Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (901. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 899900901902903
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 6489426

quote:

Orijinalden alıntı: esertekin180

Beyaz S4 telefonuma beyaz Spigen slim armor kılıf aldım, bugün geldi. Kılıf çok şık telefonun her yerini güzel kapatıyor. Arka tarafında ki sert kısım hem kamerayı masaya koyduğunuz zaman çizilmesini engelleyecek şekilde yukarıda yukarıda tutuyor hem de (umarım mı
    Meşenin başına gelmez) düşme halinde çok iyi koruyacak sertlikte. Etrafını çeviren ince silon kısım da gene ekran üstü koyduğunuzda ekranı yüzeye temas ettirmeyecek şekilde hafif yukarıda tutuyor. Güç ve ses tuşlarında bir hassasiyet kaybı olmuyor. Hatta güç tuşu daha hassas oldu diyebilirim(bu iyi mi kötü mü kullandıkça anlaşılır onu da yazarım akşama doğru) telefonu haliyle biraz kalınlaştırdı ama telefonu iyi koruduğunu hisettiriyor sanıyorum bu da tedirgin olmadan daha rahat kullanmamı sağlayacak. Biraz pahalı bir kılıf ama bu kadar para verdiğimiz cihaza hem yakışacak şıklıkta hem de çok güzel koruma sağlayacak bir kılıf. Herkese tavsiye ederim... Herkese iyi haftasonları...

hocam kılıfı nereden ve kaça aldınız?
    telefonu ne kadar kalınlaştırıyor?

Beklememek için Gittigidiyor'dan aldım. Ama siz beklerim diyorsanız ebay, aliexpress'de de var galiba. Telefonu çok az kalınlaştırıyor belki one X kalınlı gibi oluyor sanki. Ama telefonun o çıt kırıldım hissini alıyor. Şekil olarak çok güzel oldu. Tavsiye ederim. Benim tercihim nep hybrid almaktı ama beyaza uygun olmuyordu ben de bunu aldım ama çok memnun kaldım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 10 numarasin usta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cızırtı nasıl oluşuyor beyler biriyle görüşüncemi bende deneyim :)
  • arkadaşlar bende bugün gittigidiyor idealsecim isimli delta servis 2 yıl garantili siyah galaxy s4 gt 9500 telefonumu kargodan aldım. benide aranıza kabul edersiniz inşaallah.

cihazıma baktığımda vietnam üretimli cihaz. ve diline baktığım da İRAN olduğunu gördüm. herhangi bir güncellem almadı fakat demin samfirmware baktığımda en son ve güncel sürümün I9500XXUBMF3 russia olduğunu gördüm..

indirip odin ile kurmamda bir sakınca yok değil mi ? galaxy s3 için kullandığım ODİN ile kurulum aynıdır sanırım.

yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: narkoz__70

cızırtı nasıl oluşuyor beyler biriyle görüşüncemi bende deneyim :)

Görüşürken sesi ful yaparsan karşı tarafın sesinde oluyor.
  • arkadaşlar watchon uygulamasında tv ye bağlana biliyorum.Ancak digiturk e bir türlü bağlanamıyorum.Digiturk kullanan arkadaşlar nasıl bağlantı kuruyoruz yardımcı olursanız sevinirim.Modeli:DT 9102 HD http://imgim.com/20130615_141750.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi behzatinbirasi -- 15 Haziran 2013; 14:29:33 >
  • Arkadaşlar yeni S4 aldım ve cihaza root uyguladım. Lakin ara ara Makine kendi resetliyor. (Müzik çalar çalınca, bluetooth araç cihazına bağlanmaya çalışınca) Bunun sebebi root dan dolayı mı yoksa üzerindeki sürümden dolayı mı kaynaklanıyor?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Clarsa

arkadaşlar telefona hafıza kartı almayı düşünüyorum. 16 gb olsun. önerebileceğiniz vatandan bi hafıza kartı var mı

ne alırsan al marka, class 10 al. kesinlikle.

Neden illa class 10 olsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: W.Shakespeare

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Clarsa

arkadaşlar telefona hafıza kartı almayı düşünüyorum. 16 gb olsun. önerebileceğiniz vatandan bi hafıza kartı var mı

ne alırsan al marka, class 10 al. kesinlikle.

Neden illa class 10 olsun?

Class 10 boş muhabbettir, burda yuzlerce defa yazdim ama millet hala biseyleri kanitlama derdinde, dahada hafiza karti hakkinda bisey yazmam

• n11 de 1549 liraya satılıyor arkadaşlar birde benim n11 den 100 liralık hediye çekim var 10 gün içinde tükenicek o yüzden bir an önce almam lazım.

http://www.n11.com/galaxy-s4-i9500-16gb-siyah-cep-telefonu-P13192740

bu ürünün garantisi nedir acaba?buradan alanlar var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vamp

quote:

Orijinalden alıntı: ColDasHeLL

arkadaşlar bişey sorucagım oneyi verip s4 alıcam bütün sayfaları okuyamıyorum okadar zamanım olsa tıp okuyor olurdum sanırım şuan. pmdende yazabilirsiniz. s4 alırken neye dikkat etmem gerekiyor. kasa açıklıgı cızırtı kamerada pembelik vs ve + olarak neye bunları bana yazabilecek sevaba girer valla teşekkürler

-Yazılımsal sıkıntılara bu ay içinde çözüm gelir. Yazılım dağıtılıyor yakında türkiyeye gelir(restart olayları buglar kasıntılar)
    -kamerada pembelik sorunu sanırım çok rastlanan bir durum değil
    -bazı s4 lerde sanırım ekranda pembelik oluyor
    -ahizedeki cızırtıyı duymak lazım. Belki bi ayarı vardır. Önümüzdeki dönemlerde alacağım bende s4 ü
    -Kasa açıklığı görülebiliyor. Bunu da alırken kontrol ederek alırsanız sorun olmaz sanırım

Artılarını saymaya gerek yok zaten. Senin ne çektiğini ben diğer konudan çok iyi biliyorum. En kötü s4 denk gelse bile o kadar çekmezsin. En kötü ihtimalle ahizen cızırdar

ARKADAŞLAR CIZIRTI İÇİN PARAZİT ENGELLEME MODUNU ARAMA AYARLARINDAN KAPATIRSANIZ YANILMIYORSAM GİDEBİLİR. DENEYİN İSTERSENİZ...

• quote:

Orijinalden alıntı: ferdy

quote:

Orijinalden alıntı: armodillo

quote:

Orijinalden alıntı: ferdy

son güncelleme ile çekimlerim

Hocam çekimlerde değişiklik varmı iyileşme kötüleşme vb ?

valla hocam sanki macro çekimler biraz daha iyileşmiş gibi.
    @armodillo

Tamam teşekkürler Almayı planlıyorumda bende bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 15

arkadaşlar bende bugün gittigidiyor idealsecim isimli delta servis 2 yıl garantili siyah galaxy s4 gt 9500 telefonumu kargodan aldım. benide aranıza kabul edersiniz inşaallah.

cihazıma baktığımda vietnam üretimli cihaz. ve diline baktığım da İRAN olduğunu gördüm. herhangi bir güncellem almadı fakat demin samfirmware baktığımda en son ve güncel sürümün I9500XXUBMF3 russia olduğunu gördüm..

indirip odin ile kurmamda bir sakınca yok değil mi ? galaxy s3 için kullandığım ODİN ile kurulum aynıdır sanırım.

yardımcı olursanız çok sevinirim.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.maps&hl=tr linkindeki navigasyon, sizde çalışıyor mu ?
    yoksa "google navigasyon konumunuzda kullanılamıyor" mu diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ColDasHeLL

arkadaşlar bişey sorucagım oneyi verip s4 alıcam bütün sayfaları okuyamıyorum okadar zamanım olsa tıp okuyor olurdum sanırım şuan. pmdende yazabilirsiniz. s4 alırken neye dikkat etmem gerekiyor. kasa açıklıgı cızırtı kamerada pembelik vs ve + olarak neye bunları bana yazabilecek sevaba girer valla teşekkürler

Kasa acikligi eger ekran cercevenin hizasina dogru cikmissa onemliki zor ihtimal onun disinda kenar kisim cerceve oldugu icin ufak tefek acikliklar onemli degil hatta o bosluk diye dusunulen olay herhangi bir dusme esnasinda cerceve ve camin kasmamasi icin dusunulen bir sy bence yoksa camin patlamasi daha kolay oluyor. Ayrica pembelik hepsinde yok *#0*# ile kontrol edilebilir, cizirti genelde var ancak cesitli ayarlarla duzeliyor veya rahatsiz olmayacak seviyeye iniyor, onun disinda cok fazla dikkat edilecek bir konu yok kamera reset v.s hepsinde yok ayrica guncelleme ile duzeltilen seyler...

• quote:

Orijinalden alıntı: necroph

n11 de 1549 liraya satılıyor arkadaşlar birde benim n11 den 100 liralık hediye çekim var 10 gün içinde tükenicek o yüzden bir an önce almam lazım.

http://www.n11.com/galaxy-s4-i9500-16gb-siyah-cep-telefonu-P13192740

bu ürünün garantisi nedir acaba?buradan alanlar var mıdır?

10 gün içinde tükenicek olan s4 mü yoksa 100tl lik hediye çeki mi
    ben de buradan almak istiyorum da

• Arkadaşlar yeni S4 aldım ve cihaza root uyguladım. Lakin ara ara Makine kendi resetliyor. (Müzik çalar çalınca, bluetooth araç cihazına bağlanmaya çalışınca) Bunun sebebi root dan dolayı mı yoksa üzerindeki sürümden dolayı mı kaynaklanıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: behzatinbirasi

arkadaşlar watchon uygulamasında tv ye bağlana biliyorum.Ancak digiturk e bir türlü bağlanamıyorum.Digiturk kullanan arkadaşlar nasıl bağlantı kuruyoruz yardımcı olursanız sevinirim.Modeli:DT 9102 HD http://imgim.com/20130615_141750.jpg

watch on programında hiç bir digitürku kontrol edemedim fakat senin modelin arkadaşımda vardı ve smart remote for galaxy s4 programıyla kontrol edebilmiştim o uygulamayı edin kendine google dan aratıp
  • Arti bu cizirti problemi icin donanimsal diyenler var yazilimsal diyenler var, bir arkadas rusya surumu yuklenmis cihazda sorunun cozuldugunu soyluyor ayrica *#7353# testinde hoparlorde hicbir sorun yok, bence buyuk ihtimal ya yazilimsal yada sebeke kaynakli gibi...

• Arkadaşlar samsung teknoloji devolopment kısmında çalışan bir elemanla bizim amerikadaki arkadaş detaylı bir mail trafiği yapmış.Benim zorlamamla cızırtı olayını sormuş ve kesinlikle yazılımsal doğru ülke ve modem datası olmalı demiş.Kasa açıklığı karanlık ortamda ışık sızması yaşanmıyorsa dert edilmemeli zaten yalıtım ve izolasyon kısmı onoktadan başlamıyor demiş.Isınma konusunda ve cam çatlaması konusunda genel bir olumsuz geri dönüş almadıklarını ve çok yönlü testlerden geçirildiğini belirtmiş.Onun şikayeti çok fazla sayıda versiyon olması ve bu konun üst yönetimin bir baskısı olduğuymuş.Ha bu arada size kötü haberimde var 4+4 çekirdekli yani bizim işlemciler konusunda oyun uygulama konusunda ciddi sıkıntılar olduğu Samsungun kendine has işlemcisini desteklemede pek çok şirket desteklemede çekinceli davranıyormuş.Dolayısıyla kademeli olarak snapdragonla devam edilecekmiş.Peki bu nedemek elimizdeki cihazlar hız konusunda sadece antu gibi saçma testlerde iyi skorlar alacak ama yazılımlarda bu iş görmeyecek.Oyunlardaki laglarda bu yüzden hatta aşırı ısnmalarda. Kısacası Snapdragon alanlar daha şanlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epstemolojk_kopus -- 15 Haziran 2013; 15:37:32 >

• arkadaşlar yurtdışı güncel romlardan birini yüklemek istiyorum. hangisini tavsiye edersiniz ?
  • 
Sayfa: önceki 899900901902903
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.