Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (3122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31203121312231233124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BEARDON kullanıcısına yanıt
    Hem var hem yok..kullaniciya gore degisiyor veya cihaza gore..

• quote:

Orijinalden alıntı: Haluk Cecan

Abi carbon romun sunucuları çökmüş galiba sabah sitesine giremedim ayrıca son nightlyde kamera calismiyordu ve tele res atinca kayitli wifi aglarini unutuyordu. Ayni sorunu cm11dede yaşadım bugün

AICP indiriyorum şuan. Sorun çıkacak yine biliyorum orada pacman veya PA'ya atlarım,haberdar ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: TeknoŞizofren

quote:

Abi carbon romun sunucuları çökmüş galiba sabah sitesine giremedim ayrıca son nightlyde kamera calismiyordu ve tele res atinca kayitli wifi aglarini unutuyordu. Ayni sorunu cm11dede yaşadım bugün

AICP indiriyorum şuan. Sorun çıkacak yine biliyorum orada pacman veya PA'ya atlarım,haberdar ederim.

Samsung ne yaparsa yapsın isterse L güncellemesini her telefonuna versin TW den vazgeçmediği sürece durum değişmeyecek. L ne zaman gelecek gibisinden bir sürü muhabbet dönmüş. Aralık ayında S5 e gelmesi tahmin edilen L S4 e Türkiye için düşünürsek Nisandan önce geleceğini sanmıyorum. Ancak CM11 tabanlı romlarda erken olarak görebiliriz. CM11 lerde bilindiği üzere ufak tefek hatalar hala devam ediyor.

Diyelim ki S4 e L gelecek TW den vazgeçileceğini sanmıyorum. S5 e yüklenmiş L videosu vardı ve gene berbat TW arayüzü. Çok heveslenmiyorum o yüzden.

Bugün arkadaşım HTC desire 816 aldı.. kurulumunu gerekli programların yüklenmesi vs. hepsini ben yaptım. üzerinde Snapdragon 400, 1,6 mhz hızında çalışan işlemci ve 1.5 gb ram bulunmasına rağmen S4 e göre inanılmaz hızlı çalışıyor.

Bugün karar verdim bir daha samsung almayı düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.BLaSTeR -- 26 Ekim 2014; 22:33:43 >

• Arkadaşlar arkadaşımın s4 ün ekranı kırıldı yardım edebilecek var mı ?
  • S.BLaSTeR kullanıcısına yanıt
    Aynen...
    Android kullanirsam htc kullanicam artik..
    3 senelik one x benim cihazdan stabil 1 gb ram ile..

• Tamam sen pa dene de bir haberdar et beni..

• quote:

Orijinalden alıntı: S.BLaSTeR

quote:

Orijinalden alıntı: TeknoŞizofren

quote:

Samsung ne yaparsa yapsın isterse L güncellemesini her telefonuna versin TW den vazgeçmediği sürece durum değişmeyecek. L ne zaman gelecek gibisinden bir sürü muhabbet dönmüş. Aralık ayında S5 e gelmesi tahmin edilen L S4 e Türkiye için düşünürsek Nisandan önce geleceğini sanmıyorum. Ancak CM11 tabanlı romlarda erken olarak görebiliriz. CM11 lerde bilindiği üzere ufak tefek hatalar hala devam ediyor.

Diyelim ki S4 e L gelecek TW den vazgeçileceğini sanmıyorum. S5 e yüklenmiş L videosu vardı ve gene berbat TW arayüzü. Çok heveslenmiyorum o yüzden.

Bugün arkadaşım HTC desire 816 aldı.. kurulumunu gerekli programların yüklenmesi vs. hepsini ben yaptım. üzerinde Snapdragon 400, 1,6 mhz hızında çalışan işlemci ve 1.5 gb ram bulunmasına rağmen S4 e göre inanılmaz hızlı çalışıyor.

Bugün karar verdim bir daha samsung almayı düşünmüyorum.

AOSPlerin hicbiri stabil calismiyor yine kamera hatasi aldim

TouchWizle pek alip veremedigim yok ama samsung exynosun kaynak kodlaru vermemesi huzursuz etmisti beni hep.Bende bu saatten sonra daha samsung almam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Ekran koruyucular kırılıyor. Videolarda atom bombasına bile dayanıklı diyecekler az daha zorlasalar ama gerçekte çiziliyor ve kolayca kırılıyor. Yine de iş görür. Naylon, pet koruyuculardan yine de daha iyi cam olanlar. Slim armor var benim telefonda da ve gayet güzel, tavsiye ederim.

Evet, çekiç baya abartılı olmuş. Ama, ısıl (temperli) işlem görmüş cam ile, poliüretan karışımı ekran koruyucu ve kılıf herhangi bir elden düşürme yada, küçük çaplı darbelere karşı işe yarar gibi görünüyor elbette çok şiddetli bir çarpma veya darbede hasar alır mutlak sonuçta kırılgan yapılı nesneler bunlar. Mahalleden arkadaşın LG G2'si 5-6 takla atıp, yerde baya bir kaydıktan sonra durdu elimize alıp baktık ne kasa, ne ekranda en ufak bir hasar yoktu. O, günden sonra "Spigen" kılıflar ilgimi çekmeye başladı. Yoksa o düşüşte ne ekran, ne kapak hasar almaktan kurtulamazdı.

• ilk bir kaç ayında super olmayan hiç bir tel veya cihaz yoktur
    Cihazı / teli tam kapasite kullanmaya başlayınca asıl kalitesi o zaman ortaya cıkar.
    Hele ki 2 günlük kullanımda program kurmaya kıyamazsın hep taze genç kalsın istersin.
    1 sn geç açılsa ne olur diyen çıkmıyor mu?
    1 GB ramli telde de aynı uygulamalarımız var
    3 gb ramde de aynı uygulamalar var.

Telefon üreticileri yeni model çıkarabilmek ve karlarına kar katmak için
    telefonları abudik gubudik uygulamalarla doldurup kapısına da kilit vuruyorlar

Her telefonu donanımına göre özellik ve programsal % 70 ni yukleyip piyasaya salıyorlar.

Biliyorlar ki teli alan kişi 3 - 5 ay içinde o % 30 u doldurup kastıracak
    SOnrasında üretici o 3 - 5 ay içinde yeni modeli nasıl süsleyerek duyursam derdi ile
    yenisini de cafcaflı reklamlarla piyasa sürüp iştah kabartacak.
    Güya gizli resimleri vs sızıyor..

Veya custom romlarla uğraşıp teli bozacağız bize yetmeyecek vs vs.
    Bunun içine her türlü stratejik ve keyfi bahaneyi koyabiliriz.

Şunu diyorum, reklamlara ve başkasının kullandıklarına cok cabuk aldanıp gaza geliyoruz
    Sonuç yılda bir telefon .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 26 Ekim 2014; 23:22:02 >

• topluca samsungu ve s4 u bırakalım
    ne alsak :) bende para kalmadı üzerine para vermeden ne alınır ki artık :(
  • TiSKE kullanıcısına yanıt
    Yilda bir olsa gene iyi üstat..
    6 ayda bir diyebilirim...izlenimlerim,duyduklarim,gördüklerim...
    Zengin ülkeyiz vesselam...

• quote:

Yilda bir olsa gene iyi üstat..
    6 ayda bir diyebilirim...izlenimlerim,duyduklarim,gördüklerim...
    Zengin ülkeyiz vesselam...

Haklısın
    Baya zengini
    ... De Don olmayan adam s5 kullanıyor
    Otobüse kartı olmayan kontörü olmayan adam NOTE 4 alıyor
    Bende öyleydim
    Yılda 4 kere telefon değiştirirdim
    İmzam kanıtı
    Nişanlanmasam oraya neler eklerdim.
    Birşey mi katıyor bana hayır. Eğlenceli mi evet
    Çılgınlık olarak bakarsak gerçekten öyle ve saçma
    Ama bazen denk geliyor tek birşeyi yapabiliyor diyede telefon değiştirmek istiyorum
    Misal; bugün köydeydim, şebeke çekmiyor navigasyonu açtım yok bağlanmıyor
    Nokia HERE bile öyle
    Gidip gene Lumia 1020 alasım geldi :(

• bazı arkadaşlar çok boş eleştiriler yapmış.

S4 ile 4.4.2 Rusya romu ile gayet stabil herşey, nesini beğenmiyorsunuz arkadaşlar ?

sadece pil hızlı gidiyor ve ısınıyor biraz geri kalanda herşeyi gayet güzel yapıyor tel hele garantisi bitenler hemen rootlasın ve gereksiz uygulamaları sildikten sonra baksınlar telefona birde.

L' yide sıkıntısız alırsa bu tel gayet güzel misyonunu sürdürür ve sonlandırır. S4 güzel telefon gençler hakkını vermek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 27 Ekim 2014; 4:32:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akyurt1

Ekranı kırık s4 üm var 3 aydır yaptıramadım ne yapsam satsam kaç para eder?

bu şekilde satarsan 300 tl eder. oda anakartı için. ben öyle aldım :)
  • özcan v6 çıkmış deneyen arkadaşlar yorum yazabilir mi
  • Arkadaşlar s4 te telefon rehberimizi nasıl yedekleyip yeri geldiğinde bir iphone veya nokia ya veya yine samsunga geri yükleyebiliriz? Birde telefonun çalınmasına karşı sizler hangi önlemleri alıyorsunuz? ben imei yi bir kenara yazdım ama...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nurileflef

Arkadaşlar s4 te telefon rehberimizi nasıl yedekleyip yeri geldiğinde bir iphone veya nokia ya veya yine samsunga geri yükleyebiliriz? Birde telefonun çalınmasına karşı sizler hangi önlemleri alıyorsunuz? ben imei yi bir kenara yazdım ama...

xxxxx@hotmail.com

adresiniz varsa rehberinize hesaplarda "Microsoft excange service" ekleyin ve rehberi senkronize edin.
    istediğiniz telefona aynı hesabı eklediğinizde arayan kimliği olduğu gibi gelir foto dahil.
  • 4.4.2 cm de şarj durumu nasıl kullanan varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet

quote:

Orijinalden alıntı: nurileflef

Arkadaşlar s4 te telefon rehberimizi nasıl yedekleyip yeri geldiğinde bir iphone veya nokia ya veya yine samsunga geri yükleyebiliriz? Birde telefonun çalınmasına karşı sizler hangi önlemleri alıyorsunuz? ben imei yi bir kenara yazdım ama...

xxxxx@hotmail.com

adresiniz varsa rehberinize hesaplarda "Microsoft excange service" ekleyin ve rehberi senkronize edin.
    istediğiniz telefona aynı hesabı eklediğinizde arayan kimliği olduğu gibi gelir foto dahil.

Üstat özelden mesaj atayım dedim ama profiliniz gözümüyor...şimdi bu exchange işi tam olarak nasıl oluyor normalde maillerimiz senkronize etmiştim gelen postalar direkt telefonumada geliyor ama sizin bahsettiğiniz kısmı bulamadım...

• 
Sayfa: önceki 31203121312231233124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.