Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 4'ün Snapdragon 810'lu yeni versiyonu tanıtıldı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: kule_genclik

810 cikmadan 801 den 805 e gecmenin anlami yok demistim hakliymisim.
    buarada z4 de 810 la gelebilir mi acaba? gelirse fena olur.

Z4 810'lu olarak gelecek

Bende onu bekliyorum -.-

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

Çok merak ediyorum Note 5'de ne kullanacaklar. Koyacak işlemci kalmadı.

S810ab veya s810ac olur.Lafta yeni model çıkar

• Yine koreye özgü bir model yine ordan dışarı çıkmıcak bence endişelenmeye gerek yok.

• almamak icin bir sebe daha

• S810 üretimi az ne ara aldıda satışa sunuyor vay çakal Samsung

• quote:

Orijinalden alıntı: meego

bu telefon ülkeye gelmez arkadaşlar.
    Boşu boşuna yaygara koparmayın.
    Note 4 kullanıcıları da güle güle kullansın.

Gelsin yada gelmesin, 810 lu snapdragon piyasada ve sahibinden.com da bolca olacak .

Reel yollardan ulkede satilmamasi , bunun uretidigini gercegini degistirmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

quote:

Orijinalden alıntı: meego

bu telefon ülkeye gelmez arkadaşlar.
    Boşu boşuna yaygara koparmayın.
    Note 4 kullanıcıları da güle güle kullansın.

Gelsin yada gelmesin, 810 lu snapdragon piyasada ve sahibinden.com da bolca olacak .

Reel yollardan ulkede satilmamasi , bunun uretidigini gercegini degistirmez.

Emre bey ben zaten üretilmeyeceğini veya üretimle ilgili bir yorumda bulunmadım.
    Ülkeye reel yollarla gelmeyeceğini bu yüzden 810numu beklesem şekilde insanlarını kafasını karıştıran yorumlardan etkilenmemeleri için yazdım.
    Muhakkak sahibinden de gelir, one plus + gibi reel girişi olmamasına rağmen sahibinden de deli gibi satışı mevcut olan telefonlar var. Bu cihazda gelir ama kaç kişi alır. Reel gibi olurmu.

• DH burada sövüyor ama dışarıdaki adam "aa note 3ümü satıp note 4ü alayım note 4ümü satıp yeni note 4ü alayım" diyor.

Sonuç: Herkesin elinde samsung
  • zorla insana telefon aldırmıyolar . bu satış stratejileri bana sökmez daha çok telefon almaktan soğutuyolar .

• Gelse ne olacak ben de bunu anlamadım telefon 2 kat mı hızlanacak?, görüntüyü daha mı iyi gösterecek ne bileyim anlamadım...
  • şu telefonu windows 10 mobile ile çıkartsınlar, tek kelimeyle uçar. iphonedan hızlı çalışır ve zamanla androidde olduğu gibi şişmez. rehberi 4 snde açmaz. tak diye anında açar. ama işte, sen telefonu piyasaya sunmazsan olmaz bütün bu işler. DH çinde videosu sayesinde, note 5 almaktan vazgeçtim. tek hedefim iphone. eğer o olmazsa lumia 950xl olabilir.

• şu telefonu windows 10 mobile ile çıkartsınlar, tek kelimeyle uçar. iphonedan hızlı çalışır ve zamanla androidde olduğu gibi şişmez. rehberi 4 snde açmaz. tak diye anında açar. ama işte, sen telefonu piyasaya sunmazsan olmaz bütün bu işler. DH çinde videosu sayesinde, note 5 almaktan vazgeçtim. tek hedefim iphone. eğer o olmazsa lumia 950xl olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.