Şimdi Ara

Samsung Galaxy S3 Hala Alınır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizce hala alınabilir bir cıhaz mı ? Alırsam yanında 3000 mah bataryasınıda almayı düşünüyorum.Araştırmalarıma göre s3 4.4 kitkat güncellemesinide alabilme ihtimali varmış bu doğrumu ? Son olarak custom rom desteği ile bu cihazın bi 2 yıl daha ömrü var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bırakan Adam -- 16 Nisan 2014; 14:09:09 >

• 1000 tl nin üstünde verilmez alınırsa artık belki 3-5 kuruş daha artabilir 4.4.2 alacak büyük ihtimalle ondan sonra da almaz bir daha güncelleme.
  • Yok zaten 1000 TL nin altında almayı düşünüyorum.Teknosa gibi yerlerden almıycam.Bu arada s3 stock romda antutudan kaç alıyor ve 3000 mah batarya ile 1.5 gün kullanım süresi sunuyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bırakan Adam -- 16 Nisan 2014; 14:29:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bırakan Adam

Sizce hala alınabilir bir cıhaz mı ? Alırsam yanında 3000 mah bataryasınıda almayı düşünüyorum.Araştırmalarıma göre s3 4.4 kitkat güncellemesinide alabilme ihtimali varmış bu doğrumu ? Son olarak custom rom desteği ile bu cihazın bi 2 yıl daha ömrü var mı ?

alınmaz, ama güncelleme nedeniyle değil, donanımı artık eskidi.

mesela lg'nin g2'den önceki 2013 amiral gemisi lg optimus g, ama hala 4.1 de garibanlar :D yani s3 için 4.4 süper bile sayılır....

ama yine de s3 alınmaz artık, s3 alacağına (1100 fiyatı) 100 tl daha kolay 1200'e note2 al.
  • quote:

Yok zaten 1000 TL nin altında almayı düşünüyorum.Teknosa gibi yerlerden almıycam.Bu arada s3 stock romda antutudan kaç alıyor ve 3000 mah batarya ile 1.5 gün kullanım süresi sunuyor mu ?

antutudan 20 bin almıştım bir kere neredeyse 3-5 puan farkla kaçmıştı 20 bin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angry Toad

quote:

Yok zaten 1000 TL nin altında almayı düşünüyorum.Teknosa gibi yerlerden almıycam.Bu arada s3 stock romda antutudan kaç alıyor ve 3000 mah batarya ile 1.5 gün kullanım süresi sunuyor mu ?

antutudan 20 bin almıştım bir kere neredeyse 3-5 puan farkla kaçmıştı 20 bin

Alıntıları Göster
    S3 yenine bi kaç yüz lira daha zorlanıp S4 alınır bence.

• Ya şimdi bi yakınım note 2 kullanıyor o yüzden note 2 almayı düşünmüyorum.s4 desem lg g2 al diyceniz Lg g2de iyi bi telefon...aslinda butun kapilar lg g2 ye cikiyor ama senetle alcağımdan adam 32 gb modeline çok fark koyacağını düşünüyorum.Birde yeni cihaz.Napcam biledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bırakan Adam -- 16 Nisan 2014; 14:39:19 >
  • quote:

Ya şimdi bi yakınım note 2 kullanıyor o yüzden note 2 almayı düşünmüyorum.s4 desem lg g2 al diyceniz Lg g2de iyi bi telefon...aslinda butun kapilar lg g2 ye cikiyor ama senetle alcağımdan adam 32 gb modeline çok fark koyacağını düşünüyorum.Birde yeni cihaz.Napcam biledim.
    fazla paran yoksa lg g2 alma, nası olsa elbet telefonu düşürücen ve düşürünce direk ekranı kırılcak 400 tl bayılcan.

note2 de istemiyorsan 1200tlye nexus5 veya 2-3 hafta daha bekle s5 geldiği için s4'ün fiyatı da 1200lere düşer.
  • Sifir alacaksan s3 alma
  • Alınır tabi niye alınmasın. İphone 4S ten daha üstün ve hesaplı.
  • Arkadaşlar kararımı verdim Motorola Moto G alıyorum.Herkese cvplarından ötürü tşkr ederim.
  • ya ben nette 849 liraya buldum. bu fiyata daha iyisi yok gibi. ama kampanyalarla gg de 1049 liraya g2 vardı geçen hafta. 200 daha verip g2 almak daha mantıklı ama çokta vermek istemiyorum bende. kararsız kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rektangular

ya ben nette 849 liraya buldum. bu fiyata daha iyisi yok gibi. ama kampanyalarla gg de 1049 liraya g2 vardı geçen hafta. 200 daha verip g2 almak daha mantıklı ama çokta vermek istemiyorum bende. kararsız kaldım
    S3 sahibiyim ama kardeşime verdim kullanmıyorum, S3 bence şuanda da bundan 1 yıl önce de alınmaz bir telefon idi. özellikle stock rom ile kullanacaksan hiç yaklaşma.

piyasada cillop gibi telefonlar var S3 gibi ekranı kötü olan, stock romu çöp olan telefona para verilmez. dünyada en iğrendiğim telefondur s3.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

S3 sahibiyim ama kardeşime verdim kullanmıyorum, S3 bence şuanda da bundan 1 yıl önce de alınmaz bir telefon idi. özellikle stock rom ile kullanacaksan hiç yaklaşma.

piyasada cillop gibi telefonlar var S3 gibi ekranı kötü olan, stock romu çöp olan telefona para verilmez. dünyada en iğrendiğim telefondur s3.

Alıntıları Göster
    bu saaten sonra ne s3 alınır nede samsung ne yazılım destegi var servis yönünden sorunlu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Teknisyeni

bu saaten sonra ne s3 alınır nede samsung ne yazılım destegi var servis yönünden sorunlu

Alıntıları Göster
    Rom kurmayı biliyorsan alınır.
  • sonra sarjı yemesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: freudunpiposu

Rom kurmayı biliyorsan alınır.

Alıntıları Göster
    Uzun süre kullanmayı düşünüyorsan 1 GB ram ileride sorun olur
  • 3000 batarya kullancam diyor.
    S3 konusunda 6 saat ekran almış biri vardı. Ben geçen sene kullanırken hiç fena değildi şarjı. tek problemi ramdi.
  • hım ozaman baska
  • quote:

Orijinalden alıntı: revision

fazla paran yoksa lg g2 alma, nası olsa elbet telefonu düşürücen ve düşürünce direk ekranı kırılcak 400 tl bayılcan.

note2 de istemiyorsan 1200tlye nexus5 veya 2-3 hafta daha bekle s5 geldiği için s4'ün fiyatı da 1200lere düşer.

Yav he he İki kere yere düşürdüm ve birşey olmadı. Kullanmadığınız cihaz hakkında yorum yapmayın. Cihaz gayet sağlam.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.