Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 FİYAT VE KILIF KONUSU (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
5
Favori
26.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • neo için metal çerçeve arıyorum. elimde kırmızı var . takas yoluna da gidebiliriz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayrton Senna

Bunu alacağım elimde bir tane spigen kılıf olmasına rağmen.

Resmen aşık oldum kılıfa

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/spigen-sgp-samsung-s4-slim-armor-view-film-90917102

s-view , neo ve slim armor karışımı olmuş. çok mantıklı :)
  • bu arada aynı ürün 59 lira. arada nasıl 40 lira fark oluyor ??

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/spigen-sgp-galaxy-s4-slim-armor-view-case-kilif-90820245
  • Bu ürünü 1 aydır kullanıyorum. Koruma olarak gayet iyi. Ama telefonun boyutu daha da büyüyor. kılıfı çıkarınca ebat yarı yarıya düşüyor gibi hissediyorsun.

Ben 119 TL'ye almıştım. 59 TL'yi görünce çok şaşırdım pm attım orjinal dedi arkadaş. Orjinal ise kaçırmayın derim.

Ayrıca, Hepsiburada.com'dan bu kılıfı aldım oldukça memnunum. Zarif çok ince ve kaliteli. Tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VLX -- 6 Ağustos 2013; 11:10:03 >

• 50 usd ürünü kim 59 tlden satar.

Orjinal olmasına imkan yok.

• Şahsen bu satıcdan almanızı öneririm. 30 liralık orjinal film hediye ediyor. Ben sadece kılıfı 119'a almıştım :S
  • 100 liradan sadece slim armor view i alacağım. Ekran koruyucusu olmayanlar için güzel fırsat linkteki ürün.

• Takip
  • arkadaşlar sgp neo hybrid kılıf telefondan çok zor çıkıyor hatta çıkarırken sürekli arka kapağıda birlikte çıkarıyor daha önceden slim armor ve protective cover + kullanıyordum onlar hemen cok kolay takılıp cok kolay çıkarılıyordu . neo hybrid kullanan arkadaşlar bunla ilgili bişi söyleyebilir mi ileride daha rahat çıkarılır mı belki daha açılır kılıf.Cevaplarsanız çok sevinirim çünkü telefonu yedek bataryayla kullanan birisi oldugum için hergün en az 1 kere arka tarafı açmak zorundayım.
  • S-View ve protective olmak üzere 2 adet kılıfım var. İkisi de orjinal Samsung ürünü, şık kılıflar. Protective olanı genelde evde kullanıyorum; oyun oynarken, mesaj yazarken daha rahat oluyor. S-View i ise dışarıya çıkarken kullanıyorum. Mesela bir kafede oturduğumda masanın üstüne koyduğumda daha şık duruyor.
    Protective kullanırken telefonu arka tarafı alta gelecek şekilde koyuyorum, S-View kullanırken ekran alta gelecek şekilde kullanıyorum. S-View de normal kapak olduğu için, lensi çizmek gibi bir ihtimal var.

• http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/spigen-sgp-galaxy-s4-case-neo-hybrid-kilif-kapak-91146334 arkadaşlar burdan kılıf almayı planlıyorum yanlız orjinalmi. Daha önce bu satıcıdan kılıf alan oldumu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: VLX

Bu ürünü 1 aydır kullanıyorum. Koruma olarak gayet iyi. Ama telefonun boyutu daha da büyüyor. kılıfı çıkarınca ebat yarı yarıya düşüyor gibi hissediyorsun.

Ben 119 TL'ye almıştım. 59 TL'yi görünce çok şaşırdım pm attım orjinal dedi arkadaş. Orjinal ise kaçırmayın derim.

Ayrıca, Hepsiburada.com'dan bu kılıfı aldım oldukça memnunum. Zarif çok ince ve kaliteli. Tavsiye ederim.

Hocam selamlar, Slim Armor View kılıfın içerisinden bir de koruma filmi çıkıyor.. Film, view ekranı boyutlarında ancak amacını tam olarak anlayabilmiş değilim.. Bu filmi kılıfın dış yüzeyine mi takıyoruz, view ekranın çizilmesini engellemek için? Yoksa kılıfın iç kısmına, telefon ekranının kılıf kapağı kapalıyken kullanımı sırasında çizilmesini engellemek için kullanılıyor? Bilgisi olan var mıdır?

• Hocam ben kılıfın dış yüzeyene yapıştırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VLX

Hocam ben kılıfın dış yüzeyene yapıştırdım.

@VLX

Teşekkürler, bana da öylesi daha mantıklı geldi..
  • Arkadaşlar telefonu Orjinal S VİEW kılıf ile kullanıyorum. Ancak konuşma sırasında karşıdaki kişi kendi sesini duyuyor. Buna bir çözüm var mı ??

Kılıfı çıkarıp kendi kapağını takınca sorun ortadan kalkıyor.
  • Sadece kirmizi renk kalmistir arkadaslar.

http://forum.donanimhaber.com/m_79083051/f_//tm.htm#79083051

• Şuan spigen ultra slim kullaniyorum

Sizce neo hybrid mi almaliyim, slim armor view mi?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.