Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4731. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 47294730473147324733
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar önceden s2 ile mhl kablo kullanıyordum simdi custom rom kurulu cm 13 sanırım mhl destegi yok. sizden ricam mhl destegi olan custom rom vrmıdır acaba simiden tesekkurler
  • arkadaşlar merhaba ortalama 5 sene önce aldığım s2 yi 1 2 ay önce bıraktım.çok üzüldüm ama mecburdum artık.s2 hala çalışıyor üzerinde custom rom var 4.1.2 hala çok memnunum herşeyi çalışır arada hala kullanırım özellikle müzik dinlemek için telefonu aldığımdan beri hiç batarya değiştirmedim ilk günkü batarya var 5 senelik batarya hala çalışıyor ve öyle çok kurcalamazsanız 1 günü rahat çıkarıyor.şuan bu yazıyı yazarken hala onu kullanıyorum internete giriyorum müzik dinliyorum daha ne olsun ilk aldığımda en fazla 2 3 sene gider diyordum ama 5 sene oldu hala sanki 1. telefonummuş gibi taşırım. artık s2 yi genelde test için kullanıyorum farklı farklı romlar kerneller için falan.ama onun yeri hep ayrıydı hala taş gibi o kadar yere düştü suya çamura bataklığa ama hala çalışır hiçbir sorunum olmadı.bıraktığım için çok üzgünüm ama artık teknolojiye ayak uydurmam lazımdı. ilk aldığımda ortalama 1750 tl gibi bir fiyata aldıydım çok para dedim o zaman için değer mi değmez mi diye çok düşündüm forumlara girdim videolar izledim ve en sonunda bunu aldım.eğer bunu almasaydım o zaman için htc sensation alacaktım ama iyi ki bunu almışım belkide hayatımda verdiğim en doğru karardı.hatta aldıktan sonra öyle büyüledi ki beni ellerim titriyordu.şuan yaklaşık 5 sene geçti ve bakıp gururlanıyorum böyle efsane bir cihaz aldığıma ve işin garibi ben ilk aldığımda çok dayanmaz en fazla 2 3 sene kullanırım dedim ama bu gidişle ömürlük olacak eğer allah nasip ederse bu telefonu hiç bozmayıp(başına bişey gelmezse)ömür boyu saklayıp ileride olursa çocuğuma torunlarıma göstereceğim bakın efsana görün diye :D değeri hiç düşmedi hala aynı hatta yeni telefon aldıktan sonra da arttı biraz.sonuç olarak bu buraya yazdığım belki son mesajım zamanın da burada root için roomlar için delirirdim nasıl olacak ne yüklesem diye o günlerimi özlüyorum bende güzel bir anı olarak kaldı.hiç unutmayacağım o günlerimi belkide bir insanın yaşatamadığı hissleri bu cihaz yaşattı. zamanın da bana o kadar para verilir mi diyenler vardı iyiki vermişim bugün bu ayarda bunun gibi bir cihaz çıksın son kuruşuna kadar veririm çünkü hak ediyor.ama galiba gelmeyecek.bu efsane bizlere nasip oldu o yönden çok mutluyum.

sözlerimi burada bitiyorum biraz fazla ve saçma yazmış olabilirim kusura bakmayın çünkü yorgunum uyumadım bu konuyu görünce dayanamadım girdim son sözlerimi yazmak istedim herkese zamanın da yardımları için çok teşekkür ederim haklarınızı helal edin kendinize iyi bakın...

• quote:

Orijinalden alıntı: yula50

arkadaslar önceden s2 ile mhl kablo kullanıyordum simdi custom rom kurulu cm 13 sanırım mhl destegi yok. sizden ricam mhl destegi olan custom rom vrmıdır acaba simiden tesekkurler

Mhl desteği olan custom rom yok.. Boşuna deneme custom romlarda mhl yi
  • Önceden omega rom üzerinden kullanıyordum diye hatırlıyorum belki de yanlış hatırlıyorum dur mecbur stock rom a dönüş yapacağız o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yula50 Y kullanıcısına yanıt
    Stok bazli romlarda calisiyor. yfs rom ile kullanmistim.

stok 4.1.2 romlarin cogunda calisir hocam.onlara bakin. cm romlarda malesef olmuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Silver_Code kullanıcısına yanıt
    Çok duygusal bir veda olmuş be hocam! Gerçi bütün vedalar duygusaldır ama S2 'den ayrılması insanın evladından ayrılması gibi dokunaklı gerçekten..Duygularına sonuna kadar hak veriyorum çünkü ben de bir kaç sefer teşebbüs ettim fakat başaramadım.Halen S6'nın yanında 2.ci hat olarak kullanıyorum ve gerçekten severek kullanıyorum.Cüzdanımın arasında dışarı taşmadan,kabarıklık yapmadan elimde taşırken çok şık duruyor.Çok temiz kullandığım için kasasında en ufak bir deformasyon,boya atması yok.Camında da zaten temperli cam var (o biraz kalınlık yapıyor,çıkarıp yerine jelatin çekmeyi düşünüyorum) 4 küsür yıldır aslanlar gibi hizmet ediyor bana.. Bu boyutlarda böylesine sevilen bir cihaz yapılamadı bugüne kadar,kanıt; 5 yılı geçmiş bir başlık, 1500 küsur mesaj ve hala paylaşıma devam eden mohikanlar.. Bu cihaz efsane olmayacakta hangisi olacak?
  • Silver_Code kullanıcısına yanıt
    Bu arada yazmayı unutmuşum,S6'da son sürüm firmwareden bir önceki sürüme (5.0.2) bile dönemezken S2'yle yaşadığımız fantezilerin haddi hesabı yok.Şurada paylaşılan hangi custom romları kurup kurup denemedik ki? Bu cihazla yaşanmışlıklarımız gerçekten fazlasıyla duygusal bir bağ kurdurdu kendisiyle.Ben bu cihazdan tamamen ölene kadar sim kartı çıkarmayı düşünmüyorum,hala romlar yapılıyor güncellemeler geliyor,fişini çekmeyi gerektirecek bir durum görmüyorum..Bende bir hakkınız kalmışsa siz helal ediniz,benim sizde hakkım olmuşsa benden yana helal olsun kardeşim..
  • Neo_1 kullanıcısına yanıt
    Su ekran resmi bile efsane oldugunun gostergesidir.

Forumda tum zamanlarin en cok yorum yapilan 10.konusu. Son zamanlarda durulmasina ragmen hemde...

Ben cebimde bir batarya ile dolaniyorum her isimi goruyor cok sukur. bu boyutta iyi tel cikmadikca degismem sanirm.
    Bu mesaja eklenen görseller:

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoşanBalık -- 15 Ekim 2016; 22:18:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

Su ekran resmi bile efsane oldugunun gostergesidir.

Forumda tum zamanlarin en cok yorum yapilan 10.konusu. Son zamanlarda durulmasina ragmen hemde...

Ben cebimde bir batarya ile dolaniyorum her isimi goruyor cok sukur. bu boyutta iyi tel cikmadikca degismem sanirm.
    Bu mesaja eklenen görseller:

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

Gazoz olma efsane ol!
    S2 gibi
  • Neo_1 kullanıcısına yanıt
    mesajınız için teşekkür ederim dediğiniz gibi biraz duygusal olmuş siz öyle söyleyince bir daha okudum bende etkiledim :D şu konudaki canlılık ve samimiyet başka hiçbir yerde yok s2 hala taş gibi dediğiniz gibi hala romlar yapılıyor. samsung aslında efsane bir cihaz yaptı ama hala farkında değil s2 den sonraki 3 4 5 çok kötüydü şahsen 6 ve sonrasında toparladı ama note 7 ile battı.s2yi o kadar kullandım ki şuan ki telefonum garip geliyor özellikle s2 deki müzik çaları hala ararım ama hiçbir firma s2 de olan müzik çaları yapamadı bence o yüzden hala müzik dinlemek için s2 yi kullanırım hemde çok iyi ses veriyor bazı uygulamaların yardımıyla resmen kulaklarımı deliyor çok memnunum.bıraktığıma bende inanamadım ama mecbur kaldım biraz.yinede bu cihazın bana yaşattıkları harikaydı özellikle ilk rom attığım günlerim beğenmeyip forumlarda dolaşmam cevap beklemem(sağolsun herkes de yardım etti).hiç kimse mağdur olmadı herkesin sorununa çözüm bulundu bende elimden geldiğince yardım etmeye çalıştım. daha belki söyleyecek çok şeyim var ama aklıma gelmiyor yada hangi birini yazayım. ben hakkımı helal ediyorum.

Sağlıcakla kalın...
  • Birtane s2 s3 s4 s5 s1 yandımı hayır adamlar yapmışlar zamanında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 16 Ekim 2016; 18:15:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neo_1

Bu arada yazmayı unutmuşum,S6'da son sürüm firmwareden bir önceki sürüme (5.0.2) bile dönemezken S2'yle yaşadığımız fantezilerin haddi hesabı yok.Şurada paylaşılan hangi custom romları kurup kurup denemedik ki? Bu cihazla yaşanmışlıklarımız gerçekten fazlasıyla duygusal bir bağ kurdurdu kendisiyle.Ben bu cihazdan tamamen ölene kadar sim kartı çıkarmayı düşünmüyorum,hala romlar yapılıyor güncellemeler geliyor,fişini çekmeyi gerektirecek bir durum görmüyorum..Bende bir hakkınız kalmışsa siz helal ediniz,benim sizde hakkım olmuşsa benden yana helal olsun kardeşim..

S6 varsa zaten o rezil 5.0.2 ye donmek kimse istemez ilk ciktinda aldim S6 yi bitmemis romla piyasaya sunmuslar gibiydi telefonu 6.0.1 ile duzelttiler neyseki

• Efsaneye bende S7 edge veya İphone 7 plus ile veda edeceğim sanırım
  • Dreamcream kullanıcısına yanıt
    S7 edge bu tahtı almaya layık bir cihaz. Iphone 7 gereksiz bir cihaz. S8 de bekleyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dreamcream

Efsaneye bende S7 edge veya İphone 7 plus ile veda edeceğim sanırım

S8 bekleyin bu saatten sonra 14NM cihaz almak cok akil kari degil 4-5 ay sonra S8 cikicak zaten.

• @Marrusia
    @expressimo

Bekleyebilecek gibi değilim çünkü telefonun şarjı falan berbat durumda, prizsiz duramıyorum adeta, ayrıca ahizeden konuşurken gelen ses de minumuma indi, konuşulanları zor duyuyorum ve hangi romu denediysem artmıyor. Şu an alınabilecek çok iyi bir telefon olmamasına rağmen mecbur birşeyler alacağım. Ama bundan sonra s2'de olduğu gibi custom romlarla kernellerle pek uğraşmak istemiyorum, dolayısıyla iphone alasım var ama hem s7 edge'in daha ucuz olması hemde iphone 7'nin 3.5mm jack girişi olmaması, hızlı şarj olmaması, sarı ekran sorunu, 32 gbların yavaş hızda olması...vb gibi sorunlardan dolayı s7 edge'e kayıyorum, bakalım ne olacak..
  • Dreamcream kullanıcısına yanıt
    Aliexpresten ya da n11 sahibinden.com dan yedek parça alın takın.Hem yedek olur hem de s8 e kadar götürür. S2 hala gözümde tapilasi bir cihaz ve s7,s7 edge ile anca o kıvama geldiler bence. Bakarsınız samsung note 7 tasarımında s7 edge ebadında yapar da cihaz s2 gibi olur. Ya da jack ı çıkarır ve tasarımı az makyajlar s8 derler.umarım ilk dediğim gibi olur çünkü note 7 ye talep çok fazlaydı. Idarelik j2 yada j3 te alabilirsiniz iş görür o sürede ve s2 yi aratmaz .

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Ben dönmek istiyorum ama dönemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neo_1

Ben dönmek istiyorum ama dönemiyorum

O roma donulur mu ya

Berbat otesiydi 5.0.2 hem guvenlik guncellemesi eski tarihte kalacak hemde rezalet romu kullanacaksinjz :D

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    tamam sinirlenme dönmiycem
  • 
Sayfa: önceki 47294730473147324733
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.