Şimdi Ara

Samsung Galaxy S24 & Galaxy S24 Plus tanıtıldı: Dünyanın ilk yapay zeka telefonu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
2
Favori
3.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu telefonu almak istiyordum ama Exynos ile gelmesi bitirdi, çoğu kişi de bu sebeple vazgeçer. Bu fiyatlara çıkan kişiler Apple'ı tercih edecek (fanboylar hariç).

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • NOSTOY N kullanıcısına yanıt
    kaynağını sorsam üstüne oturuyorum mu diyeceksin?

• Ya kardeşim şu zıkkımı sd ile getirin de satislariniz da artsin s24 veya s24+ almayi planliyordum exynostan dolayi s23 alacagim yani satmadiklarini da biliyorlar hala daha exynosta israr ediyorlar kafayi yememek elde değil

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Samsung yine güzel iş başarmış. Artık donanım noktasında top seviyeye ulaştı çoğu anroid telefon markası. Asıl mesele donanıma uyumlu bir yazılım geliştirmede. Android tel markalarında fark yaratacak olan şey, Google ın çeklrdek android sürümünü kendi cihazlarına ne kadar iyi optimize edebildikleri olacak. Apple ın başarısı da yazılım tarafında zaten. Yıllardır donanımı milim milim sunuyor Apple. AI yı günlük kullanıma ne kadar işlevsel biçimde entegre ederse o kadar başarılı olur bu cihaz. Tek şaşırdığım nokta Exynos ile devam ediyor oluşu oldu. S23 ailesini tercih ederken beni en cezbeden şey Snapdragon işlemci olmuştu. İnşallah Galaxy AI yı S23 ailesinde de görürüz. Aferin Samsung.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juniperion -- 18 Ocak 2024; 0:19:52 >
  • Çok kötü karşılaştırma yapay zeka entegre işlemci ve ekran kartları çıkıyor uygulamalar artık yapay zeka desteğiyle çıkmaya başlayacak.

Yapay zeka devrimdir.

Quantum kişisel bilgisayarlar her yerde erişilebilir internet olsun ki 6-7 yıla olur bence o zaman gör balonu.

Dediğin şey internetin çıktığı ilk yıllarda interneti balona benzetmek gibi.

Yıl 2006 evlerde 12 mbps internet vardı.

Yıl 2024 neredeyse aynı altyapı ile 35-100 mbps veriyorlar 100 mbps interneti insanlara fiber diye yutturuyorlar... üstelik uploadida kısıtlıyorlar...

Bu çapsız isp yöneticileri yüzünden teknoloji gelişmiyor diye düşünebilirsin.

Altyapı yatırımları yapacakları yere o paraları çok güzel yiyorlar 20 yıldır altyapısı değişmemiş yerler var.

Bu kadar geride kalmamızın nedeni iş bilmez Telekom çalışanları ve tekel oluşumuna izin veren bürokratlardır.

"Ne gerek var kardeş seneye zaten yenisi çıkacak"diye diye altyapıları değiştirmezken her sene araçlarını son model Mercedes ile değiştiriyorlar.Umarım ileride bu 20 yılda bürokratların soyunu sopunu arşivlerde ileride eğitim ve öğretime başlamadan çocuklara bu kötü insanlar gibi olmayın ibret alın diye sayfalarca gösterilir.

Hatta bulundukları toplumunda nasıl bir toplum olduğu anlatılsın ki o toplumun yaptığı davranışlar ileri ki toplumlar tarafından yapılırsa ayıplansın.

Allah bize bu 20 yılda bürokratları ibret olsun diye yarattı bunlarla sınanıyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Emirryusuf E kullanıcısına yanıt
    Bence satar bu fiyata. benim en çok takıldığım nokta yıllardır USB 2.0 lı lightening girişi. Al s24 ü ekran bağla bilgisayar olsun. 4K 60 fps display port. DeX ile mis. Android iOS farkı zaten dağlar kadar. 13 kullanıyorum mesela, iyi hoş da. Ama çok sınırlı bir telefon iPhone. Kullanıcı beklentisine göre artık.

• ahmetkaraci kullanıcısına yanıt
    Bixby faciası kaynak terbiyesiz herif

• Gerçekten Süreyya hanımın değişimi gibi olmuş. Eşime s23 ultra almıştık. Ben de s24 ü bekliyordum. Türkiye için neden tekrar exynos ucubesine geçildi gerçekten hiç anlamıyorum. Oneplus 8 prom ile 2 3 yıl daha giderim ben artık

• Gravaze kullanıcısına yanıt

Ayrıca metaverse veya onun gibi yapılacak olan sanal dünyalar yapılacak olan güçlü bilgisayar ve hızlı altyapılar ile şu anki Twitter'dan daha iyi konuma gelebilir.

• aenescan1994 A kullanıcısına yanıt
    Elbette satar

• Her kim ne derse desin exnoss işlemci çöp. Snapdragonlu model alırdım ben olsam

• juniperion kullanıcısına yanıt

Hocam Tüm AI yetenekleri bir önceki nesile gelecek.

S23 serisi kullananlar rahat olsun.

Ek olarak Exynos'u bir görmek lazım. Hemen eleştirmeden önce. Samsung bu defa yaş tahtaya basmayacaktır.

• s23 kullanıcısı olarak telefondan baya memnunum. daha önce iphone 13 ve 14 pro kullandım deneyim ve kalite hissiyatı nerdeyse aynı. yazılım desteği konusunda bence s serisi başarılı güncellemeler anında yapılıyor. samsung da sevmediğim tek özellik kendi gereksiz çok uygulaması var ve arka planda telefonu yoruyor ve bu da pil performansını etkiliyor . şuandaki fiyatlarla bence en mantıklı telefon 2024 yılında da s23 256 gb olucaktır . ekositem düşünen hiç bakmasın bence samsung a . iphone savunan arkadaşlarda aslında bi yere kadar haklılar ama gerçekten iphone 11 parasına s23 yani iphone 15 2 ye katlayan bi cihaza sahip oluyorsunuz ayrıca apple uzaydan gelmiyo sadece iyi pazarlama ile insanları bu cihazlara sahip olmaları gerektiği izlenimi oluşturuyor

• 7 yıl!

• Ilitharath kullanıcısına yanıt

iphone 13 kötü bir telefon mu? (telefon arayışındayım kafam karışık)

zamanında andorid telefonlar benim canımı çok yaktı

LG G4

samsung galaxy (hangi modeli olduğunu tam hatırlamıyorum)

bu iki telefonu kullandım hatalar üzerine hatalar vardı kendi kendine ekrana tıklamalar uygulama açmalar, titreşim bozuklukları vs vs.

ve bu telefonlardan sonra android e veda ettim iphone 4 ve 5s kullanmaya başladım ikinci el almama rağmen bir kez sorun yaratmadılar.

şimdi ben nasıl güvenip android telefona para bağlayayım ki?

benim gösterişe ihtiyacım yok ama kasa ve yazılım olarak IOS başka geliyor bana hep.

• Sar1Lac1 kullanıcısına yanıt

Android telefon en nihayetinde androiddir hocam apple’daki kalite hissiyatını bekleme uygulamaların kalitesinden tut kameraya, malzeme kalitesine kadar herşey fark ediyor hoparlörler bile, google’un kendi uygulamaları bile iOS’ta daha optimize daha hatasız çalışıyor 1 hafta s23 deneyip iade ettim iPhone’un yerini tutmuyor düz iPhone’ların en büyük sıkıntısı 60 hz ekranla gelmeleri bu günümüzde kabul edilebilir değil maalesef onun dışında bir kusurları yok denebilir sizin yerinizde olsam 13’ten ziyade en az 14’e yönelirdim

yukarıda züğürdün biri de 15 ile s23’ü kıyaslamış 2’ye katlar diye birşeyler sayıklamış arkamdaki münasip organımla güldüm bu yoruma :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayloft -- 18 Ocak 2024; 12:46:43 >
  • Bu seri dual eSIM ile geliyormuş. Yurt dışından alsak kesintisiz kullanabilir miyiz acaba? Samsung Galaxy S24 & Galaxy S24 Plus tanıtıldı: Dünyanın ilk yapay zeka telefonu 

Samsung Galaxy S24 & Galaxy S24 Plus tanıtıldı: Dünyanın ilk yapay zeka telefonu
  • hayloft H kullanıcısına yanıt
    70 bin verdiğin telefonun tek sorunu 60 hz 😄😄😁 çok küçükmüş hocam sorun,acaba daha mı fazla para vermeniz gerekmekte?

Geçen sohbet ederken arkadaşlarla applenin mikrofon kalitesinin ne kadar kötü olduğunu muhabbetini yaptık. İphone olan bir arkadaşın ses kalitesiyle samsung kullanan birinin mikrofon kalitesi arasında inanılmaz fark var. İkisini yanyana koyup dinlediğin an fark hissediliyor. Onun haricinde apple de kötü mikrofon olmadığı için dinleyiciyi rahatsız etmiyor. Fakat işte daha iyisini duyunca farkına varıyorsun. [youtubede varsa videolarda izlenerek analiz edilebilir bakmadım ben]

Aynı muhabbet kulaklıkta da var. Buds FE airpodstan çok daha temiz görüşme imkanı veriyor.

Lafın kısası,siz ilizyon içindesiniz ve hiçbir şeyden haberiniz yok. Arada kalan seçmenler gibi aynı ezbere lafları kullanıp ses kalabalığı yapıyorsunuz

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.