Şimdi Ara

samsung galaxy note 4 sd kart sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
4.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Vodafone kampanyalı samsung galaxy note 4 aldım cihaz fena değil yalnız bir sıkıntı oluştu şöyleki:

cihaza 128 gb lık hafıza kartı taktım biçimlendirdim eski back up ımı geri yükledim cihaz kartı tanıdı herhangi bir sıkıntı yoktu yalnız kamera kayıt yerini sd kart yaptığımda çektiğim resimleri ve videoları önce normal çekiyor daha sonra çekilen bazı resimlerin yarısını bazı resimlerinin tamamını göstermiyor keza videolarda aynı şekilde tekrar resimleri ve videoları açıp bakmak istediğimde bu dosya türü desteklenmiyor hatası alıyorum. cihaz kendi çektiği resimleri ve videoları oynatamıyor. eğer kamera kayıt yerini cihaz hafızası yaparsam hiçbir sorun çıkmıyor tüm resim ve videoları oynatıp gösteriyor

başka bir 128gblık sd kart taktım sonuç aynı acaba 128gb ı desteklemiyormu diye 64 gb lık kart taktım sonuç yine aynı daha önce 32 gblık kart kullanıyordum hiçbir sorunum yoktu.

birde,

telefon kapandığında tekrar açılırken SIM KART EKLENDİ CİHAZI YENİDEN BAŞLAT uyarısı alıyorum cihazın hiçbir yeri ve tuşu çalışmıyor sadece yeniden başlat a tıklayabiliyorsunuz bu böyle 4-5 defa tekrarlıyor da sonra açılıyor acaba sorunum sim kartta mı kart orjinal micro değil kesme acaba bundan mıdır?

Konuyla ilgili bilgisi olan yokmu acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sotsuz -- 11 Mart 2015; 12:28:08 >

• arkadaşlar konu hala aktif bilgisi olan yokmu
  • merhaba. bu sorunun aynısı bende de var. konu güncel olsun ve bilen varsa lütfen cevaplasın..
  • aynı sorun bende var apkk dosyaları atıyorum kuruyorum daha sonra kendı kendıne sılınıyor.gıtım 128 gn uh1 scandısk aldım 128 gb ondada aynı sorun var.resımlerı atıyorum sonra baktıgımda sorun yok ancak telefonu acıp kapattıgımda sılınıyor veya acmıyor.usb ıle bılgısyardan dosya tasıyorum ılk etapda dosylar acılıyopr sonra dosyalar yok oluyor.128 gb kartı okumada ve yazmada sorun yasıyorum bılgısı olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sotsuz

merhabalar arkadaşlar

Vodafone kampanyalı samsung galaxy note 4 aldım cihaz fena değil yalnız bir sıkıntı oluştu şöyleki:

cihaza 128 gb lık hafıza kartı taktım biçimlendirdim eski back up ımı geri yükledim cihaz kartı tanıdı herhangi bir sıkıntı yoktu yalnız kamera kayıt yerini sd kart yaptığımda çektiğim resimleri ve videoları önce normal çekiyor daha sonra çekilen bazı resimlerin yarısını bazı resimlerinin tamamını göstermiyor keza videolarda aynı şekilde tekrar resimleri ve videoları açıp bakmak istediğimde bu dosya türü desteklenmiyor hatası alıyorum. cihaz kendi çektiği resimleri ve videoları oynatamıyor. eğer kamera kayıt yerini cihaz hafızası yaparsam hiçbir sorun çıkmıyor tüm resim ve videoları oynatıp gösteriyor

başka bir 128gblık sd kart taktım sonuç aynı acaba 128gb ı desteklemiyormu diye 64 gb lık kart taktım sonuç yine aynı daha önce 32 gblık kart kullanıyordum hiçbir sorunum yoktu.

birde,

telefon kapandığında tekrar açılırken SIM KART EKLENDİ CİHAZI YENİDEN BAŞLAT uyarısı alıyorum cihazın hiçbir yeri ve tuşu çalışmıyor sadece yeniden başlat a tıklayabiliyorsunuz bu böyle 4-5 defa tekrarlıyor da sonra açılıyor acaba sorunum sim kartta mı kart orjinal micro değil kesme acaba bundan mıdır?

Konuyla ilgili bilgisi olan yokmu acaba

aynı sorun bendede var.sm-n910cq HAFIZA KARTI SCANDISK ULTRA 128GB XC1 U1 KART SORUNSUZ EMINIM ANCAK ARKADASINDA BAHSETTIOGI GIBI TOPLU VIDEO RESIM BELGE DOSYALARINI KARTTA ATTIGIMFDA GORUNUYOR BAZILARI GORUNMUYOR UYGULAMA APK DOSYALARI ATTOIGIMDA YUKLENIYOR ANCAK TELEFONU KAPATIP ACINCA BAZI DOSYALAR KAYBOLUYOR.YUKLEMNEN UYGULAMA HAFIZA KARTINA TASINDIGINDA BVCALISIYOR.SIKINTI YOK ANCAK KARTI CIKARIP TAKTIGINIZDA VEYA TELEFONU ACIP KAPATTIGINIZDA UYGULAMALARDA CALISMIYOR KAYBOLUYOR.TELŞEFONU ROOTLADIM SD KART FIX UYGULAMARIUI DENEDIM.HATTA PERMISSION DOSYASINA ERISIP DEGISIKLIKLERI YAPTIM ANCAK SORUN HALEN DEVAM EDIYOR.128GB HAFIZA KARTI ILE SORUNU CANLI SAMSUNG DESTEK BIRIMI ILE PAYLASTIM BANA TEKNIK DESTEGIN YOLUNU GOSTERDILER DAHA 6 GUNLUK TELEFON :)) ILK DEFA SAMSUNG HASTASI OLAN BIRI OLARAK SAMSUNGTAN NEFRET ETTIM.COZUMU BILEN VEYA AYNI SORUNLARI YASAN VARMI? BU KONU ILE ALAKALI OLAN TEKNIK SERVISE GOTUREN VARMI?BILGI PAYLASTIKCA GUZELDIR TESEKKURLER

• 32 GB KARTTA BENDE SORUN YASAMADIM APKLER OLSUN DOSYALAR OLSUN HICBIRINDE SORUN YASAMADIM.HERSEY GAYET GUZELDI 300 TL VERIP 128 GB KART ALDIM SORUNLAR BASLADI 4 GUNDUR UGRASIYORUM SORUNU COZEMEDIM SOYLE BIR DURUMDA VAR KARTI BILGISAYARDA BICIMLENDIRME YAPIYORUM ANCAK BICIMLENDIRME YAPARKEN AYIRMA BOYUTUNU EN KUCUK 16 VEYA 32 BYTE YAPTIGIMDA SORUNLARIN BIRCOGU COZULUYOR.AMA TAM COZUMU BULABILMIS DEGILIM.BILGISI OLAN ARKADASLAR SORUN YASAYAN ARKADASLAR COZUM DENEMELERI OLAN ARKADASLAR BILGILERINI PAYLASSIN LUTFEN YARDIMCI OLACAK ARKADASLARA TESEKKURLER
  • sanırım arkadaslar aldıgımız kartlar cakma kartlarmıs 128 gb gorunuyor ama gercekte kartın hafızası 8 gb cıvarı ımıs sahte yazılımla hafızayı artırıyorlarmıs kart alacak ARKADASLAR DIKKAT!!!! KESINLIKLE 50 TL FGAZLA VERIN FATURALI YERLERDEN ALIN KESINLIKLE DEGISIM HAKKINIZ ICIN FATUIRANIZ OLSUN BENIM GIBI DOLANDIRILMAYIN.SAHTE KART ALMAYIN.ASLA GERCEKLE FARKINA VARMIYORSUNUZ.SCANDISC BIRE BIR KOPYA.MEMLEKET SAHTEKARTLA DOLMUS.ORUSPU COCUKLARI GARIBANLARI DOLANDIRIYOR.KESINLIKLE DIKKAT EDIN FATURASIZ KART ALMAYIN.YIOKSA BEN SATTIGIMDA SAGLAMDI BOZMUSSUN DERLER.BAK KART 128 GB GORUNUYOR DERLER HICBIR HAK IDDA EDEMESSINIZ.BILGINIZE.KARTIN 128 GB GORUNMESI CALISIR VE ORJINAL KART OLDUGU ANLAMINA GELMIYOR ANCAK KULLANIRSANIZ.GERCEKLERI OGRENIRSINIZ.DOSYA TASIYIN FOROTGRAF TASIYIN VIDE CEKIN KAYDEDIN APK HAFIZXA KARTINA TASIYIN.TELEFONU ACIP KAPATIN .DENEYIN HERSEY TYERINDESI ISE SORUN YOK.APK TASIYIN KARTI CIKARIN TELEFONU ACIP KAPATIN TEKLRAR KARTI TAKIN BAKIN APK DOSYUALARINIZ GERI GELDIMI?GELMIS ISE GERCEK KART KULLANIYORSUNUZ DEMEKTIR.SAKINN DIKKATTT!!!!!!!! 128 GB GORUNMESI KARTIN ORJINAL OLDUGUNU GOSTERMEZ.FATURALI KARTLAR ALINN BIRE BIR ORJINAL CAKMA KART YAPIYOR VE SATIYORLAR.HEMDE ANLASILMASIN DIYE PIYASA FIATININ 40-50 TL ALTINA SATIYORLAR DIKAT DIKKAT.BEN YANDIM SIZDER YANMAYIN.FATURASIZ KART ALMAYIN.!!!!

• Bende LetGodan 50tl'ye 128GB SD kart aldım İlk taktığım da bir sıkıntı yoktu daha 2. gün sd kartı görmedi ve biçimlendirmem gerektiğini söyledi biçimlendirdim snra tekrar görmeye başladı ama 5 gün sonra yine SD kart Desteklenmiyor Biçimlendirin Dedi .s Cihazım NOTE 4 128SD kart Desteklediğini yazıyor sıkıntı nedir
  • GhostDevil G kullanıcısına yanıt
    kartta problem vardır sandisk 128gb aldım media markt bir sorun yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.