Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S3 SORUNLARI ve ÇÖZÜMLERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
14.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Samsung Galaxy S3 ile ilgili sorunlarınızı burada paylaşırsanız çözümlerini de tek başlık altında toplamış oluruz.

• Güzel olur ama inşallah bu konuda diğer ana konu gibi kapanmaz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexdesouza.10

Güzel olur ama inşallah bu konuda diğer ana konu gibi kapanmaz .
    Tamamen destek meselesi.

İlk soru benden olsun. Arkadaşlar Micro SD card için hangi türü(sınıf demek istemiyorum lakin class 10 tercih edilir diye düşünüyorum) tercih etmemiz gerekiyor? Ebay'de arattığımızda birbirinden farklı türler var?

Edit: MicroSD, MicroSDHC(Alırken bunlara dikkat etmek gerekiyormuş)

ebay:http://www.ebay.com/itm/SanDisk-64GB-64G-Class10-UHS-1-Micro-SDXC-Micro-SDHC-Micro-SD-Karte-MOBILE-ULTRA-/290709339464?pt=DE_Handy_PDA_Speicherkarten&hash=item43afa07d48#ht_1546wt_1163

gg:http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/sandisk-64gb-micro-sd-ultra-30mbs-200x-class-10-59059539

64GB baz alınmıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgrozt -- 7 Haziran 2012; 20:58:11 >
  • Arkadaşlar facebooktan bir türlü galeriye resimleri senkronize edemedim. Yardım lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

Arkadaşlar facebooktan bir türlü galeriye resimleri senkronize edemedim. Yardım lütfen.

Hocam vodafone'un forumundan anladığımı buraya yazıyorum, bir deneyin ve sonucunu paylaşın lütfen.

Facebook, "Google Contact API" ile senkronlanmadığından; senkronizasyon sıkıntısı sadece s3'te değil çoğu android yüklü cihazlarda yaşanabiliyor. 3. parti yazılımlardan olan HaxSync isimli api'yi google play'den(marketten) indirip bu sorununuzu halledebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgrozt

quote:

Arkadaşlar facebooktan bir türlü galeriye resimleri senkronize edemedim. Yardım lütfen.

Hocam vodafone'un forumundan anladığımı buraya yazıyorum, bir deneyin ve sonucunu paylaşın lütfen.

Facebook, "Google Contact API" ile senkronlanmadığından; senkronizasyon sıkıntısı sadece s3'te değil çoğu android yüklü cihazlarda yaşanabiliyor. 3. parti yazılımlardan olan HaxSync isimli api'yi google play'den(marketten) indirip bu sorununuzu halledebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Takip ..

• quote:

Orijinalden alıntı: padiSAHINoglu

Takip ..

Alıntıları Göster
    ARKADAŞLAR S3 ARKA KISMINA CHİPLİ KREDİ KARTI VE MÜZE KARTIMI YAKLAŞTIRINCA TELEFONUMDAN DRİDİT DİYE SES GELİYOR BİLEN VAR MI NE İŞ OLDUĞUNU?
  • quote:

Orijinalden alıntı: delisin_58

ARKADAŞLAR S3 ARKA KISMINA CHİPLİ KREDİ KARTI VE MÜZE KARTIMI YAKLAŞTIRINCA TELEFONUMDAN DRİDİT DİYE SES GELİYOR BİLEN VAR MI NE İŞ OLDUĞUNU?

Nfc ozelligiyle alakali olmasin.. aklima baska bisey gelmedi..
  • quote:

nfc para çekiyor olmasın :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 7 Haziran 2012; 22:13:38 >
  • quote:

quote:

Önce galeriye aldı ama, Tuş kilidini geç açtığı için telefonu sıfırladım ondan sonra almamaya başladı. Rehberi alıyor onda sıkıntı yok. İlgilendiğiniz için ayrıca teşekkür ederim. Maalesef haxsync ücretli bir uygulamaymış. İnternete kredi kartım kapalı. Kapıda ödemede yokmuş.

• quote:

quote:

quote:

Önce galeriye aldı ama, Tuş kilidini geç açtığı için telefonu sıfırladım ondan sonra almamaya başladı. Rehberi alıyor onda sıkıntı yok. İlgilendiğiniz için ayrıca teşekkür ederim. Maalesef haxsync ücretli bir uygulamaymış. İnternete kredi kartım kapalı. Kapıda ödemede yokmuş.

Alıntıları Göster
    Telefonumu pazartesi teslim alacağım(Turkcell'den vodafone'a geçiş yaptığımdan 6 gün beklemem lazım-mış ve haliyle kontrat imzalayamadığımdan telefonumu teslim alamadım). Facebooktaki bu sorunu HaxSync programını satın alıp deneyerek çözmeye çalışacağım, olursa cr.cklisini bulup faydalandırmaya çalışırız

• quote:

quote:

quote:

Ücretsiz facebook contact sync kurdum ancak sorun devam ediyor.

• quote:

Pilinde nfc özelliği var. Yakın alan iletişimi zannediyor galiba.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ücretsiz facebook contact sync kurdum ancak sorun devam ediyor.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bende 2-3 gün sonra alıyorum . Fakat Nova 3 gibi oyunlar yokmuş duyduğum kadarıyla . Ne zaman gelir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Smballz

Arkadaşlar bende 2-3 gün sonra alıyorum . Fakat Nova 3 gibi oyunlar yokmuş duyduğum kadarıyla . Ne zaman gelir ?

Alıntıları Göster
    Arkdaşlar MHL adaptör ile Led Tv den görüntü alamıyorum... Birde Tv izleme programlarında flash player la açılanlar çalışmıyor... bu sorunları nasıl çözerim acaba...
  • quote:

Orijinalden alıntı: stranger28

Arkdaşlar MHL adaptör ile Led Tv den görüntü alamıyorum... Birde Tv izleme programlarında flash player la açılanlar çalışmıyor... bu sorunları nasıl çözerim acaba...

Alıntıları Göster
    Telefon bugün itibari ile elime geçti. Filipinlerden aldım. Fakat türkçe dil desteği yok. Ne yapmama lazım. İnternette morelocale ile olmadığı yazılmış. custom room mu kurmak lazım yada başka bir yolu varmı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HCokiyi

Telefon bugün itibari ile elime geçti. Filipinlerden aldım. Fakat türkçe dil desteği yok. Ne yapmama lazım. İnternette morelocale ile olmadığı yazılmış. custom room mu kurmak lazım yada başka bir yolu varmı.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar ben bu facebook senkronizasyonunu beceremedim bir türlü...hem ayarlar menüsünden hem de facebook uygulaması üzerinden senkronizasyon yapıyorum fakat facebooktaki kişilerim bilgileri porfil resimleri fln rehberde görünmüyor....yardımcı olabilirseniz sevirim....

görüntülenecek kişilerden hem telefon rehberini,hem facebook u,hem de whatsapp ı seçtim...rehberde hepsi tek tek göündü ilk önce...daha sonra hem rehberde olup hem de facebook ve whatsapp ı olanları 'kişiyi kat' diyerek birleştirdim...şimdi bu hesaplar birbirine bağlandı...ama yine de resimler rehberde çıkmıyor....daha önce androidli htc kullnmıştım,o cihaz herşeyi kendisi bulup eşleştriyordu ben hiçbirşey yapmadan...bu durum biraz can sıkıcı açıkçası

• quote:

Orijinalden alıntı: faith_22

arkadaşlar ben bu facebook senkronizasyonunu beceremedim bir türlü...hem ayarlar menüsünden hem de facebook uygulaması üzerinden senkronizasyon yapıyorum fakat facebooktaki kişilerim bilgileri porfil resimleri fln rehberde görünmüyor....yardımcı olabilirseniz sevirim....

görüntülenecek kişilerden hem telefon rehberini,hem facebook u,hem de whatsapp ı seçtim...rehberde hepsi tek tek göündü ilk önce...daha sonra hem rehberde olup hem de facebook ve whatsapp ı olanları 'kişiyi kat' diyerek birleştirdim...şimdi bu hesaplar birbirine bağlandı...ama yine de resimler rehberde çıkmıyor....daha önce androidli htc kullnmıştım,o cihaz herşeyi kendisi bulup eşleştriyordu ben hiçbirşey yapmadan...bu durum biraz can sıkıcı açıkçası

Alıntıları Göster
    DROPBOX için 50gb ye çıkarmak için silip mi yüklemek gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: 1907CUCU

DROPBOX için 50gb ye çıkarmak için silip mi yüklemek gerekiyor

Alıntıları Göster
    takip...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozo_78

quote:

Nfc ozelligiyle alakali olmasin.. aklima baska bisey gelmedi..

bu özellik şu an kullanımda mı? yani otobüslerde, alışverişlerde ödeme yapabilir miyiz acaba. eğer yapılıyorsa sırf bu yüzden alırım bu telefonu.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.