Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE EDGE (SM-N915F) [ANA KONU] ★★ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.131
Cevap
25
Favori
99.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ocaksonu lolipop gelicek deniyordu subat oldu halen haber yok edgeye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tepeden dalmak gibi olacak ama..

Lollipop geldi benim cihaza, Türkiye' de satılan model hangisi bilmiyorum ben yurt dışından almıştım 915F ve sızan sürüm 915F ve FY modellerine uyumlu ki zaten ikiside aynı cihaz :) .. 2 gündür Lollipop' dayım.

Test leak fakat 4.4.4' den daha hızlı.

2 gündür günlük kullanım içinde bu sabah kamera hata verdi. Restart sonrası düzeldi. ilgilenen arkadaşlar için:

http://forum.xda-developers.com/note-edge/general/heard-lollipops-n915f-t3018207

• Güle güle kullanın en iyisini yapmışsınız. Samsung orijinal wallet kılıf gibisi yok. 22 ocak itibariyle wallet kılıf kullanıyorum çok memnunum. Bumper lar her ne kadar çizmiyor densede çiziyor hocam. Wallet de daha güvenli hissediyorsunuz herşeyden önce. Birde temperli ekran koruyucular çıksa artık .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konu neden bu kadar ölü? Sanırım edge pek satılmadı...
  • bende anlamadım.. Türkiye' de çok satılmasını beklemiyordum zaten ama xda vs gibi sitelerde de durum aynı..

1 aylık kullanım sonrası note 4 mü bu cihaz mı diye sorsalar direk edge derim. ama millet korkarak yanaşıyor sanırım.
  • Bu arada note edge içinkulaklık tavsiye edecek varmı? Daha çok araba kullanırken konuşmak için.

• Note4. Mu daha iyi bu edge mi

• Ben note4 alcam

• quote:

Orijinalden alıntı: Leopar

bende anlamadım.. Türkiye' de çok satılmasını beklemiyordum zaten ama xda vs gibi sitelerde de durum aynı..

1 aylık kullanım sonrası note 4 mü bu cihaz mı diye sorsalar direk edge derim. ama millet korkarak yanaşıyor sanırım.

Sanırım biraz fiyat dezavantaj oluşturuyor ki haksızda sayılmaz almayanlar, fiyat cidden yüksek...
  • Beyler bişi sormak istiyorum ilk kez bir telefonu böyle bir kılıfla kullanıyorum saçma bir soru olabilir kusura bakmayın :) flip wallet kılıf bende tam kapanmıyor, işim bitiyor kapıyorum 1-2 parmak mesafede kalıyo elle azıcık tutunca tam kapanıyor mıknatıs benzeri bişi olmuyo mu bu tür kılıflarda, sizde de durum böyle mi?
  • Bugun gordum ve cok hosuma gitti. Kenar kismi uygulamalarda sikinti cikariyor mu? - olarak bahsedebileceginiz bir bolumu var mi? Bunun yerine note4 u tercih edenlerin sebebi nedir? Ayrica iphone mu bu mu diye sormak istiyorum. Fikrinizi belirtirseniz benim icin iyi olur.

• Kardeş eşim bunu beğendiği için edge aldım, öncesinde note 2 kullanıyordum. 4 ile edge arasındaki 500 600 TL lik farka değecek bir kullanım farkı yok bana kalırsa, gayet hoş gözüküyor o da ayrı tabi. S-pen apayrı bişey ama iki modelde de var zaten.

Ben iphone 3gs den note 2 ye geçmiştim , eşim de 4s ten note 2 ye geçti. Her ne kadar iphone 6 ve plus ele alındığında en iyi hissettiren cihaz da olsa ikimiz de ios' li bir cihaz istemiyoruz artık ikimizde. Bunlar benim fikrim tabii, katılmayan arkadaşlar elbet olacaktır.
  • ruuuuud kullanıcısına yanıt
    Note 2m var suan. Ilk ciktigi zaman almistim. Miladini doldurdu artik. Iphone 6 ya da plus a baktim. Bugun edge gordum cok hosuma gitti. Yurtdisindan getirtecegim icin fiyatlari yaklasik durumda olacak. Burda note 4 falan dusunenleri gorunce soru işareti oldu kafamda. Bi kac inceleme falan izleyip karar vericem artik.

• Aradaki fiyat farkına değer bence. Şebeke sorunu , wifi sorunu kasa açıklığı yok.Note 4 yerine edge almanızı tavsiye ederim

• Tam kapanmıyor derken anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: ruuuuud

Beyler bişi sormak istiyorum ilk kez bir telefonu böyle bir kılıfla kullanıyorum saçma bir soru olabilir kusura bakmayın :) flip wallet kılıf bende tam kapanmıyor, işim bitiyor kapıyorum 1-2 parmak mesafede kalıyo elle azıcık tutunca tam kapanıyor mıknatıs benzeri bişi olmuyo mu bu tür kılıflarda, sizde de durum böyle mi?

biraz bende de oluyo o içinde bir mıknatıs var ama çok güçlü değil. telefone zarar vermemesi için güçlü bir mıknatıs koymuş olabilirler. gerçi zaman la alışıyo benim kılıf tam kapanıyor
  • iphonedark benim kılıfa mıknatıs koymayı mı unuttular acaba diye düşünmeye başlamıştım :) kılıf incelemelerine falan baktım kimse bahsetmiyor böyle bişeyden. evet ama haklısın dediğin gibi zamanla alışıyor gibi geliyor bana da. destina-68 bir fotograf yükledim ne demek istediğimi daha iyi anlayabilirsin o şekilde. Teşekkür ederim ilginiz için.
     ★★ SAMSUNG GALAXY NOTE EDGE (SM-N915F) [ANA KONU] ★★

• Her iki kilifta var elimde flip walet ve orjinal verus (arka akapak ) ikiside şık ama hala karar veremiyorum hangisi daha mantikli sizin fikriniz nedir arkadaslar tercihiniz hangisi olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: altunkeser

Her iki kilifta var elimde flip walet ve orjinal verus (arka akapak ) ikiside şık ama hala karar veremiyorum hangisi daha mantikli sizin fikriniz nedir arkadaslar tercihiniz hangisi olur?

Flip wallet telefonu tamamlıyor bence

• ruuuuud kullanıcısına yanıt
    Zamanla alışacak hocam. O zaman daha çok seveceksiniz telefonu

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.