Şimdi Ara

Samsung Galaxy S III ile çekildiği belirtilen ilk test fotoğrafı yayınlandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
11.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kamerayla çekmeyi bilmeyene en kaliteli makineyi versen yine böyle çıkar,Resmin böylesine cansız çıkmasının bir sebebide direk karşıdan ışık gelmesidir dikkat ederseniz tepedeki ışıkları görebilirsiniz.Ayrıca vazoyada dikkat ederseniz sanırım az miktarda flaşta patlamış led flaşlı olduğu kesin,niye eski sonylerde olduğu gibi xenon flaş konmazki telefonlara anlamıyorum büyük ihtimal pil süresinden dolayıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jibe

Galaxy S2 daha yeni piyasa çıkmışken nedir u S3 geyikleri bunu duyan adam gidip S2 almazki biraz daha bekliyim S3 alırız bari demezmi ?

Biraz daha bekleyip S4 alabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Veya hiç beklemeden 4s alabilir.
  • Florasan lamba altında bu çekim normaldir arkadaşlar. Çoğu telefon s2 de dahil florasan lamba altında resimleri bembeyaz ve bulanık çekiyor. Dışarda çekilse daha güzel fotolar çıkabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: haymatloshan

iphone 4s örnekler:http://www.engadget.com/photos/camera-showdown-iphone-4s-sample-images/

Sony Ericsson Arc örnekler:http://www.eurodroid.com/2011/01/27/camera-samples-photos-taken-with-the-sony-ericsson-xperia-arc/

Yanına bile yaklaşamamış gibi,gerçi iç mekan belki biraz oradan anlayabiliriz.

dostum neyin kafasındasın gs 3 ile çekildiği %100 gerçek değil foto çözürnürlüğüne baksana illa bi laf atacaksınız ortaya

• fotoğraf s3 e ayit ama düşük çözünürlükte çekilmiş. 12mp 4096*3072 ama bu foto 600*450 çekilen model i9500 yani s3
  • İnşallah bu telefonda super amoled kullanmaz samsung yada ekranı geliştirir de cihaz gerçekten alınır olur. Çünkü maviye çalan beyazları yada mavi hakim diğer renkleri adamın midesini bulandırıyor.
  • Daha telefon yok ortada çektiği resimimi yayınlamışlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: last_legant

Daha telefon yok ortada çektiği resimimi yayınlamışlar...

Yeni moda böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.o.T.u.S -- 28 Aralık 2011; 23:26:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ATOM ANT

http://www.grabi.org/wp-content/uploads/2011/12/Samsung-Galaxy-S-III.jpg

LA bu bildiğin iphone 3 kasa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Player ONE -- 28 Aralık 2011; 23:29:59 >

• BİRİ BANA BU CÜMLEYİ ANLATSIN LÜTFEN !!!

"kuvvetle muhtemel bir ihtimal"

:) :) :p
  • quote:

Orijinalden alıntı: saijero

fotoğraf s3 e ayit ama düşük çözünürlükte çekilmiş. 12mp 4096*3072 ama bu foto 600*450 çekilen model i9500 yani s3

hocam haberin altında """gerçek boyut için tıklayınız "" yazıyor sen haber için küçültülmüş fotoyu kopyalamışsın bi tam boyutu açıp tekrar bak..
  • anlasılan o ki bzılarında kıskanclık krizleri baslamıs :)
  • Arkadaşlar Samsung Galaxy S3 ile 5megapiksel çözürnüklükte içmekanda çekilmiş bir fotoğrafsa eğer bu fotoğrafı Sony ericsson arc s ve iPhone4s'ün maksimum çözürlükte çekilmiş fotoğraflarıyla karşılaştırmak hiç de adil değil bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HarryPotter93 -- 29 Aralık 2011; 0:45:08 >
  • benim anlamadığım apple her zaman pahalı olduğu için eleştirildi yada esnek olmadığı için.

2.5 yıldır iphone kullanıyorum, jb olduğu sürece esneklik sorunu yaşamadım. ha dedim androide bakayım, ne htc ne samsungun eşdeğer modelleri ucuz değil ! e hal böyleyken nitelikli programları bırakıp androide geçmek için bir neden göremiyorum. hele 4s'in hızı 3gs'den sonra müthiş geldi.
  • Isteyen kendi tercihine gore ister iphone ister samsung daha iyi desin. nedir bu cekememezlik anlamis degilim. kim ne yaparsa yapsin hic bir zaman en iyiye hic kimse sahip olamayacak. ta ki kiyamet kopana kadar.
  • DSLR makinalar bu kadar tartışılmıyor.. insaf!
  • Galaxy S3 ile cekildigi kesin olmayan bir resim için erken konusmuyormusunuz?
  • adam bilinçli troll beyler ilgilenmeyin kendi kendine gider.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.