Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (3089. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30873088308930903091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bi arkadaş konuda liste yayınlamış l güncellemesi için ne kadar doğru bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bblokee -- 6 Ekim 2014; 22:55:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bblokee

Evet beyler samsung listeyi yayınladı s4 lyi alıyor fakat note 2 almıyor alan cihazlar note3 s5 s4

Bilgiyi nerden aldıınız eğer doğruysa müthiş olurr
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ted1Getir

quote:

Evet beyler samsung listeyi yayınladı s4 lyi alıyor fakat note 2 almıyor alan cihazlar note3 s5 s4

Mesajı düzelttim net bilgi değilmiş konuda gördüm listeyi note3 ile beraber s4ünde alması gerek zaten fakat note 2 listeden çıkarılmış

• quote:

quote:

quote:

Mesajı düzelttim net bilgi değilmiş konuda gördüm listeyi note3 ile beraber s4ünde alması gerek zaten fakat note 2 listeden çıkarılmış

Bende birden heyecanlandım :D ya bide bu rootu nasıl kaldırırım tekrardan stock rom mu kurmam gerekiyor cihaz durumu Özel Yazıyor nasıl değiştircem onu ? güncellemeleri nasıl OTA dan alıcam

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bende birden heyecanlandım :D ya bide bu rootu nasıl kaldırırım tekrardan stock rom mu kurmam gerekiyor cihaz durumu Özel Yazıyor nasıl değiştircem onu ? güncellemeleri nasıl OTA dan alıcam

Rootu kaldırdıktan sonra tekrar stock romu resetledikten sonra kurman gerek malesef

• Beyler nette buldum da bu gerçek mi acaba ? Sizce S4, Android L alır mı?
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baranbrs -- 7 Ekim 2014; 0:01:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baranbrs

Beyler nette buldum da bu gerçek mi acaba ? Sizce S4, Android L alır mı?

Alır hocam kesin ama Android L, S4'ün alacağı son sürüm olur büyük ihtimal çünkü 4.2.2'den beri güncelleme alıyor yani Nisan 2013'den itibaren

4.2.2 > 4.3 > 4.4.2 > L

Note 2, Grand ve Mega testi geçememiş L almayacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Strange Night -- 7 Ekim 2014; 1:29:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Bangalter

quote:

Alır hocam kesin ama Android L, S4'ün alacağı son sürüm olur büyük ihtimal çünkü 4.2.2'den beri güncelleme alıyor yani Nisan 2013'den itibaren

4.2.2 > 4.3 > 4.4.2 > L

Note 2, Grand ve Mega testi geçememiş L almayacak

arayüzle bir sağlam bi sürüm versinlerde fazlasında gözümüz yok zaten malum samsung

• baranbrs B kullanıcısına yanıt
    Donanımsal olarak bir engel yok. Note 2 de alabilir ancak ömrünü doldurmaya yaklaşmış bir cihaz. Note serisinin bellek ihtiyacı daha fazla olduğu için L sürümünde belki performans düşüşüne sebep olabilir. Ama asıl etken Note 2 için Note 4'ün çıkması.
  • quote:

Yani özetle aralik ayinda aliyor muyuz güncellemeyi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ghost911

Arkadaşlar ben halen Orjinal 4.2.2 MEA sürümündeyim,güncellemek istiyorum ama arada sırada en iyi versiyon 4.2.2 diyen arkadaşlar olduğu için tereddüt ediyorum.

Odin,diğer ülkelerin roomunu kurma işlerine bir süre daha girmeyeceğim için bana hangi versiyonla kullanmamı öneriyorsunuz acaba ?

Arkadaşlar düşüncelerinizi beklemekteyim yukarıdaki soruma
  • Android L yi alirsak artik bence samsungu kotulemekden vazgecin adamlar daha ne yapsin ? Surekli telefon cikariyorlar hangisine yetisecekler su samsungu androidi artik iphone la karsilastirmayin be kardesler cunki calisma prensibi isletim sistemi cok farkli ben iphone icin sadece sunu soyleyebilirim cool bi telefon yani cem yilmazin gorada soyledigi bi laf vardi "sirf hava a.koim :)"

• Arkadaslar benim şarj sorunum var telefonu sarja takıyorum ekranı kilitlemedigim sürece sarj olmuyor oluyor gösteriyor ama hiç sarj olmuyor anca ekranı kilitleyince sarj oluyor.Neden böyle oluyor acaba.Diger sorum ise dediğim gibi ekran kilitliycek kırmızı ışık yanıyor şarj olduğunu gösteren ışık yani fakat ekranı açınca bu ışık sönüyor bu hepinizde oluyor mu ? Acil yardım edin kafayı yedim

• SiyahPapyon kullanıcısına yanıt
    :) dostum o isik ekran yanikken yanmaz kapattiginda yanar telefonu yeni aldin belliki heycan yaptin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: qitarist-_-cocuq

:) dostum o isik ekran yanikken yanmaz kapattiginda yanar telefonu yeni aldin belliki heycan yaptin :)

5 aydır kullanıyorum yeğen dediğim gibi oynarken telefon sarj olmuyor anca ekran kapalıyken oluyor bunun nedeni nedir ? önceden böyle değildi

• quote:

Orijinalden alıntı: TeknoŞizofren

quote:

Orijinalden alıntı: 6489426

quote:

Orijinalden alıntı: TeknoŞizofren

quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

Tanıtım sayfasındaki resimler yetersiz.

Biraz ekran resmi koyarmısın?
    AMa fazla olsun biraz,
    mesela ayarların, int sayfasının, hızlı ayar çubuğu ve bildirimlerin, etkin uygulamaların, sms, rehber, arama kaydının, kilit ekranına konabilen programların, araç çubuğuna kaç program eklenebiliyor?
    Ram tuketimi nasıl?
    Hatalı işlem yapıp kapanan program var mı?

Güç tuşunda recovery + download vs restart menusu var mı?

Kasma hocam boşuna, Özcan sorunlu işte.

Tabiki sorunlu olacak. Koskoca şirketlerin yazılımlarında bile hata, açık, bug var adamlar amatörce yapıyor. Bu kadarına şükür. Ben kullanıyorum memnunum :)

8 cekirdekli bi cihazda kasan/ şarjı içen bi rom kullanmak istiyorsan oda ayrı tabi...

Bende hiç kasmadı. Güç tasarrufunu açıyorum. Çok az bir takıntı oluyor o da s5 arayüzünden. s5 de de aynı durum mevcutmuş zaten. Şarj konusunda da, ölü bataryalar ile fazla bir şey beklememek gerekiyor. Sırf şarjı az yiyor diye bir yıl aynı arayüzü kullanmak çok sıkıcı. Alırsın 2-3 tane daha batarya. Şarj sorunu ortadan kalkar. Kaldı ki sanki stock romlar hiç şarj sömürmüyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Dogu9507

quote:

Yani özetle aralik ayinda aliyor muyuz güncellemeyi ?

%90 evet

• quote:

quote:

Arkadaşlar ben halen Orjinal 4.2.2 MEA sürümündeyim,güncellemek istiyorum ama arada sırada en iyi versiyon 4.2.2 diyen arkadaşlar olduğu için tereddüt ediyorum.

Odin,diğer ülkelerin roomunu kurma işlerine bir süre daha girmeyeceğim için bana hangi versiyonla kullanmamı öneriyorsunuz acaba ?

Arkadaşlar düşüncelerinizi beklemekteyim yukarıdaki soruma

Kitkat gayet iyi bir sürüm her anlamda bence 4.4.2'ye güncelleyin telefon pc'ye kies ile bağlanırsa Türkiye romu için güncelleme bildirimi gelir ya da aynı şekilde ayarlar>telefon hakkında> yazılım güncelleme menüsü de olabilir

• Yeni arayuzu verseler yeterli. Gerci S4'u birine verip Note 4 alma ihtimalim var ama bakalim. Yine de Note 4'le ayni olamaz arayuz bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: SiyahPapyon

quote:

Orijinalden alıntı: qitarist-_-cocuq

5 aydır kullanıyorum yeğen dediğim gibi oynarken telefon sarj olmuyor anca ekran kapalıyken oluyor bunun nedeni nedir ? önceden böyle değildi

İ9505 de de sorun ayniydi, miu nun yeni romunu yukledim sorun kalkti birde ota miu samsung romu mevcut ota olarak ama turkcesi yok bana miu turkce dil paketi lazim...

• 
Sayfa: önceki 30873088308930903091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.