Şimdi Ara

Samsung Galaxy S III, Kanada'ya da 2GB RAM ile gidiyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
6.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Türkiye'de 2 modelde satışa çıkıcak olsa bende 2gb ramli olanı tercih ederdim Snapdragon S4 yabana atılcak bir işlemci değil bazı arkadaşlar performası hala çekirdek sayısına bağlıyor ancak 4+1 çekirdekli nvidia'nın tegra3'ünden daha performanslı bir işlemci evet bir Exynos 4212 değil ama hemen hemen yakın puanlar alıyor işlemciden biraz fedakarlık edip 2gb ram daha makul bir seçenek gibi.

• pazartesi kendim inceleyeceğim :) siparişi verdim yolda !

• Yapin artik su incelemeyi

• Kanadaya antartikaya özel cihazlar yakında şehire özelde çıkar

üsküdara 2gb ram
    beykoza 3ghz işlemci
    İzmire 12mpx kamera

• bunlar iyice işin tadını kaçırdı, hadi işlemcilerdeki LTE desteğini anladıkta RAM'in böyle değişmesi aptal yerine koyuyor gibi insanları... "çift çekirdekli 2gb ram'le mi daha iyi çalışır bu alet yoksa dört çekirdekli 1gb ram'le mi?" diye sorup duruyor herkes... ki arada fark olursa gerçekten ayıp olur... böyle iş mi yapılır, koca Samsung'un hallerine bak, daha çıkmadan cihazı eskitip bıktırdı valla...

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

İstanbul anadolu yakasinda 1 gb ram avrupa yakasinda 2 gb ram kullanmis :))))

koptum ya bakma sen - verenlere hepsinin samsung da hissesi var ya ondan sahipleniyorlar :) arallarında samsung un ceo su vardır belki :) :)

• Burayada mika ekranlısını gönderirler.

S3 ekranı çatladı, patladı... yok benimki avrupadan gelme ne yapsam kırılmıyor gibi başlıkları görürüz yakında.
  • yurtdisina cikanlara soylemek lazim o zaman 2gb gelir buraya

• Haitiye nasıl gidecek acaba.256 mb ram 800 mhz cpu.Ülkenin durumunagöremi oluyor özellikler.

• Simdiye kadar 4-5 model S3 duyurdular herhalde,
    Amerika modeli,
    Kanada modeli,
    Japonya modeli,
    Kore modeli
    Diger ulkeler modeli

bakalim daha neler yapacaklar
  • Ben amerikadan almayı düşünüyorum sizce oradan aldığım cihaz burada çalışmama riski olur mu? Bide amerikada köşeli olcucakmış galiba

• Çifte standart mı yani. Peki bakalım...
  • Bu 2 GB versiyonu ne zaman piyasaya sürülecek acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • izleyemıyoruz kaynakda sorun var

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.