarak 1000 TL civarında olursa iyi olur. Daha üstüne çıkmayı pek istemiyorum.

Telefonda genelde facebook, twitter, whatsaap ve yandex trafik uygulamalarını kullanıyorum. Arada internetten bir şeylere bakarım. İşe giderken de müzik dinlerim. Oyun vs işim olmaz. Oyunları evde pc'de oynuyorum. Gerçi bu aralar onu da yapamıyorum ya. Bu sebeple çok pahalıya kaçmadan, çok da eski model olmayacak şekilde bir akıllı telefon almayı istiyorum. Bu arada alacağım telefonun ebatları ve şarjı da önemli. S4 yada S3 gibi büyük olmamalı. Şarjı da en az 1 gün gitmeli. Şu an ki durumda 3 alternatifim var.

1- Samsung S4 mini (Turkcell'den 24 ay vadeli olarak 960 TL'ye alabiliyorum).
    2- Sony Xperia SP (Bu Turkcell'de yok. Bu sebeple 1200 TL civarına vatandan almayı planlıyorum)
    3- Mahallemde sıkça alışveriş yaptığım bir mağazaya hediye olarak Turkcell garantili birkaç tane Iphone 5 vermişler. Ondan 1400TL peşine alabiliyorum. Tabii bu durumda garanti işi benim adıma olmadığı için nasıl olur bilemedim.

-S4 mini ebatları dolayısıyla daha çok hoşuma gitti. Ama arka kapak dandik gözüküyor. Bir de Sony menüsünden sonra biraz garip geldi. Özellikle ikonlar ve yazı karakterleri biraz ucuz gözüküyor.
    -Xperia SP biraz büyükçe. Tasarımı da çok şahane olmamış. Alt kısımdaki parlak çubuk biraz dandik duruyor. Ama Sony bana her daim daha bir şık gözüküyor.
    -Iphone 5 için birşey demeye gerek yok. Sonuç olarak bu cihazların üstü bir cihaz, sadece fiyat yakın olduğu için olabilir.

Sizler hangisini almamı önerirsiniz? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

• telefonda sorf yaparken bır radyo sıtesıne gıreyım dedım flash player yuklemenız lazım dedı.adobe reader yukledım sıteyı gene acmadı neden olabılır
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.