Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note II önümüzdeki hafta satışa çıkıyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
10.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben ekran parlakliginin artacagini dusunmustum, gunduz gunesli bir havada sanirim yine gorunmez olur ekran, bu konuda optimus g ve nokia lumia 920 sanirim cok basarili olacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SAMSUNG GALAXİ NOTE 1 Kullanıcısı olarak note 2 takibindeyim bu yorumları okudum ve yorum yapmadan edmedim şimdi size htc one-x,samsung note, uygulamalı karsılastırmasını yaptım ve izlenimlerim sunlar ;

1) numara htc one-x
    2) numara apple 5
    1) numara samsung note diyenler olucak b, kere orda durrrrr.....

ONE-X olan bir arkadasımın itirafları sunlardır...ohaaa aga görüntü kalitesi çok iyi ama benimkisi senınkisinde hızlı ve aynı anda defalarca deneme den sonra su ortaya çıktı herhangi bir tarayıcı sayfası ve video açılmaya çalışıldıgında arada neredeyse farkedilmeyecek kadar fark var... ve note nin görüntü kalitesi mükemmel ....

EVET BİRAZ GERÇEKÇİ OLALIM ŞİMDİ ...biz teknolojiyi .ok yakından takip eden ve daha iyisi çıktığı zaman elimi,zden geleni yapıyoruz benim için böyle yanlız ben daha iyisi çıktığı zaman nedense htc yi satmıyorum satsam bile neden ucuza gidiyor ama samsungda böle bi derdim yok aga !!!! htc nin piyasası suan en iyi olmasına ragmen ölü ??? çok zarar ediceksem kusura bakmasın fazladan bir çekirdek benim zararımı karsılamıcak ....o yüzden note..

iphone 5 e gelince telefona 3500 tl veririm dogru ... ama eger en basitinden max payne 3 ü hiç kasmadan full özellikte oynayabileceğim bir telefon çıktığında ve en çok nefret ettğim şey !!!!! beni zincirleyemessin kardesim... ben jailbreak yüklşemek zorunda diilim alan da şeki,l için aldığını itiraf etsin ve artık su piyasa bi düzene gi,rsin hak eden hal ettiği yeri bulsun :) ama yalan diil apple serilerinin değerleri çok düşmüyor telefonun ölüsü bile para ama beni meçbur kılıp zincire vuracaksa en çok zoruma giden de bi zil sesi bile yaptırmamamn ios applee senle işim olmaz !!!

sonuç olarak SANSUNG NOTE 2 BOYUTU HARİCİNDEKİ EN İDEAL TELEFON BENİM GÖRÜŞÜM
    NOTE KULLANIYORUM GÖZÜM KAPALI SATIN ALACAĞIM :)

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

SAMSUNG GALAXİ NOTE 1 Kullanıcısı olarak note 2 takibindeyim bu yorumları okudum ve yorum yapmadan edmedim şimdi size htc one-x,samsung note, uygulamalı karsılastırmasını yaptım ve izlenimlerim sunlar ;

1 senedir gio kullanıyorum. Taksiti daha geçen ay bitti ama akıllı telefon kullanma hazzını yaşayamadım gio'da. Ram belleği çok düşük biliorsunuz işlemcisi de öyle. Telefonda doğru düzgün oyun yok. okey bowling öyle küçük oyunlar var 3/5 tane ama telefonun yavaşlığından çok rahatsızım. google playdaki facebook programını bile yükleyemiyorum. yüklediğimde ciddi kasmayı hemen farkediyorum. artık yeni bir telefon almak istiyorum. öyle zırt pırt telefon değiştiren bir tip değilim. aklımda s2 vardı 3 çıktı 3 mü alsam acaba diyorum şimdi note 2 çıkacak onda da gözüm var ama dediğim gibi telefonu öyle çok kullanan biri değilim. yani face internet forum müzik küçük oyunlar felan takılıyorum.dediğim gibi çok sık tel değiştiren bir kişi değilim. note alsam bana 1-2 sene daha yeter mi. işlemci hızı remi yeterli düzeyde mi?

HOCAM NOTE KULLANICISI OLARAK NE DERSİNİZ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Loading

quote:

SAMSUNG GALAXİ NOTE 1 Kullanıcısı olarak note 2 takibindeyim bu yorumları okudum ve yorum yapmadan edmedim şimdi size htc one-x,samsung note, uygulamalı karsılastırmasını yaptım ve izlenimlerim sunlar ;

1 senedir gio kullanıyorum. Taksiti daha geçen ay bitti ama akıllı telefon kullanma hazzını yaşayamadım gio'da. Ram belleği çok düşük biliorsunuz işlemcisi de öyle. Telefonda doğru düzgün oyun yok. okey bowling öyle küçük oyunlar var 3/5 tane ama telefonun yavaşlığından çok rahatsızım. google playdaki facebook programını bile yükleyemiyorum. yüklediğimde ciddi kasmayı hemen farkediyorum. artık yeni bir telefon almak istiyorum. öyle zırt pırt telefon değiştiren bir tip değilim. aklımda s2 vardı 3 çıktı 3 mü alsam acaba diyorum şimdi note 2 çıkacak onda da gözüm var ama dediğim gibi telefonu öyle çok kullanan biri değilim. yani face internet forum müzik küçük oyunlar felan takılıyorum.dediğim gibi çok sık tel değiştiren bir kişi değilim. note alsam bana 1-2 sene daha yeter mi. işlemci hızı remi yeterli düzeyde mi?

note şuan piyasada olan en iyi cihaz.onunla diğer telefonların yapacaklarını çok rahat yaptığın gibi onun yaptığı özel işlerde var.gio ile falan kıyaslama bile öyle bir merakın varsa.rahatlıkla seni 2 yıl idare eder yalnız senin dediğin işlemleri yapmak için note 2 alman icap etmiyor.piyasadaki birçok cihaz ile bu isteklerini rahatlıkla karşılarsın.note 2 özel bir telefon bunu bilerek al alacaksan...

• Sammobile a TUR destekli Note II için ikinci 4.1.1 sürümü atılmış Ekim ayında çıkan

http://www.hotfile.com/dl/175294682/f7d9c37/N7100XXALIH_N7100OJVALIA_TUR.zip.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: ax

quote:

Orijinalden alıntı: Loading

quote:

note şuan piyasada olan en iyi cihaz.onunla diğer telefonların yapacaklarını çok rahat yaptığın gibi onun yaptığı özel işlerde var.gio ile falan kıyaslama bile öyle bir merakın varsa.rahatlıkla seni 2 yıl idare eder yalnız senin dediğin işlemleri yapmak için note 2 alman icap etmiyor.piyasadaki birçok cihaz ile bu isteklerini rahatlıkla karşılarsın.note 2 özel bir telefon bunu bilerek al alacaksan...

teşükkürler. evet bence de biraz fazla gibi. bakalım note alabilirim sanırım

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.