Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4586. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45844585458645874588
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar android dünyasında daha 3 haftalığım. Telefonuma farklı rom lar yüklemek, şu anda bilgim dahilinde değil. Yapmayı da düşünmüyorum. Orjinal işletim sistemi ile yoluma devam edeceğim. Şimdi bu hali ile yanlış anlamadı isem "poweramp" yazılımını tavsiye ediyorsunuz di mi? Tamam, indirdim zaten. 2 haftalık deneme sürümü verdi, sonrasında 5 lira verip satın alacağım. Çalıcı programı bulduk, bundan sonra, indirdiğim mp3'lerde ne gibi özelliklere dikkat etmem lazım? Ayrıca poweramp 'da hiç bi ayar yapmadım. Default ayarlarla kullanıyorum, ekstra bir ayar yapmama gerek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: crossfire

Arkadaşlar android dünyasında daha 3 haftalığım. Telefonuma farklı rom lar yüklemek, şu anda bilgim dahilinde değil. Yapmayı da düşünmüyorum. Orjinal işletim sistemi ile yoluma devam edeceğim. Şimdi bu hali ile yanlış anlamadı isem "poweramp" yazılımını tavsiye ediyorsunuz di mi? Tamam, indirdim zaten. 2 haftalık deneme sürümü verdi, sonrasında 5 lira verip satın alacağım. Çalıcı programı bulduk, bundan sonra, indirdiğim mp3'lerde ne gibi özelliklere dikkat etmem lazım? Ayrıca poweramp 'da hiç bi ayar yapmadım. Default ayarlarla kullanıyorum, ekstra bir ayar yapmama gerek var mı?

Ekolayzır ayarına dokunabilirsin mesela, birde tavsiyem google playden android music playeri indir, neden diye sorarsan, mesela dosyalarımda geziyorsun ve bir müzik gördün hemen açıp dinlemek istemezmisin, eğer android music playeri seçersen hemen ufak ekranda çalmaya balıyor, ben öyle kullanıyorum, hem daha hızlı hemde fazla yormuyor telefonu.

Arkadaşlar aylarca kullandığım en hızlı romlardan biri olan YSF V6.5 updated! [13 July] S5 Style Simple.Fast.Stable yeni sürümü yayınlandı, şiddetle tavsiye ederim
    Orjinal rom üzerine kurulu ve s5 görünümlüdür

Link:http://d-h.st/1Pj

Ben ysf 6.3c kullanıyodum, yenisini yükleyeceğim şimdi
  • arkadaşlar bende yeni s2 aldım üzerinde carbon rom yüklü,telefonun şarjı az gidiyor gibi,bataryadan mıdır,romdan mı?Carbon rom nasıldır?
  • crossfire C kullanıcısına yanıt
    power amp ye ince ayar sart yada vider4android kurup kurcalayarak ayarlarını öğrenebilirsin ses kalitedir ama custom romların dışında çalışıyormu bilmiyorum bu arada zamanında bir konu açmıştım sana yardımcı olucaktır root rom işlerimdehttp://forum.donanimhaber.com/m_74048837/tm.htm
  • dokuzcanlicanavar kullanıcısına yanıt
    evet root ludur
  • buarada yuzde 6 falandı pıl durumu
  • burada da yuzde 3
  • Ne kadar gidiyor ekran açk kalma süresi? Ekran görüntüsü mü koydunuz göremiyorum...?
    Piliniz eskimiş olabilir. Ekran parlaklığı ve 3g modunda olması da oldukça etkiler malum.

Samsung tabanlı olmmayan romlarda daha az gider genelde şarjı. O yüzden NeatRom, YSF Rom gibi Samsung base bir rom yükleyin öyle deneyin. Yüklediğiniz bir program arka planda sürekli çalışarak işlemcinin uykuya girmesini engelliyor olabilir. Wakelock kaydına bakın veya pil bölümünde % harcamasına göre sıralanır orada şüpheli bir program veya Android System yüksek olabilir kontrol edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pisiklet

Merhabalar ben s2kullanicisiyim. Telefonu ilk kullanmaya basladigim zamanlara gore home ve acma kapama tusudaha sert basinca algilar hale geldi. Bunu eskiye dondurmenin bi yolu var mi 

Bir cozum yolu bilen biirisi yok mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Merhabalar ben s2kullanicisiyim. Telefonu ilk kullanmaya basladigim zamanlara gore home ve acma kapama tusudaha sert basinca algilar hale geldi. Bunu eskiye dondurmenin bi yolu var mi 

Bir cozum yolu bilen biirisi yok mu

Değiştirmen gerek yapacak bişey yok maalesef, home tuşu ekran ile bağlı olduğu için 200 tl, kapatma tuşu kolay değiştirilir, belkide iyi bir tamirci yakının bulursan home tuşunu ekrandan çıkararak değiştirir(ayrı home tuşu satılıyor)
  • quote:

Orijinalden alıntı: om3rr

arkadaşlar telefonun ekranı kırıldı
    görüntü yok telefon calısıyor yani
    içindekileri nasıl kurtarabilirim bi yol var mı ?
    rehber galeri falan ?

evet kurtarabilirsiniz kies yükleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunman233

Ne kadar gidiyor ekran açk kalma süresi? Ekran görüntüsü mü koydunuz göremiyorum...?
    Piliniz eskimiş olabilir. Ekran parlaklığı ve 3g modunda olması da oldukça etkiler malum.

Samsung tabanlı olmmayan romlarda daha az gider genelde şarjı. O yüzden NeatRom, YSF Rom gibi Samsung base bir rom yükleyin öyle deneyin. Yüklediğiniz bir program arka planda sürekli çalışarak işlemcinin uykuya girmesini engelliyor olabilir. Wakelock kaydına bakın veya pil bölümünde % harcamasına göre sıralanır orada şüpheli bir program veya Android System yüksek olabilir kontrol edin.

bakıyorum ılk sıra ekranda dıger 3 u androıd sıstem dıyor.custom rom dahamı ıyı olur acaba
  • tiger006 T kullanıcısına yanıt
    Kullanım şeklinize bağlı ancak android system fazla ise muhtemelen wipe(format) atma zamanınız gelmiş demektir, bir sorun olması muhtemel. Rom yüklemeniz daha iyi olur her halükarda. Xda'dan bulup NeatRom son sürüm veya Ysfrom 6.5 yüklemenizi öneririm.
  • hocam bagladım cihazı diyor ki baglı cihaz kilitli lütfen baglı cihaza parola girin :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunman233

Kullanım şeklinize bağlı ancak android system fazla ise muhtemelen wipe(format) atma zamanınız gelmiş demektir, bir sorun olması muhtemel. Rom yüklemeniz daha iyi olur her halükarda. Xda'dan bulup NeatRom son sürüm veya Ysfrom 6.5 yüklemenizi öneririm.

içindeki karbon 4.4.4 yüklü romdan anlamam pek ama seninki iyi değil derseniz araştırır yaparım
  • Beyler neatrom 6.3 kullanıyorum ysf 6.5 nasıldır?

• tiger006 T kullanıcısına yanıt
    Karbon Rom gibi Samsung tabanlı olmayan Romlarda fazla pil süresi alamazsınız genelde. O yüzden yazdığım romlar gibi samsung rom tabanlı olanları önerdim. NeatRom veya Ysf iyidir. NeatRom da S5 görünümü var, Ysf daha fazla S5 görünümüne odaklanmış bir sürüm. NeatRom'da kurulumda Lite & Extra Lite sürüm seçme ve istediğiniz programları seçip seçmeme şansınız var Aroma Installer ile. Ysf Rom zaten extra lite olarak yapılmış direkt, boyutu o yüzden küçük. En çok kullanılan NeatRom'dur, iyidir. YsfRom da deneyin o da iyidir. İkisinde de 4+ saat ekran süresi almak işten bile değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midgardian

Ek olarak. Sammybase romlarda ses kalitesi daha kötüdür.Bu da ayarların tutmaması durumuna gelebilir. Yani CM base,Slimbase,Omnibase..vs romlarda ses çok daha iyidir. Sağlam kulaklık ile kendi DSP managerında da kaliteli ses alabilmeniz mümkün aslında.O yüzden benim verdiğim ayarlar sammy romlarda çok iyi olmayabilr.Yine de verdiğim yolu takip ederek en iyi ayarı tutturun.Sonra da kristal sesin ve dolgun bass seslerinin tadını çıkarın :)

Hocam çok teşekkürler verdiginiz ayarlarla harika oldu ses kalitesi :) CM11 ve ep630 kullaniyorum

• Arkadaşlar;

Kardeşimin kullandığı, garantisi bitmiş, kulaklığı hariç full kutulu, gayet iyi kondüsyonda ve üzerinde hiç işlem yapılmamış S2 var. Satmayı istiyor. Samsung ilgi alanım olmadığı için sizlere danışayım dedim. 2. El bölümünde maalesef çok tutarsız fiyatlar var.

Iyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Fuego

Arkadaşlar;

Kardeşimin kullandığı, garantisi bitmiş, kulaklığı hariç full kutulu, gayet iyi kondüsyonda ve üzerinde hiç işlem yapılmamış S2 var. Satmayı istiyor. Samsung ilgi alanım olmadığı için sizlere danışayım dedim. 2. El bölümünde maalesef çok tutarsız fiyatlar var.

Iyi forumlar...

Kendi kullandığım cihaz tam tarif ettiğiniz gibi...Kulaklığını bir iki defa kullandım hafıza kartını da aynı şekilde hatta içinde gelen iGO uygulaması bile duruyor.Şuan satmaya kalksam 500-600 TL arası bi fiyattan satmayı düşünürdüm. Siz de en az 450 TL civarlarında satmayı düşünün hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyilmaz93 -- 26 Temmuz 2014; 4:16:00 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45844585458645874588
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.