Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU] (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.995
Cevap
109
Favori
614.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    whatsup kullanırken tuş seslerini kapatmanın yolunu bulamadım. bilgisi olan var mı?
  • kalles_papaz kullanıcısına yanıt
    genel ayarlardan tuş seslerini kapattıgında whatsup daki de kapanaıyo
  • arkadaşlar bu şarj adaptöründen başka ses gelen kimse yokmu
  • nezih25 N kullanıcısına yanıt
    sarj adaptorunden gelen sese bence fazla takilmayin alev almadiktan sonra problem yok sanirim.dediginiz gibi sarj dolduktan sonra geliyor bu ses buda cok normal.dolan bir bataryaya cihaz gene yukleme yapmaya calisiyor.geri tepkime yapmasi gayet normal. @nezih25
  • ama şarj aleti zorluyor tahminimce telfon kesiyor ya kesmezse pilde şişme yapar diyenler var
  • Arkadşlar bizde smart tv var.Telefonun içeriğini foto video televizyonda nasıl görebiliriz.USB den gözükmüyor Bluetooh bağlantısı kurabilirmiyiz mesela..
  • ben bugün aldım oldukça kullanışlı bir telefon aldığınıza pişman olmazsınız öyle süper bir telefon
  • Evet telefon sarj dolduktan sonra keser.zaten ekrandada yazar sardan cikartin diye.o cizirti cok normal.sarj cihazi yukleme yapiyor o esnada.kesmezse dediginde o zaman diyot arizalanmis demektir.oda tamir gerektirir.olan pile olur.olsun.orjinali bile kac para olur sanki.100 olsun.1200 tl cihazda 100 de bisey degil.s4 kalbi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O degilde arkadaslar strateji oynuyorum genellikle pilden yana sikintim yok ama bazi zaman kasma yapiyor.cihaz degerlerine gore normal olarak kasma yapmamasi lazim.cihaz degerleri yalanmidir nedir anlamadim

• YERYAVUZ Y kullanıcısına yanıt
    wi fi direct baglantısı varsa tv de direk wierless üzerenden tw ye baglanabiliyosun. screen mirroring özelleğiyle telin ekranını tw de görüntüleyebiliyosun.
  • S3 miniden çok çok iyi s3 le nerdeyse kafa kafaya olan s4 mininin oyunlarda (temple run ve subway surf) kasmasını veya takılmasını anlamıyorum.Çözüm bilen varmı ?
  • tolgaatasoy T kullanıcısına yanıt
    hocam anladımda dolduktan sonra bile hiç kesmiyor. dün teknosa mağazasına gittim ordaki başka s4 mini adaptörüyle denedim ondada ses var. sonra başka telefonun s3 dü yanılmıyorsam onunla denedik ondada ses var. ayrıca 1200 tl veripte sonra neden tekraar 100 tl pile para verelim anlamadım doğrusu bu bir üretim hatasımıdır bilemiyorum.arkadaşımda s3 mini var onda ses yok. gidip 100 tl lik telefon allsan onun adaptöründede böyle bişi göremeyiz saygılarımla
  • arkadaşlar benim s4 mini oyunlarda (temple run2 -angry birds sw- subway surf- into the dead)çok kasma yapıyor ayrıca antutu da 4500 puana zor yetişiyor bir arkadaşın s3 mini si 6500 lü puanlara çıkıyor
    kasma problemini başka yaşayan var mı? Ve çözümü nedir cevap verirseniz sevinirim
    Ayrıca telefona internetten virüs bulaşma riski nedir . Antivirüs kullanmalımıyım?
    şimdiden teşekkürler.
  • Ben de almayı düşünüyorum ancak şu oyunlarda takılma olayına canım sıkıldı . Bunu açıklayabilen varmı ?

• Merhaba Arkadaşlar Ben S4 mini Ve S3 mini arasında kaldım ...

1-Türkiyedeki S4 mini de Sesli Fotoğraf özelliği varmı?
    2-Türkiyedeki S4 mini de s3 ve s3 mini deki gibi ; aranırken ters çevirince susturma,kulağına götürünce arama vb. Kısacası hareket özellikleri varmı Şimdiden Teşekkürler ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: metin06

Ben pişman oldum biraz , alalı 1 hafta olmuşken telefonu servise verdim ayın 25 inde ,telefon 2 günde bir hiç bir kullanım yokken boşta kapanıp açılıyor(açılırken de pin sorduğu için kapandığında telefon kapanıyor yani ,büyük sorun..telefon gelse haberin olmayacak)

Bu sorunu aynı telefonda yaşayan varmı başka arkadaşlar ? diğer samsunglarda olmuş ama bu modelde...

Telefon özellik olarak harika htc one miniyle karşılaştırılamayacak kadar iyi ama kapandıktan sonra neye yarar..

Umarım siz yaşamazsınız aynısını,yarın tekrar soracam artık servise bakalım.

:( bende de var aynı sıkıntı... ne yaptın çözüm bulabildinmi ? ben servise vermeyi düşünmüyorum şimdilik. belki güncelleme gelirse düzelir diye düşünüyorum.
    kapanma sorunun sebebini de şu olduğunu düşünüyorum ekran kapalıyken yani uyku modundayken bile güç tuşuna basılı tutunca beş saniye telefon reset atıyor yeniden başlıyor ve pin kodu ekranında kalıyor.
    siz s4 mini kullanan arkadaşlardan ricam sizdede aynı şey varmı? yani ekran kapalıyken güç tuşuna basılı tutunca yeniden başlatıyormu sizin s4 minilerde.

ben sürekli cebimde taşıdığım için oturup kalkarken tuş basık kalıyor tahminim.

• sesli fotoğraf var kardeşim diğerlerini hiç kullanmam ve nerde bu ayarlarda bilmem
    şarj cihazımda ses yok tam şarj olduğunda bile yok
  • Evet sesli resim ozelligi var.soyledigin ozelliklerin hepsi var arti olarak ekrana baktigin surece akilli bekleme ozelligi vede bekleme modunda iken tel.eline aldiginda cevapsiz cagri yada msj varsa titretme ozelligi var.konfor bakimindan guzel

• Yazdigini gordukten sonra denedim bekleme modundayken guc kapama tusuna basili tuttum cihaz yeniden kapanip acildi.ama reset durumu falan olmadi

• Oyunlarda asiri bi takilma var bende goruyorum gun gun.ama soyle soyliyeyim bu cihazin islemcisi hicte kotu sayilmaz.cihaz kendi uygulamalarina cok fazla pay ayiriyor.bunlar gun gectikce bazi programlarla halledilebilir.su an icin hayir ama.bende cok dertliyim o konuda.acikcasi bu cihazi aldigima pekte memnun degilim.bekliycem biraz.eger cozulemiyorsa bu problem.bu cihazla askimiz cokta uzun surmez

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.