Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (3066. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30643065306630673068
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardes dolphin tarayiciyi kullan veya chromedan oluyormu bilmiyorum ama dolphinden bende yukledim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S4.de chrome.dan youtube.a giriyorum videolari izleyebiliyorum ama durdurma, tam ekran yapma, ileri sarma cubugu falan cikmiyor. Basina boyle bir sey gelmis olan, yardimci olabilecek?

• quote:

Orijinalden alıntı: selimyavuzz

S4.de chrome.dan youtube.a giriyorum videolari izleyebiliyorum ama durdurma, tam ekran yapma, ileri sarma cubugu falan cikmiyor. Basina boyle bir sey gelmis olan, yardimci olabilecek?

Chrome güncel mi?
  • Evet en guncelinden :D

• quote:

Evet en guncelinden :D

dolphin kur , tum sitelerde videoları oynatıyor.(adobe flash playerı yukletiyor)
  • metnes71 M kullanıcısına yanıt
    2 gun oncesine kadar normaldi neden simdi bir seyler kurmam gerekiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: t@rik

Arkadaşlar bluetooth kulaklık ile görüşme yapabiliyorum. Müzik dinlemek için ne yapmam lazım?

Bilen yok mu?
  • quote:

2 gun oncesine kadar normaldi neden simdi bir seyler kurmam gerekiyor?

İlginç bir durum belki crom son versiyondan kaynaklana bilir . Bazen başkasında düzgün çalışan
    , sizde düzgün çalışmaya bilir.Telefon dünyası böyle garip işte.
    Telefonu yeniden formatla ( hard reset yap) belki düzelir.Sistemde bir şey kalmış olabilir.
    Yada yuklediğin bir uygulama onun çalışmasını bozmuş olabilir.
  • Adamlar i9506 ya 1080p@60 fps yi bırakın bir kenara 4K video kaydı aktif etmişler biz exynos sahipleri olarak da
    Samsung'a öpücükler yollayalım.

i9506 da S800 chipset var desteklemesi normal.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2711239&page=7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1080p -- 26 Eylül 2014; 10:12:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ystipi

Arkadaşlar telefonun sadece arka kasasını değiştirsem, daha sonra telefon servise gitme durumu olsa anlarlar mı değiştirdiğimi? Kesin bilgisi olan yazarsa sevinirim.

Anlaşılır takacağınız yan sanayi olaçak büyük ihtimalle orjinal kasa içinde sıvı temas bantı felan var servisde orjinal arka kasa değiştirebilirisniz garantidende değiştirebilirler olmazda üçret olsa bile fazla bişi almazlar..
  • telefonu ilk aldigimda spigen kilif alana kadar dandik bir kilifta kullanmaktan dolayi arka kapak kendi kendine pert olmustu ama taaa o zamandan beri kilifin icinde gorunmediginden degistirmeye gerek duymadim. artik telefona bir iyilik yapma zamani geldi demistim ve su deri gorunumlu kapak icin genpa`yi aramistim. beyaz kapak yoktu ve siyaha 100 tl gibi bir fiyat cektiler. nette de beyaz kapagi bulamayinca ebay`den aluminyum 2 kapak, bir karbon fiber gorunumlu kapak bir de aluminyum bumper aldim. toplam 35 tl civari tuttu. samsung`a verilecek parayla toptancidan deri ceket alinacak neredeyse. neyse :) hepsi ayni anda gelince burada da paylasmak istedim.

goruldugu gibi aluminyum kapak ve bumper`a ragmen sinyalde herhangi bir azalma yok. tabi az ceken yerlerde azalma olacaktir.
    hem hissiyat hem de gorunus olarak en cok beyaz kapagi begendim. inanilmaz kaliteli. note 3`un kapagi ile karsilastirmam bile.
    tum kapaklar cok kaliteli ve duzgunce oturuyor. hatta samsung`un kapagi dandik cin mali gibi gorunmeye daha musait.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi positroN -- 26 Eylül 2014; 12:37:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: athloncu

quote:

Orijinalden alıntı: Ystipi

Arkadaşlar telefonun sadece arka kasasını değiştirsem, daha sonra telefon servise gitme durumu olsa anlarlar mı değiştirdiğimi? Kesin bilgisi olan yazarsa sevinirim.

Anlaşılır takacağınız yan sanayi olaçak büyük ihtimalle orjinal kasa içinde sıvı temas bantı felan var servisde orjinal arka kasa değiştirebilirisniz garantidende değiştirebilirler olmazda üçret olsa bile fazla bişi almazlar..

Takacağım yan sanayi değil orjinal olacak hocam. Sıvı temas bantı kasanın arkasında olacağını sanmıyorum. Ücret olarak 80 TL istiyorlarmış. Ben 30'a tamamlamayı düşünüyorum bu işi kendi kendime.

• quote:

Orijinalden alıntı: frekans06

quote:

Orijinalden alıntı: zarkafa

şuanda I9500XXUFNF3 türkiye için çıkan son romu yükledim. içinde ıslamona, samsung wallet, opera mini, drive & talk ve collectiv adında uygulamalar var. hatırladığım kadarıyla bunlar yoktu. s-mag ve bir uygulama daha vardı. ben mi yanlış yükledim acaba. açılırkende türkçe değilde ingilizce açıldı

Hocam tr romunda o uygulamalar yok dediğiniz gibi smag ve deezer var. Muhtemel iran romu falan yüklenmiştir :)

stock romda ekran döndürme çalışıyor mu sizde?

çalışıyor ancak biraz geç gibi geldi bana
  • Bizim bu cihazlara 4.4.3 ne zaman gelir sizce ?

• aarmaganozturk A kullanıcısına yanıt
    T-mobile s600 variant'lara 4.4.4 geldi ,resmi TR 4.4.4 Kasım sonu belki gelir ama diğer bölgelere erken gelebilir.

-----

Bu arada Ozcan Rom ile yaşadığım ilginç sorunlardan biri olan Google Kamera çalışımı sonrası soft brick sonrası en son çıkan Rusya-SER Stock FW+Wanam Xposed yükledim ve yedeğimi alıp 4.4.4 çıkana kadar devam edeceğim.
  • 1080p kullanıcısına yanıt
    son rusya sürümünde ufak bi şarj problemi var hocam en az yarım saat farkediyor ekran süresünde (2g/3g kullanımında)
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhsin_cepelli

son rusya sürümünde ufak bi şarj problemi var hocam en az yarım saat farkediyor ekran süresünde (2g/3g kullanımında)

SON TR DEN iyimi kötümü.
    bende son rus - ser yuklu idi tur a dondum.
  • 1 saat muzik dinledim 30 dakika ekran pil pert

Bekleme modunda su gibi iciyo pili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LastShip -- 26 Eylül 2014; 15:30:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: muhsin_cepelli

pili optimize ettinmi ( kalibre) , belki bataryadandır.
  • arkadaslar bugun itibariyle s4 mini telefonumu satıp s4 alıcam sarj konusunda sıkıntı çekermiyim bana s4 mini kadar sarjı dayansın yeterli kronik problem varmıdır
  • 
Sayfa: önceki 30643065306630673068
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.