Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 tanıtıldı: Yeni S10 serisi hakkında her şey! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
3.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Abiler 12 GB RAM ile ne yapıyor bu telefonlar yav? Ben 8 Gb PC de 2k çözünürlükte Battlefield 5 oynuyorum yetiyordu da , 12 GB RAMli telefon ??? Yani virtual machine falan mı kuruyorlar içine ?

• Çift işlemci konseptini bırakmaları lazım, çok saçma geliyor bana...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: by__metallica

Abiler 12 GB RAM ile ne yapıyor bu telefonlar yav? Ben 8 Gb PC de 2k çözünürlükte Battlefield 5 oynuyorum yetiyordu da , 12 GB RAMli telefon ??? Yani virtual machine falan mı kuruyorlar içine ?
    Birsey yaptigi yok. milletin ne icin kullandigi ortada. Tr veya avrupa dada ayni durum mevcut. 4 olsa ne 12 olsa ne
    Ama Simdi bu telefona 6gb koysa "bu ne ne kadar az" derler. 12 koydu " ne gerek var " diyorlar. zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note 10'unda ozellikleri yavas yavas belli olmaya basladi gibi

Bakalim Samsung,Corephotonics'i satin alirsa 25x Optik Zoom ile oyunun kurallari degisir.Periskop kamera ile gelecekmi merakla bekliuoruz

• Çok güzel fiyatı çok abartılı değil tercih edeilebilinir şık elagant ergonomik lüx A1 sekment iPhone’u zorlar hatta geçebilir çünkü fiyatı daha uygun ve tüm özelikleri üst düzeyde

• by__metallica B kullanıcısına yanıt
    Hocam telefon Virtual Machine destekliyor gerçekten. Ubuntu kurup Dex ile (yalnızca hdmi kablo yeterli) kullanabiliyorsunuz. Kurulum işi de Dex uygulamasından yapıldığından neredeyse hiç bilgi/uğraş gerektirmeden hemen kullanıma hazır hale geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CWaRRioR -- 21 Şubat 2019; 11:17:16 >
  • atkosturanadam kullanıcısına yanıt
    Haklısınız Samsung telefon fiyatları yüksek vergiler + yüksek kur’lara rağmen Ülkemize özel fiyatları hiç hesaba katmamıştım
    o anki açıklanan fiyatlara göre yorumlamıştım
  • hala severek izliyoruz
  • J7 2016 bile amiral gemisi düzeyinde hissettirirken (s5 ten sonra ilaç gibi geldi) bu tel e neden 6000 vereyim ki ? Pil cimrisisin Samsung. 3500 mah koy baz modele de bari içimize kara kara fikirler düşmesin. 4600 mah da tepe modele isteriz. 4000 de normal e koysan ve bu fiyatları istesen bu kadar yüzümüz düşmezdi. Not: 3.yıl olacak olacak bu telefonu kullanalı ve pili hala muazzam. Sony nin amiral gemisi ben de baya heyecan yarattı açıkçası.

• quote:

Orijinalden alıntı: by__metallica

Abiler 12 GB RAM ile ne yapıyor bu telefonlar yav? Ben 8 Gb PC de 2k çözünürlükte Battlefield 5 oynuyorum yetiyordu da , 12 GB RAMli telefon ??? Yani virtual machine falan mı kuruyorlar içine ?
    Samsung DEX ile monitör bağlayıp kullanılabiliyor.
  • 1 TB dahili depolama iyiymiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S10 plus herşeyi ile olmuş fakat s10 ve s10E modellerinin batarya kapasiteleri biraz daha fazla olmalıydı. Örneğin s10 3.700 mah S10E 3400 mah olmasını isterdim. Sonuçta Samsung kendi pilini yapan bir firma.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.