Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note II için yeni bir tanıtım videosu yayınlandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
2
Favori
6.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yalnız arkadaşlar başka başka sitelerde bu videoda belirtilen multitasking özelliğinin sadece Güney Kore'de piyasaya sürülecek modellere has olduğu söyleniyor..Haberiniz ola!
  • Gercekten basarili.. Diger firmalar donanima abaniyolar ancak artik tum donanimlar akici kullanim sunma seviyesinde artik yazilima abanmalari gerek..

• Türkiyede garantili ne zaman çıkacak bilen var mı?
  • Ekranı pentile değil demi ?

Soru sordum diye eksilemişler millet kafayı yemiş :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdem3113 -- 1 Ekim 2012; 21:22:34 >
  • Multitask dediğin böyle olur

• quote:

Orijinalden alıntı: darkaura

quote:

Orijinalden alıntı: wox

bu cihaz harbi alinir.ama fiyatini gormeden alinir demekte pek iyi bisey degil.fiyati gorelim.

Pahali. Avrupada S3 den 100eu daha pahali, 550eu. Ama genede lumia 920den 50eu daha ucuz ve en ilginci daha hafif. Nokia bu fiyatlarla bu canavarlara karsi nasil rekabet etmeyi planliyor bilmiyorum.

nokia artik bitik.windowsa guveniyor ancak windowsta kurtaramayacak onu.bence bu cihaz alinir.en az 4 sene beni idare etse yeter.2 gb ram cok iyi oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ıspanak

Türkiyede garantili ne zaman çıkacak bilen var mı?

15-18 ekim gibi çıkacak hocam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem3113

Ekranı pentile değil demi ?

degil

• quote:

Orijinalden alıntı: ıspanak

Türkiyede garantili ne zaman çıkacak bilen var mı?

Maksimum 1 ay içinde
  • ayrıca bu videoda yok ama benim açımdan çok güzel bir özelliği ise; dokunmatik cihazlarda webde gezerken (haber sitelerinde vs... anasayfalarında 1,2,3,4... diye haberler arasında geçiş yapmanız gerekir -hover özelliği galiba adı- yani bilgisayarlarda mouse ile üzerine gelmeniz gerekir...) bu durum pek mümkün olmuyordu... ancak dolphin browser vs... ile üzerine bir süre basılı tutmanız ancak menü açılmadan parmağınızı kaydırmanız gerekiyordu (bildiğim kadarıyla şimdilik başka alternatifi yok). galaxy note 2 'de ise "s-pen" ile airview olarak tanıtılan özelliğindeki gibi bu tip web sitelerini gezerken kalemi üzerine götürdüğünüzde o menüler açılıyor veya haberler arası geçiş yapabiliyorsunuz... yani masaüstü deneyimini daha iyi yaşıyorsunuz...

• Artık ne ios nede apple iş yapar artık samsungunla baş edecek firma yok denilebilir aslında adamlar neye el atarsa piyasanın en iyisi oluyorlar zaten bunu ben geçen sene S2'le anlamıştım...

• Ben Galaxy S3 kullanıyorum. Note II'yi görünce, S3 iyi bir cihaz demeye utandım!

• Herşeye rağmen Apple ;)

• galaxy note sahibi olarak yaziyorum bunlari

videoda gosterilen ozellikler guzel gorunuyorlar ama bir de madalyonun arka yuzu var...

-Kalem en onemli ozellik olarak lanse ediliyor,resim kesip bicmek ve cizmek icin sart,ama bunu kullanmak icin 2 elinizi de mesgul etmeniz lazim.Pratik olmayan yoran bir islem.Kalemde %100 isabetli cizmedigi de soylemeliyim.Yazi yazarken ozellikle videodaki gibi duzgun yazilamiyor

- Multi Windowda tek elle kullanilamiyacak ozelliklerden birisi.Kalem sart.Yine 2 el kullanim yine pratik degil.Gundelik hayatta ne ozelligimize yarar merak ediyorum.Facebooka bakarken alttan mesajlar bolumunu aciyor (2:50 de) ve Hey James! diye mesaj geliyor,sonra kendi kendine cevap veriyor What's up diye?Orda klavyenin acilmasi lazimdi ki bizde o ekranin durumunu gorseydik

-Popup note kisminda (3:16) da telefon geliyor ve yine James abimiz ariyor.Telefon gorusmesi 12 saniye suruyor ama ekrana cizdigi not hizlandirilmis sekilde geciyor sanki oda 10 saniyede cizilmis izlenimi veriliyor halbuki onu yapip mail atmak en az 1 bucuk dakika alir.

-Popup Video ise guzel ozellikmis gibi gorunuyor ama hangimiz okadar kucultup izler video yu?

-Cizim yapmak,kesmek veya karalamak okadar kolay gorunuyor ki video da.gercek bu degil halbu ki

-Idea Sketch:(5:30)aklina fikir gelip not almaya basliyor ama sonrasinda not aldigi yer bir anda doluyor,bina hayvan sema ve ucak resimleri gelmis oluyor ama onlari oraya nasil cizdigini gostermiyor.

Amacim telefonu kotulemek degil ama reklamin ne kadar yaniltici oldugu gostermek.Video da gosterilen seyler (ozellikle kesme cizme ve bicme) sanildigi ladar kolay ve basit degil.pratik olmayan,zahmetli ve gundelik hayatta pek isimize yaramayan ozellikler.

• Multinin multisi olmuş:) Gayet stabil görünüyor. Fakat batarya performansı da önemli bir yer teşkil ediyor..

• ikiye bolunmus ekran olayi guzel olmus. note2 nin ekran alani iphone4 un 2.4 kati falan. ikiye bolundugunde bile 3.6inch lik iki ekran oluyor. bu iki pencerede cok verimli kullanilabilir demek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakkırbas

Yalnız arkadaşlar başka başka sitelerde bu videoda belirtilen multitasking özelliğinin sadece Güney Kore'de piyasaya sürülecek modellere has olduğu söyleniyor..Haberiniz ola!

Öyle mantıksızlık yapmazlar

• quote:

quote:

quote:

bu cihaz harbi alinir.ama fiyatini gormeden alinir demekte pek iyi bisey degil.fiyati gorelim.

Pahali. Avrupada S3 den 100eu daha pahali, 550eu. Ama genede lumia 920den 50eu daha ucuz ve en ilginci daha hafif. Nokia bu fiyatlarla bu canavarlara karsi nasil rekabet etmeyi planliyor bilmiyorum.

nokia artik bitik.windowsa guveniyor ancak windowsta kurtaramayacak onu.bence bu cihaz alinir.en az 4 sene beni idare etse yeter.2 gb ram cok iyi oldu.

Daha piyasaya çıkmamış windows 8 phone hakkında nasıl bu kadar eminsin acaba?

Windows 8 yayılınca ortada android mi kalacak sanıyorsunuz acaba? IOS ve Android'i feci tokatlayacak, Microsoft.

• quote:

Orijinalden alıntı: carnador

quote:

quote:

quote:

Windows 8 yayılınca ortada android mi kalacak sanıyorsunuz acaba? IOS ve Android'i feci tokatlayacak, Microsoft.

Ayni sey sizin icinde gecerli "Daha piyasaya çıkmamış windows 8 phone hakkında nasıl bu kadar eminsin acaba? "

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: carnador

quote:

quote:

quote:

Ayni sey sizin icinde gecerli "Daha piyasaya çıkmamış windows 8 phone hakkında nasıl bu kadar eminsin acaba? "

Arayüzüne çok söven oldu ama Windows 8 costumer preview'in indirme sayısı rekor kırdı.. Nokia lumia 920 tasarımı ve windows 8 phone ile arayüzün uyumu çok beğenildi..

Birçok teknoloji sitesinde övüldü, fail olduğu videodan bahsetmiyorum ama.

Yeterli değil mi ?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.