Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 4 ortaya çıktı; İşte detaylı görüntüler (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
1
Favori
6.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hoparlor mono degilde stereo olunca ne kadar maliyet artiyor cok merak ediyorum
    5 lira fazla verek stereo olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WB

Andro yerine farkli bir yazilim kullansa..

S60?
  • 2k olması cihazın ölü doğmasına sebebiyet verir.g3 te olduğu gibi.
  • tasarım gerçekten etkileyici görünüyor, ancak 2k ekran ile gelirse prensip gereği vazgeçerim almaktan :)
  • Bence 2k ekran olması dezavantaj değil kaldıki bundan sonra çıkcak s805li telefonlar 2k ekranla gelicek. Eğer batarya 3200 üzeri gelmesi lazım.3500 gibi ama telefon yine ince belki sığdırabilirlerse iyi kaldıki Samsung Super Amoled olarak gelceği için Pil bence çok fazla kötü olmaz. En azından pil açısından Note 3 Kadar bir performans vermesi gerekir.
  • Az Amerikan filmi seyredin. Ne o her şeye lanet okumalar.

• Tasarım gayette güzel olmuş.
  • pili ve performansı etkileyen en önemli etken işlemci ve çözünürlüktür. 2k çözünürlük hem gereksiz hemde performansa direk etki ediyor..ısınma sorunu yağ gibi akmaması pil tüketimi.

1080p bile tam olarak performans vermiyor ısınmalarda vs.

s810 bence 1080p ye yarayacak daha çok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uçan tekme -- 12 Ağustos 2014; 13:16:06 >
  • Arka kapağın bir kez daha plastik olarak göründüğü,

Buraya kadar okudum...

• Xperia Z Note, su geçirmese bari...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erken çıkmış

• Arka kısmını hiç beğenmedim, ancak oval tasarım anlayışından çıkması güzel olmuş olmasına..

Birazda internette Sony'nin kullanıcılar tarafından yapılan çerçeveleri inceltilmiş conceptlerine benzemiş Anlaşılan Samsung her zaman olduğu gibi bu sezonda Araklıspor'u destekliyor

"İnsanlar yuvarlak hatları sever, "elde tutuş rahatlığı için Samsung", "köşeli kütük tasarım" diyenler, de çok beğenmiş sanırım. Hımm, bu arkadaşlarda Dolapderesporu destekliyor olmalı..
  • not defterine benziyor.

mantıklı tasarım
  • ama fiyat yine artarsa samsung...

• quote:

Orijinalden alıntı: Koray

quote:

Orijinalden alıntı: WB

Andro yerine farkli bir yazilim kullansa..

S60?

Samsung OS

• Samsung'un bugüne kadar yapmış olduğu en iyi tasarım. Net.

• quote:

Orijinalden alıntı: bblokee

quote:

Orijinalden alıntı: magrofon

parkta otobüste iş yerinde her yerde milletin elinde zamzung hiçbir havası yok zamzung un artık 8 yaşındaki çocuğun elinde note 3 var. bununda ondan bir farkı yok. ayrıca kimin elinde görsem kesin çakmadır lan bu diyorum bunda 2 bin verecek para nerde diyor insan bazen yanlış ama insanın aklına geliyor malesef.

o yüzden gider sony alırım. bunu almam telefon aksesuar artık. 2 bin lira ver insanlar tipine kıyafetine bakıp çakmadır desin sinir bozucu birşey..

Telefon aksesuar evet malesef artık öyle bunuda siz gibiler bu hale getirdiniz seninki nasıl bir mantık cidden üzülüsi halin var parasıyla hava atan tiplerden nefret ederim hele ki baba parasıysa.

kardeşim benim karşılaştığım durum bu genelde. insanlar tavırlarından bakışların kesin elindeki telefon çakma bunun hissini veriyor bana ve insanlardan bana da bulaştı. ayrıca baba parası fln nerden girdin saçmaladın anlamadım.

• Yahu kimse fark etmedimi kutu üstündeki resim ile note 4 diye gösterilen resimler farklı..Kutu üstünde note 3 resmi var hatta..

• Alttaki buton tuşuna bakın resimlerle alakası yok..

• Klasik samsung. ?.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.