Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4193. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41914192419341944195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Midgardian

v9 dan hala şikayetim olmadı ama eksik olanları bildirmiştim elemanlara. Hardwarekeys mesela. Onu tekrar eklemişler. Ben v9 da bug göremedim açıkçası. Şimdiye kadarki en stabil cm rom diyebilirim. Hem pil süresi hem stabilitesi olsun çok memnunum romdan.

indirdim bende bugün yükledim biraz evvel.gayet.güzel.görünüyor..bakalım 2000 lik.pil ile nasıl sonuç alacağım.rom hatasız diyebilirim üstat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hunkar1 kullanıcısına yanıt
    Benim bundan şikayetim var malesef. Çünkü 8.4 teki batter icon sorunu yine bunda da var. İlk üçü dışında diğer battery iconları seçince default hale geri geliyor. Bu sorunun aynısı 8.4 te vardı yazmıştım bunu ve 9 da düzeltmişti. Şimdi yine başladı 9.1 de. Ben elemanlara yazayım yine.

EDIT: Direk v9 a döndüm ben beyler. Gmail hata verdi güncelleme yaptırmıyor uyumsuz diyor. Icon sorunu keza can sıkıcı. Akıcılıkta da bir sorun var v9 gibi değil. Şikayetlere de baktım hakkaten bu sürüm için çok şikayet birikti kısa sürede. Benim denk gelmediğim daha nicesi var demek ki. V9 gibisi çıkana kadar bunda kalacağım. Zaten adamlar 9.2 çalışmasına başlıyor şimdiden. Artık zırt pırt sürüm çıkarmaya başladılar. Sorunsuzu çıkana kadar bekleyeceğim ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midgardian -- 15 Temmuz 2013; 0:45:41 >
  • 2 yıldır onlarca Rom denedim. Şimdi de cm10.1 kullanıyorum Stock rom harici tüm hepsinde illa bir yerlerde sorun var. En büyüğü de tam anlamıyla portlanamayan driverlar yüzünden batarya sıkıntısı-lag sıkıntısı-uygulamalarda sorunlar.. Bıktım vallahi. Şimdi NeatROM indiriyorum daha da rom değiştirmem en iyisi stock tabanlı az oynanmış temiz rom. Üstüne 2-3 s4 efekti-uygulaması kuracağım. Müzik player hoşuma gitti s4'teki. Flare effect de güzel

Ne zaman Android 5.0 vs çıkar belki o zaman cm vs kurarım resmi romun yetişemeyeceği yerde o da. Güncel resmi rom varken aynı tabanda cm aosp vs kullanmak bana göre iyi değil artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rcp.y

Merhaba arkadaslar yaklaşık bir haftadır note2 kullanıcısıyım eski bir s2 kullanıcısı olarak buraya bakinmadan duramiyorum aliskanlik iste. Diyeceğim şu ki telefonunuzun ve bu basligin kiymetini bilin.
    Note2 konusu tam ölü yaw
    Ufak bi karşılaştırma yapmak istedim nacizane.Nasil bir karşılaştırma ise biraz abes ama.
    Bir haftadir hala agirligina alismaya calisiyorum bildigin tugla en buyuk handikapi bu bence. Ekranin tek elle kullanimi zor diyolar ya hani yalan kulliyen, tek elle kullanmak imkansiz.Ancak reklamlardaki gibi Lebron James kullaniyodur herhalde. Ama pil performansi varya of of altı saat ekran acik kalma suresi alıyorum daha ne olsun. İşin ozu eger s2 kadar telefon gibi telefon kullanmak isteyipde degisiklik isteyen note2 den uzak durmali.Tabi ben daha once nexus7 kullanipda yaninda s2 olunca rahatsiz olmus biri olarak note2 bana hitap ediyodu. Eger hem tablet hemde telefon kullanicilari var ise aranizda note2 ile olaya nokta koyabilirler. Herkese hayirli gunler.

Öncelikle hayırlı olsun kardeşim.

Telefonu nereden ve kaça aldın acaba?

Bende açıkçası artık yenilik istiyorum fakat S2'de gün geçmesine rağmen hala tazeliğini koruyor. Zaten başka bir modele geçsem dahi bu telefon şimdilik Note 2 olurdu.

Ama beni şu an frenleyen tek şey bikaç ay sonra çıkacak olan Note 3'tür.

Bilmiyorum bakalım : s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akustik34 -- 15 Temmuz 2013; 0:50:25 >
  • Beyler stok rom kullanmak istiyorum. Türkiye rom u çok şarj yiyor.
    Son çıkan sürümlere baktım. Şarj konusunda hangisi iyidir?

XWLSS mi XWLSW mu yoksa XWLSY mi? Kullanan arkadaşlar tecrübelerini aktarırlarsa sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midgardian
    EDIT: Direk v9 a döndüm ben beyler. Gmail hata verdi güncelleme yaptırmıyor uyumsuz diyor. Icon sorunu keza can sıkıcı. Akıcılıkta da bir sorun var v9 gibi değil. Şikayetlere de baktım hakkaten bu sürüm için çok şikayet birikti kısa sürede. Benim denk gelmediğim daha nicesi var demek ki. V9 gibisi çıkana kadar bunda kalacağım. Zaten adamlar 9.2 çalışmasına başlıyor şimdiden. Artık zırt pırt sürüm çıkarmaya başladılar. Sorunsuzu çıkana kadar bekleyeceğim ben.

kesinlikle hocam bu sürüm(v9) epey güzel ve tatminkar bana kalırsa da
    tahminimce v9.4 yada v9.5 gibi tam anlamıyla kararlı bir sürüme ulaşır

+v9 sürümünde bende youtube'u güncelleyemiyordum(uyumsuz güncelleme)
    sonrasında ayarlardan bam cleaner'dan youtube'u kaldırıp, play store'dan en güncel sürümünü yükledim
  • dokuzcanlicanavar kullanıcısına yanıt
    Aynısını gmail için yaptım. Hatta yapmadığım yöntem kalmadı ama bazen gmail den bile atıyordu. Ben de döndüm. V9 ile yola devam.
  • Arkadaşlar. MultiWindow kullanan varmı? Root gerektiriyor. S2 ye uyarmı? Ram yeme durumu ve işlevselliği nasıl acaba? Merak ediyorum. Tecrübelerinizi paylaşalım..

• S2 den s4 e geçsemmi yoksa s5 mi beklesem. :-)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben telefonumun kasasını yenilemek istiyorum. metal çerçeve soyuldu arka kısımda bazı çizikler vs. var. ekranda camda bir sıkıntı yok. acaba değiştiren ya da bilgisi olan var mı ? nerede kaça yaptırılır ? ya da şöyle bir olay var alsam kendim yapabilir miyim ?

http://www.aliexpress.com/item/Black-Original-Full-Housing-Case-Cover-Bezel-For-Samsung-Galaxy-S2-i9100-LCD-with-buttons-outer/861565096.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanacars

S2 den s4 e geçsemmi yoksa s5 mi beklesem. :-)

S4 e geçme bence memnun olan görmedim doğru dürüst kasa olarak çok fazla sorunu var diyorlar.Yazılım olarak ta değmez bence aman aman fark yok zaten.Malzeme kalitesi de kötü en iyisi beklemek.
  • Arkadaşlar en son çıkan nordic (NEE) sürümü kullanıyorum. Telefonu yeniden başlattığım zaman hiç giriş yapmamama rağmen Google Play Music uygulaması Etkin Uygulamalar'da görünüyor.

Nedenini ve çalışmaması için çözümü bilen var mı?

Teşekkürler.
  • kurcalamayacağım dedikçe kurcalıyorum ve sorun çıkıyor.romun üst versiyonu çıkıyor,hata azalacağına çoğalıyor,geri eskiye dönüyoruz..ne iş.bizimkisi..

• quote:

Orijinalden alıntı: Arrow.-

quote:

Orijinalden alıntı: erhanacars

S2 den s4 e geçsemmi yoksa s5 mi beklesem. :-)

S4 e geçme bence memnun olan görmedim doğru dürüst kasa olarak çok fazla sorunu var diyorlar.Yazılım olarak ta değmez bence aman aman fark yok zaten.Malzeme kalitesi de kötü en iyisi beklemek.

bunu bir de s4 konusunda söylesene dostum ben konuyu açtım sonra vaz geçtim gerçekleri yazdım demedikleri kalmadı

adam 2000tl veriyor telefon alıyor ama yaptığı şey balon patlatmak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

quote:

Merhaba arkadaslar yaklaşık bir haftadır note2 kullanıcısıyım eski bir s2 kullanıcısı olarak buraya bakinmadan duramiyorum aliskanlik iste. Diyeceğim şu ki telefonunuzun ve bu basligin kiymetini bilin.
    Note2 konusu tam ölü yaw
    Ufak bi karşılaştırma yapmak istedim nacizane.Nasil bir karşılaştırma ise biraz abes ama.
    Bir haftadir hala agirligina alismaya calisiyorum bildigin tugla en buyuk handikapi bu bence. Ekranin tek elle kullanimi zor diyolar ya hani yalan kulliyen, tek elle kullanmak imkansiz.Ancak reklamlardaki gibi Lebron James kullaniyodur herhalde. Ama pil performansi varya of of altı saat ekran acik kalma suresi alıyorum daha ne olsun. İşin ozu eger s2 kadar telefon gibi telefon kullanmak isteyipde degisiklik isteyen note2 den uzak durmali.Tabi ben daha once nexus7 kullanipda yaninda s2 olunca rahatsiz olmus biri olarak note2 bana hitap ediyodu. Eger hem tablet hemde telefon kullanicilari var ise aranizda note2 ile olaya nokta koyabilirler. Herkese hayirli gunler.

Öncelikle hayırlı olsun kardeşim.

Telefonu nereden ve kaça aldın acaba?

Bende açıkçası artık yenilik istiyorum fakat S2'de gün geçmesine rağmen hala tazeliğini koruyor. Zaten başka bir modele geçsem dahi bu telefon şimdilik Note 2 olurdu.

Ama beni şu an frenleyen tek şey bikaç ay sonra çıkacak olan Note 3'tür.

Bilmiyorum bakalım : s

Teşekkür ederim hocam.
    Ben ikinci el olarak Samsung Türkiye garantili 1000 TL ye aldım.Ama almak isteyenlere diyorum telefon niyetine alınacak cihaz değil kesinlikle, tablete daha yakın bence.Ağırlığına alışmak büyük sıkıntı bide Flip Cover ile kullanmak tam işkence silikon kılıf ile daha telefona benzedi
    Eğer zamanınız var bütçenizde uygun ise note3 dahada hafif ve boyutları daha uygun ise beklenir.Ama başka şekilde internet odaklı yegane cihazdır bence note2.
  • titanium backup pro kullaniyorum eskiden yedeklemek istedigim programa tıklandığında veri+uygulama veya uygulama diye soruyordu ama simdi sormuyor direk uygulamayi yedekliyor. Nasil duzeltirim bu durumu ? Çok lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONUR_345241 -- 15 Temmuz 2013; 11:20:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

kurcalamayacağım dedikçe kurcalıyorum ve sorun çıkıyor.romun üst versiyonu çıkıyor,hata azalacağına çoğalıyor,geri eskiye dönüyoruz..ne iş.bizimkisi..

Hocam rom işinin sonu yok bıkma belirtileri görünüyo zaten sende
    En iyisi bu deyip durucan orda.Güncelleme hastalığına tutulmayın.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

kurcalamayacağım dedikçe kurcalıyorum ve sorun çıkıyor.romun üst versiyonu çıkıyor,hata azalacağına çoğalıyor,geri eskiye dönüyoruz..ne iş.bizimkisi..

Hocam rom işinin sonu yok bıkma belirtileri görünüyo zaten sende
    En iyisi bu deyip durucan orda.Güncelleme hastalığına tutulmayın.

aynen öyle hocam..çektim kenara artık zaten..bekleyeceğim..çok uğraştınmı tadı da kalmıyor artık.

• Beyler bu telefon 480x800 değilmi.Bu çözünürlükte resim atıyorum duvarkağıdı için ufak kalıyo.Tam gelmesi için kaça kaç çözünürlük lazım ?
  • hunkar1 kullanıcısına yanıt
    9.1 den çok şikayet var.V9 iyidir şimdilik. Bu elemanlar test falan yapmıyor sanırım. Saldım çayıra muhabbeti bunlarınki. Çoğu cm tabanlı rom ayda en fazla 1 kere güncellenir o da mecbur olurlarsa. Bunlar sürekli rom çıkarıyor. Hatalar yüzünden 9.2 ye başlamışlar bile. Kısacası düzgün sürümü çıkana kadar v9 a devam
  • 
Sayfa: önceki 41914192419341944195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.