Şimdi Ara

SAMSUNG ////GALAXY S PLUS İ9001 //// YARDIM VE PAYLAŞIM MERKEZİ (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.118
Cevap
10
Favori
195.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: atabey444

Arkadaslar bu klavyeye tr karakterleri nasl ekliyoz. feysimde sifre tr karakter iceriyorda acamiyorm

markette Türkçe klavye var, onu yükledikten sonra ayarlar bölümünden Giriş Yöntemi Seç bölümünden Türkçe Klavye seçeceksin, ben kurdum ve yaptım şuan klavye %100 Türkçe olarak çalışıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunesekosan

quote:

Orijinalden alıntı: F2O0C0U9S

arkadaslar sizce bu telefonun fiyatı ocak ayına kadar düşermi acaba bilgilerinizi alablilirmiyim lutfen malun maddi sıkıntıdan dolayı ocaga kadar biriktirmem gerekiyor ???????????

ilginize teşekkürler ??????????

canını sıksın diye değil ama aldığım yer ocaktan sonra daha pahalı olacağını söylemişti.onun yalancısıyım.

inşallah tam tersi olur malesef durumlar ocak sonu alacagımı gosteriyor :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: saubjk06

quote:

Orijinalden alıntı: WpTürkiye

Bende dün itibariyle galaxy splus kullanıcısı oldum. Fanatik bir nokia kullanıcısı olarak cesaretimi toplayıp samsunga ve androide geçiş yaptım ve görüyorumki yanlış bir karar vermemişim, gerçekten bu telefonu kullandıkça bugüne kadar boşuna yaşamışım diyorum

hayirli olsun,hosgeldin aileye...

Hoşbulduk hocam, yavaş yavaş çözüyorum cihazı, deneyimim arttıkça konuya yazacağım sık sık..
  • Merhaba Arkadaşlar
    Bende bu cihazi kullananlardanim cihazi alali 1 ay oldu.Teknosadan aldim.
    Yaklasik 1 hafta once Kies programini kurup kablo ile bir guncelleme yaptim.Guncelleme yapmasi yaklasik 1 saat surdu.
    Ben android surumu articak diye beklerken.Android surumu 2.3.3 yine ayni kaldi,sanirim ufak minör guncellemeler yapti.Benim birkac sorum olucak.
    Bu guncelleme sonrasi cihazda biraz kasilmalar oldugu kanisina vardim.Eski performansta degil gibi geldi bana.Ayrica bazi mp3 leri kulaklik ile dinledigim zaman milisaniyeler mertebesinde seste kesikler ve parazitler oluyor (Kasilmasindan kaynakli oldugunu dusunuyorum).Buda beni rahatsiz ediyor.Sizce bu ses problemi yazilimdanmi yoksa benim cihaza ozgu baska bir problem midir? Not:Guncelleme oncesi mp3 dinlememistim bir kaniya varamiyorum o sebepten sizlerden yardim bekliyorum.Bunu deneyen ve yorum yapabilecek birileri cevap verirse sevinirim.
    Ayrica birkac bilgi paylasayim:
    1-i9001 Tv-out cikisi kulaklik cikisi ile ortaktir.Ses cikisi (Jack) 4 yolludur.
    Link paylasmak yasakmi bilmiyorum.Umarim degildir ilk arama ile karsima cikan TV-out kablo linki paylasiyorum.
    TV-Out Kablo Link
    2-Bu telefonda bazi kaynaklarda Gorilla Glass Ekran kullanildigi yaziyor.Samsung TR ile yazistim ve bana bu modelde ve Turkiyedeki diger samsung modellerinde Gorilla Glass ozelligi yoktur diye mesaj yazdi.Gorilla Glass paralel ithalatta gelenlerde varmidir?

Tesekkurler,Saygilar

• quote:

quote:

arkadaslar ekitapla ilgili birşey sormak istiyorum bu kitap okumak icin bir uygulama anladıgım kadaryla internettn kitabı indirip okuyoruz dogrumudur?

bütün kitapları bulmak mumkunmudur ? kullanan varsa biraz bahsedebilirmi acaba ???

ilginiz için teşekkürler arkadaslar...

özellikle saubjk hocam siz kullanmıssınızdır bilgilendirirmisiniz

e-kitap bildigin kitabin digital ortama aktarilmis hali.butun kitaplari bulmak zor ama bircok kitabi bulabilirsin.ben pek tercih etmiyorum ekitap

hocam peki ekitap niye tavsiyeniz değildir acıklarmısınız lütfen ?

• quote:

quote:

quote:

arkadaslar ekitapla ilgili birşey sormak istiyorum bu kitap okumak icin bir uygulama anladıgım kadaryla internettn kitabı indirip okuyoruz dogrumudur?

bütün kitapları bulmak mumkunmudur ? kullanan varsa biraz bahsedebilirmi acaba ???

ilginiz için teşekkürler arkadaslar...

özellikle saubjk hocam siz kullanmıssınızdır bilgilendirirmisiniz

e-kitap bildigin kitabin digital ortama aktarilmis hali.butun kitaplari bulmak zor ama bircok kitabi bulabilirsin.ben pek tercih etmiyorum ekitap

hocam peki ekitap niye tavsiyeniz değildir acıklarmısınız lütfen ?

kisisel tercih :-)

• Arrkadaşlar bir sorum var. Telefon zil sesinden rahatsız olanlar var mı? Telefon çaldığında 1-2 sn kısık çalıp sonra artıyor ses şiddeti. Bunu düzeltmek mümkün mü? Artarak çalma seçeneği de yok ki telin bir ayarla düzelsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbakici

Merhaba Arkadaşlar
    Yaklasik 1 hafta once Kies programini kurup kablo ile bir guncelleme yaptim.Guncelleme yapmasi yaklasik 1 saat surdu.
    Ben android surumu articak diye beklerken.Android surumu 2.3.3 yine ayni kaldi,sanirim ufak minör guncellemeler yapti.Benim birkac sorum olucak.
    Bu guncelleme sonrasi cihazda biraz kasilmalar oldugu kanisina vardim.Eski performansta degil gibi geldi bana.Ayrica bazi mp3 leri kulaklik ile dinledigim zaman milisaniyeler mertebesinde seste kesikler ve parazitler oluyor (Kasilmasindan kaynakli oldugunu dusunuyorum).Buda beni rahatsiz ediyor.Sizce bu ses problemi yazilimdanmi yoksa benim cihaza ozgu baska bir problem midir? Not:Guncelleme oncesi mp3 dinlememistim bir kaniya varamiyorum o sebepten sizlerden yardim bekliyorum.Bunu deneyen ve yorum yapabilecek birileri cevap verirse sevinirim.
    1-i9001 Tv-out cikisi kulaklik cikisi ile ortaktir.Ses cikisi (Jack) 4 yolludur.
    Link paylasmak yasakmi bilmiyorum.Umarim degildir ilk arama ile karsima cikan TV-out kablo linki paylasiyorum.
    TV-Out Kablo Link
    2-Bu telefonda bazi kaynaklarda Gorilla Glass Ekran kullanildigi yaziyor.Samsung TR ile yazistim ve bana bu modelde ve Turkiyedeki diger samsung modellerinde Gorilla Glass ozelligi yoktur diye mesaj yazdi.Gorilla Glass paralel ithalatta gelenlerde varmidir?

Tesekkurler,Saygilar

tv-out kablosu için verdiğin bilgiye teşekkür ederim. araştırdım ve ebay'dan 3.44 usd'ye kargosuda dahil olmak üzere aldım.

bakalım gelince göreceğiz. umarım sorunsuz çalışır. tekrar teşekkür ederim bilgi için. çok iyi oldu bunu öğrenmemiz...

• Arkadaşlar ilk sayfadaki ndrive navigasyon programını nasıl kurabilirim, detaylı tarif edebili misiniz acaba, yalnız oldukça acamiyim çok basit bir tarif lazım bana öyle bilgisayarına indir oradan telefona yükle derseniz apışıp kalırım ona göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slaughter41

Arrkadaşlar bir sorum var. Telefon zil sesinden rahatsız olanlar var mı? Telefon çaldığında 1-2 sn kısık çalıp sonra artıyor ses şiddeti. Bunu düzeltmek mümkün mü? Artarak çalma seçeneği de yok ki telin bir ayarla düzelsin..

şimdiye kadar hic bir samsung telefonunda zil sesinin bastan sona normal caldıgını goırmedim senin anlattıgın gibi calıyor butun samsung tlfnlar eger mp3 attım bası kısık calıyo onu duyamıyorum bastan sona yuksek duymak istyorum diyosan mp3 le oynicaksın kesip biçip tlfna uygun hale getiriceksin sesini yani 2 3 saniye sonra mp3 baslicak ben boyle yapardım eskiden samsung tlfnuma :D

• Zil sesi evet çok garip ilk 3 saniye falan ses yok . Bide sizden bişi rica edicem marketten ninamark2 yi indirip test edebilirmisiniz. Benim sonuç 15.2 . Sizlerde paylaşın lütfen.
  • arkadaşlar samsungdive.com üzerinden cihazını kaydettirip kullanabilen varmı ?

http://v2.samsungdive.com/help/guideRemoteControls.do#step8-1 bu linkteki resimlerden görüleceği gibi samsung hesabı bende görünmüyor. nerden ekleyeceğim acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihan_s

arkadaşlar samsungdive.com üzerinden cihazını kaydettirip kullanabilen varmı ?

http://v2.samsungdive.com/help/guideRemoteControls.do#step8-1 bu linkteki resimlerden görüleceği gibi samsung hesabı bende görünmüyor. nerden ekleyeceğim acaba ?

Aynı sorun bendede mevcut bende bunun çözüm yolunu arıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: loomy

Merhaba arkadaslar,
    Yarin esime s plus almayi düsünüyorum.
    Biraz gec oldu ama gitmeden bide buraya sorayim dedim:)

Sizce s plus mu alayim yoksa o fiyata su alet daha iyi onu al diyebileceginiz bir cihaz varmidir?

wallaha ben s plus kullanıyorum.çok profesyonel bir kullanıcı sayılmasam da epey memnunum.ama bir arkadaşımın önerisi üzerine huawei'nin honorunu bir araştırayım dedim.gsmarenada aralıkta avrupada çıkacağını yazıyor (çıktı mı bilmiyorum) burada da şubat civarı çıkacağını okudum.yine kaynağım gsmarena, telefonun işlemcisi bizimkiyle aynı, hem cpu hem gpu.8mp kamerası var ama tabii kalitesi nedir bilemem.video kaydı yine aynı 720p.ekran tft 16 m renk ve 4".android 2.3.5 gingerbread.ve bence çok önemli bir avantajı var; 1900 li-po pil.ve tabii fiyatı 220 € ile çok cazip.gsmarena verileri bizim telefonu 540 € civarı gösterdiğine göre artık siz hesaplayın.huawei'nin kalitesini bilmiyorum ama telefon tekelinin ücret politikasını yumuşatması için bir şans diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: cihan_s

quote:

Merhaba Arkadaşlar
    TV-Out Kablo Link

Tesekkurler,Saygilar

tv-out kablosu için verdiğin bilgiye teşekkür ederim. araştırdım ve ebay'dan 3.44 usd'ye kargosuda dahil olmak üzere aldım.

bakalım gelince göreceğiz. umarım sorunsuz çalışır. tekrar teşekkür ederim bilgi için. çok iyi oldu bunu öğrenmemiz...

dostum bende herhangi bir güncelleme yok fakat benim telefonumda da müzik açtığımda milisaniyelik kasılmalar oluyor ve çok sinirimi bozuyor açıkçası

• quote:

Orijinalden alıntı: gunesekosan

quote:

Orijinalden alıntı: loomy

Merhaba arkadaslar,
    Yarin esime s plus almayi düsünüyorum.
    Biraz gec oldu ama gitmeden bide buraya sorayim dedim:)

Sizce s plus mu alayim yoksa o fiyata su alet daha iyi onu al diyebileceginiz bir cihaz varmidir?

wallaha ben s plus kullanıyorum.çok profesyonel bir kullanıcı sayılmasam da epey memnunum.ama bir arkadaşımın önerisi üzerine huawei'nin honorunu bir araştırayım dedim.gsmarenada aralıkta avrupada çıkacağını yazıyor (çıktı mı bilmiyorum) burada da şubat civarı çıkacağını okudum.yine kaynağım gsmarena, telefonun işlemcisi bizimkiyle aynı, hem cpu hem gpu.8mp kamerası var ama tabii kalitesi nedir bilemem.video kaydı yine aynı 720p.ekran tft 16 m renk ve 4".android 2.3.5 gingerbread.ve bence çok önemli bir avantajı var; 1900 li-po pil.ve tabii fiyatı 220 € ile çok cazip.gsmarena verileri bizim telefonu 540 € civarı gösterdiğine göre artık siz hesaplayın.huawei'nin kalitesini bilmiyorum ama telefon tekelinin ücret politikasını yumuşatması için bir şans diye düşünüyorum.

ulkemizde 220€ dan satilmasi imkansiz x5 ile orta segmentte f/p acisindan tutuldu huwaei ama onun bile fiyati 600tl civarinda...honor 900 tl gibi bi fiyattan asagi giris yapmaz diye dusunuyorum

• Merhaba arkadaşlar bende 2 haftadan beri sgs plus kullanıyorum.
    1-2 sorum olucak size
    Ürünü Almanyadan aldım.Media marketten aldım almanyada.
    Ürünün Türkiyedeki media marktlerde garantisi geçermi veya samsung kendi servisinde garanti geçer mi ?
    Media marktte geçmesi lazım aynı firma sonuçta eğer böle bir sistemleri yoksa media marktın garanti sözleşmesine bakıp mahkemeye verebilir miyim ?
    Çok mu kötü niyetliyim neyim ya
  • quote:

Merhaba Arkadaşlar
    TV-Out Kablo Link

Tesekkurler,Saygilar

müzik sorununu winamp ile ortadan kalkıyor

• Arkadaşlar bu gün gmail hesabımın şifresini değiştirdim telefondan gmail hesabıma girmeye çalıştım ancak bir türlü yeni parolayı kabul etmedi.Hala gmail hesabıma telefondan erişemiyorum.

HEsabı kaldırıp yeniden kurmayı deniyorum hesapta kalkmıyor illa fabrika ayarlarını sıfırlamam gerekiyor sanırım.

Şimdi merak ettiğim husus ben bu fabrika ayarlarını sıfırladığımda uygulamalar v.s de silinir mi?Yoksa bellekte olan uygulamalar telefon açıldığında telefon açıldığında yeniden yüklenir mi?

Kısaca benim gmail hesabıma girmem gerekiyor ama telefon mail şifremi doğru girmeme rağmen kabul etmiyor.Sorunu çözmeme yardımcı olursanız sevinirim.
  • Sorunu 2. adımlı doğrulama özelliğini iptal ederek çözdüm.
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.