Şimdi Ara

Samsung Galaxy S3 4.3 Sürümü Yenilendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    27.01.2014 tarihi itibariyle Samsung S3 cihazıma güncelleme bilgisi geldi. Korkarakta olsa güncelleme işlemini yaptım. Yaklaşık 10 dk sürüyor. Kasım ayında piyasaya sürülen 4.3 hatalı olduğu için duruduruldu ve eksiklikler giderilerek yeniden geri döneceğiz dendi.Yanlış değilsem 22 Ocak 2014 tarihi itibariyle güncellemeler telefonlara ulaşıyor. İsterseniz Wi-Fi üzerinden hemen yapabilir istersenizde kişisel bilgisayarınızdan kies yardımı ile de yapabilirsiniz. Bu uyarıyı zaten telefon yapıyor. Eski programlara, müzik ve resim dosyalarına, rehbere, mesajlara, ajanda bilgilerinize yada herhangi bir veriye zarar vermiyor. Sadece rehberimdeki türkce karakterli bazı isimlere el koydu :) oda benden kaynaklı sanıyorum. Ekran görüntüsü daha canlı ve daha hızlı. Ana program simgeleri (müzik çalar,kamera,internet,saat,hesap makinası vs.) daha canlı ve 3 boyutlu gibi görünüyor. Telefon sıfırken çıkan ipuçları tekrar önünüze geliyor. Şimdilik bi sorun yok. Olurda sorun yaşarsak geriye nasıl döneriz onu bilmiyorum. Hakkımızda hayırlısı.
    Yaşadığım deneyim bu arkadaşlar. Umarım faydalı olur. Herkese iyi forumlar.

• Konu yanlış yerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende arkadaşımın telefonundan öğrendim güncellemenin geldiğini. Touchwiz öncekine göre daha işlevsel olmuş en kısa zamanda yükleyelim. Paylaştığın için sağol
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.