Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU] (588. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.995
Cevap
109
Favori
614.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 586587588589590
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bunu değerlendiricem hocam,teşekkürler.
  • Arkadaslar ilk rusya kitkat yukledim.memnun degilim diyemem.Okula saat 8 de 95 olarak goturdum.simdi geldim durum 64. Hep telefon uyku modunda iken titanium hep acikti ve yuzde 20 sarj yedigini gordum.gelene kadar bu boyleydi. 1 saat 32 dakika ekran suresi var normalmidir goruslerinizi bekliyorum 😮
  • quote:

Orijinalden alıntı: deren05

Bunu değerlendiricem hocam,teşekkürler.

Rica ederim hocam.Şahsen bu linkteki konuyu ve Meizu Mx4
    Xiaomi Mi4 gibi modelleri takip ediyorum.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=95304596

Mi4 çelik kasa ve 3gb ram, 801 ac işlemci var.
    Mx4 ise antutu performans lideri şu an, Note 4'ün önünde :)

Ama THL 5000 bile antutu'dan 30 binin üzerinde puan alıyor.Bataryası 5000 mah american ampirus üretimi.
    Forumda kullanıcı konusu da var.

Burdan da telefon incelemelerini takip ediyorum:
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=88587402

• Arkadaslar durum nasil.iyimidir.idare edermi.rusya kitkat ilk surum. Biraz daha alissin batarya roma. Bide kalibrasyon ile daha iyi seyler cikabilir.yorumlarinizi bekliyorum
    SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU]

• teamexL. T kullanıcısına yanıt
    3g ile iyi değerler hocam ben 3g yi kullanmıyorum artık aşırı sarj tüketiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geliştirici seceneklerinden arka plan işlemlerini arkaplan işlemi yok olarak ayarladim bakalım ne olacak :-)

• quote:

Orijinalden alıntı: Sehzadebey538

3g ile iyi değerler hocam ben 3g yi kullanmıyorum artık aşırı sarj tüketiyor.

Peki sagol da 3g isime yaramiyo.nasi kapatabilirim mobil vetiyede ihtiyac yok hep wifi

• quote:

Hocam hangi uygulamalari devre dışı bıraktın ?

O kadar fazla ki nasıl yazayım hocam :(

Mobil verisine basılı tut gelen ayarlar kısmından şebeke modunu yalnızca gsmyi sec :)

• hkn3232 H kullanıcısına yanıt
    Bende hangouts,google+,chrome,samsung apps bu kadar diger google kitaplar vs.Telefonu fabrika ayarlarina dondurunce indirmedim bile hemen google playdan ayarladim otomatik güncellemeyi kapattım.Suan kurulu gözükmüyor :)

• Arkadaşlar ben rusya stock romunu (4.4.2) yükledim. Minecraft veya dr.driving oynarken bazen ekrana dokunulmuyor yani algılamıyor. Ve telefona 73 mblik güncelleme geldi. Ota üzerinden kurabilirmiyim.

• quote:

Mobil verisine basılı tut gelen ayarlar kısmından şebeke modunu yalnızca gsmyi sec :)

Sagolasin yaptim. Durum bu 36 sarj var sure ise 3 saat 8 dk . 4 saat 10 dakika civari diye tahmin ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: uygarto

Arkadaşlar ben rusya stock romunu (4.4.2) yükledim. Minecraft veya dr.driving oynarken bazen ekrana dokunulmuyor yani algılamıyor. Ve telefona 73 mblik güncelleme geldi. Ota üzerinden kurabilirmiyim.

Rootlu degilse kurarsin

• Bu güncelleme neyi düzeltiyor veya ne getiriyor. Rusya romu var telefonda uyumlu olurmu ?
  • o sorun bendede var ama güncellemeden haberim yok hep rootlu kulkanmışım ya :) sorunu halledebilen varsa lütfen anlatsın.

• Ben rusya kitkat ilk surum kullaniyom rootlu olarak. Gayette memnunum. Son guncellemeyle batirmisdilar romu bu simdilik iyi

• Ss:
    SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU]

Bende de rusya romu yuklu ayni sekilde sabah okula gittiğimde %100 du 9 saat sonra %50 ye düştü yalnız benim ekran kullanimi bir bucuk saat. Aylardır Rusya romu kullanıyorum ve max ekran suresi 3saat 30 dk. Gece takarim şarja sabah çıkarırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: MiwHawk

Bende de rusya romu yuklu ayni sekilde sabah okula gittiğimde %100 du 9 saat sonra %50 ye düştü yalnız benim ekran kullanimi bir bucuk saat. Aylardır Rusya romu kullanıyorum ve max ekran suresi 3saat 30 dk. Gece takarim şarja sabah çıkarırım.

Cok kotu kardes ya :)

• quote:

Orijinalden alıntı: teamexL.

quote:

Orijinalden alıntı: MiwHawk

Cok kotu kardes ya :)

Alıştım artık.:)
    Pil bozulmus galiba ya. ben telefona hic acimam. Hele fotolarini atsam varya. Dis cerceve azıcık çizildi çirkin gözüküyor diye zımpara ile her tarafındaki boyayi kaldirdim. Bembeyaz çıta şimdi yanları. Hatta plastik boyası ile siyaha tekrar dikkatlice boyamayi düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 586587588589590
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.