Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (3300. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32983299330033013302
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: egemen_e

loliyi yukledim bende.
    harika olmuş. şarjı yemez inşallah
    birde rootu çabuk çıkar inşallah

Nereden yüklediniz?
    Büyük ihtimal sabah'a bende bitiricem çünkü OTA ile 3. denemem olması gerek eğer olmazsa Mega'dan indiriyorum bende umarım sakatlık çıkmaz zaten sakatlık çıkarsa @bblokee yardımcı olacak bana.
  • recoveryden wipeları yaptım direk download moda alıp 4 dosyalı loliyi bastım, hiç sorun olmadı hatasız kurdu
  • egemen_e kullanıcısına yanıt
    bende 2 tane wipe var biri wipe data diğeri wipe cache ikisinide mi yaptınız yani
  • Sizce Sammobile'i bekleyeyim mi yoksa Xda'daki 4 parçalı romu mu flaşlayayım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

loliyi yukledim bende.
    harika olmuş. şarjı yemez inşallah
    birde rootu çabuk çıkar inşallah

Nereden yüklediniz?
    Büyük ihtimal sabah'a bende bitiricem çünkü OTA ile 3. denemem olması gerek eğer olmazsa Mega'dan indiriyorum bende umarım sakatlık çıkmaz zaten sakatlık çıkarsa @bblokee yardımcı olacak bana.

senin için gece kontrol edicem konuyu bi problem olursa pm atman yeter

• bblokee B kullanıcısına yanıt
    hocam banada yardım eder misiniz :D
    şimdi wipe atıcam telefona fakat hangisini atmam gerekiyor wipe cache mi wipe data mı ? teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Compul

hocam banada yardım eder misiniz :D
    şimdi wipe atıcam telefona fakat hangisini atmam gerekiyor wipe cache mi wipe data mı ? teşekkürler

2 sinide sırayla yapman gerek kurulumdan önce ve kurduktan sonra ki csc değişsin sonraki güncellemeleri direk al şarjın %50nin üstünde olsun kies kapalı olsun odinde sırayla yerleştir kuruluma başla

odin 3.09http://androidhost.org/PVAIv
    şu şekilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bblokee -- 3 Şubat 2015; 0:50:00 >

• frekans06 kullanıcısına yanıt
    hocam @hunkar1 hocam neden banlandı
  • quote:

Orijinalden alıntı: azengin

Sizce Sammobile'i bekleyeyim mi yoksa Xda'daki 4 parçalı romu mu flaşlayayım?

Ben 4 parçalı olanı kurdum gayet akıcı hiç sorun yok hocam. Diğer verilen yedekler den daha kaliteli geldi bana.
  • Kaya kullanıcısına yanıt
    hocam, bilgim yok maalesef.
  • Lollipop kuran arkadaslar arayuz ne durumda? Tabi en azindan 15 uygulama yuklemis arkadaslarda cevap verirse sevinirim. Iyilesme var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bblokee B kullanıcısına yanıt
    çok çok çok teşşekür ederim lolipop u cihazıma başarıyla kurdum
  • DevilsDance35 D kullanıcısına yanıt
    60 civarı program var ama 15 tanesi sistem uygulaması. Ram durumu bu arayüz kitkattan iyi ama hâlâ Samsung telefon kullanıdığımı anlıyorum. Pil konusunda da 4.4.2'de rootlu xposedlı greenfiylidi bu yüzden daha iyiydi şu an stock halde bu yüzden biraz kötü yarın ss atarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: DevilsDance35

Lollipop kuran arkadaslar arayuz ne durumda? Tabi en azindan 15 uygulama yuklemis arkadaslarda cevap verirse sevinirim. Iyilesme var mi?

Arayüz mukemmel olmuş diyebilirim daha önce kullandigim arayüzleri yukler yuklemez kaldırdım. Telefon hantalligindan arındı bi kendine geldi. Touchwiz bu kez oturmuş yerine. Ram kullanimi önemli ölçüde azaltılmış 67mblara kadar geriledigini gördüm. Kitkatta 130mb ram yiyen ve kasan touchwizden eser kalmadi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silver0021 -- 3 Şubat 2015; 1:39:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DevilsDance35

Lollipop kuran arkadaslar arayuz ne durumda? Tabi en azindan 15 uygulama yuklemis arkadaslarda cevap verirse sevinirim. Iyilesme var mi?

arayüzde sıkıntı yok herşeyi kurdum kitkattakiyle aynı kasma takılma yaşamadım hiç gerçekten samsung bu işi çözmüş sonunda

• 2-2-2015 listeli yeni firmware listesi yayınlandı S5 ' in bazı sürümlerine Lollipop verildi S4 listede yok ne yapıyor bu samsung.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Compul

çok çok çok teşşekür ederim lolipop u cihazıma başarıyla kurdum

güle güle kullan dostum
  • Şu an webde 1 saat surf yaptım 1 saat ekran süresine %79 şarjım var.

• Yorumlar icin tesekkurler. Okudukca sevindim ve heyacanlandim bu isi gecte olsa cozmesi iyi oldu.

• Klavyedeki titreşim ozelliği birden gitti arkadaşlar ne yapabilirim. Titreşimsiz yazmaktan zevk almıyorum. Düzelene kadar google klavye kullanacağım. Çözebilen varsa ve ya başına gelen yardım etse çok iyi olur.

• 
Sayfa: önceki 32983299330033013302
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.