Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (751. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 749750751752753
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kdrcmlkk

quote:

Orijinalden alıntı: AppleOS

Ben de aynı satıcıdan aynı rengini aldım hocam bugün elime ulaşıcak muhtemelen.İnşallah sahte değildir ve sadece sizinkinin kutulanmasından kaynaklı bir sorundur kod çıkmaması.Yanlış anlamayın keşke sizde de çıksaydı kod.Ama umarım ben ve diğer alıcılar aynı sorunla karşılaşmayız yoksa bir ton uğraş vericez.

Adamları aradım konuştum gayet ilgili davrandılar özür dilediler kargoyla ücretsiz bir şekilde gönderin dediler. Az önce gönderdim yarın ellerine ulaşacak hemen kargoya verip ertesi gün elime ulaşacak. Daha önce bu kılıfı kullandıysan bir önceki sayfada paylaştığım fotoğraflar var oradan inceleyip orjinalliği konusunda bilgi verirsen sevinirim.

bende aynı satıcıdan ultra hybrid kılıf almıştım az önce elime ulaştı..
    kod var içerisinde kontrol ettim orjinal..
    Ürün zaten kendisi orjinalim diyor..
    bu sebeple gönül rahatlığı ile kullanabiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mo_Cuishle`

%35 Ekran

%13 Android Sistemi

%11 Sesli aramalar

%10 Clash Of Clans

%8 Android OS

gerisi %3-4-5 arası gidip geliyor ..

Dediğim gibi hiç bir rakam birisiyle tutmuyor. Bende 3g ve konum sürekli açık oluyor. Ayrıca adım sayar sürekli açık.. bunlar da bu kadar etkileyeceğini sanmıyorum.. İlk sayfada 14-15 maddenin çoğunu yapmaya çalıştım..

Hocam ne yaptınız 3g zaten başlı başına pil düşmanı birde çekmeyen bir yerdeyseniz vay halinize.Konum ve shealt'de pili etkiler bunlardan en azından konum'u kapatmanızı tavsiye ederim.Kullanmıyorsanız shealt'i de kapatabilirsiniz.Ayrıca spen ayarlarında kalem algılayı devre dışı bırak demenizde size faydalı olabillir.Şimdi diyeceksiniz onu kapat bunu kapat ne anladım bu işten...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Erik Lehnsherr

bir süre de benden gelsin

Abi artık aklım almıyor.. Kimse sorsam bişey söylemiyor, siz nasıl 6 saatlere kadar ekran süresi alıyorsunuz ve şarjınız %48..

Ben 9 saat 25dk dir kullanıyorum 3g ve konum sürekli açık..genelde parlaklık otomatikte ve ekran sürem 3 saat 13 dk şarjım da %38.

Dostum bu degerlerın gayet normal, en azından benım kullandıgım degerlere yakın

Onemlı olan cıhazın ne kadar acık kaldıgı degıl ne kadar kullanıldıgı ıdır. Yanı demek ıstedıgım sız cıhazı sarjdan aldınız 5 saat kullandınız, pılınız bıter. Cunku ekranın bır kullanıma omru vardır. Ne kadar o omurden az harcarsanız toplam acık kalma suresı o kadar uzat. Ornegın cıhazı sadece 1 saat ekran suresıyle kullanın, o zaman toplam acık kalmanız 1 gunden fazla saatlere ulasır.

Su an ıcın gordugum kadarıyla 3saat 13dk kullanmıssınız ve sarjınız 38. Yanı ortalama bır bucuk saat daha ekran kullanımı alabılırsınız. Buda zaten 5 saate yakın bır deger eder. Normal kullanım da budur.

O arkadas sanırım arada sarj ettı yoksa bu telefonun o surelerı vermesıne ımkan yok. yuzde 48 le 6 saat olan telefon bıtımınde nerdeyse 11 saat fılan verecektır kı boyle bır sey ımkansız, en azından Note 4 ıcın.

• quote:

Orijinalden alıntı: seko11

quote:

Orijinalden alıntı: kdrcmlkk

quote:

Orijinalden alıntı: AppleOS

Ben de aynı satıcıdan aynı rengini aldım hocam bugün elime ulaşıcak muhtemelen.İnşallah sahte değildir ve sadece sizinkinin kutulanmasından kaynaklı bir sorundur kod çıkmaması.Yanlış anlamayın keşke sizde de çıksaydı kod.Ama umarım ben ve diğer alıcılar aynı sorunla karşılaşmayız yoksa bir ton uğraş vericez.

Adamları aradım konuştum gayet ilgili davrandılar özür dilediler kargoyla ücretsiz bir şekilde gönderin dediler. Az önce gönderdim yarın ellerine ulaşacak hemen kargoya verip ertesi gün elime ulaşacak. Daha önce bu kılıfı kullandıysan bir önceki sayfada paylaştığım fotoğraflar var oradan inceleyip orjinalliği konusunda bilgi verirsen sevinirim.

bende aynı satıcıdan ultra hybrid kılıf almıştım az önce elime ulaştı..
    kod var içerisinde kontrol ettim orjinal..
    Ürün zaten kendisi orjinalim diyor..
    bu sebeple gönül rahatlığı ile kullanabiliriz.

Hayırlı olsun hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

%35 Ekran

%13 Android Sistemi

%11 Sesli aramalar

%10 Clash Of Clans

%8 Android OS

gerisi %3-4-5 arası gidip geliyor ..

Dediğim gibi hiç bir rakam birisiyle tutmuyor. Bende 3g ve konum sürekli açık oluyor. Ayrıca adım sayar sürekli açık.. bunlar da bu kadar etkileyeceğini sanmıyorum.. İlk sayfada 14-15 maddenin çoğunu yapmaya çalıştım..

Hocam Clash of clans görüyorum orda siz pil falan unutun o oyun pili su gibi içer.Bende oynuyorum o oyunu mega,z2,tab s,ipad air hepsiylede oynadım ayrıca.O oyunu oynayıp ekran sürem neden az demek komik kaçar size söyleyim.Benim açımdan tartışma bitmiştir cihazınızda sorun yok sıkıntı coc...

• arkadaşlar aranıza katılıcam ama izmir de note4 bulamıyorum hiçbir mağazada. nerede vardır bilen varsa yazabilir mi? :-)
  • Hocam Samsung başvuru üzerine telefon ile ilgili 45 dk lık bir egitim veriyor onu alabilirsiniz. Bende bugün telefonu alırken tesadüfen egitim sorumlusu şubeye gelmişti telefonu aldığımı görünce isterseniz 45 dk lık eğitimimiz var hediye edebilirim dedi.

• Şarj olayında ekran parlaklığını en aza aldığımda şarjım daha çok gidiyor gibi bir hissiyat oluştu sizde de bu durum var mı yoksa ben mi öyle hissediyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismlyldrm27 -- 3 Kasım 2014; 13:52:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismlyldrm27

Şarj olayında ekran parlaklığını en aza aldığımda şarjım daha çok gidiyor gibi bir hissiyat oluştu sizde de bu durum var mı yoksa ben mi öyle hissediyorum :)

buna samsung sendromu diyorlar :)
  • Mo_Cuishle` kullanıcısına yanıt
    Dostum inan ne desem bilemiyorum

Bak ekran parlakligi sonda surekli wifi acik whatsapp dan muhabbet ediyorum (hastayim evde yatiyorum can sıkıntisi malum )
    Buna ragmen degerler bu

Ya misal bende ne kasa acikligi ne baska bir sorun var bu teknoloji isinde biraz sansli olmak lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: ax

Yazdığınız mesaja katılmıyorum.Telefonu kullanan birçok kişinin ram temizleme gibi bir işlem yaptığını düşünmüyorum.Ben bir kere bile bu işlemi note 4 için yapmadım.s5 kasıyor diyorsunuz peki forumda s5 bölümündeki yorumlara baktınız mı acaba.s5 kullanmadım ama z2 kullandım en ufak kasma yaşamadım o telefonda.z2'den stabil diyen kişiler sürekli telefon değiştiren ve gerektiğinde acımasızca samsung'u yerden yere vuran arkadaşlar.Bu arkadaşlar eğer arka plan uygulamalarını kısıtlayıp veya silerek bu yorumu yapıyorsa size hak veririm yanlız hepsi bunlarla uğraşmaz kaldı ki ram temizlemek samsung cihazlarda daha büyük problem.

Ben sizin incelediğiniz cihazlarda bir sorun olabileceğini düşünüyorum açıkçası.Samsung bu konuda eksikliği olan bir firma cihazları bazen aynı performansı veremiyor.Bir diğer konu bu cihazları nasıl test ediyorsunuz bizim yapmadığımız belki bir takım işler vardır.En son değinmek istediğim konu şu cihazda rastladığınız ufak problemler kullanımı ne kadar etkiliyor.Yani cihaz kasıyor dendiğinde alacak olanların algısı çok değişiyor....

Yazdıklarına aynen katılıyorum. S5 hala duruyor ve kasma falan yaşamadım hiç. Öyle telefonu aç kapat falan da yapmıyordum hiç. Bence sorunlu bir cihaza denk gelmiş vatandaş. Yine note 4 de şu ana kadar mükemmel performans veriyor.

• donanıMüdavim kullanıcısına yanıt
    Hocam inanin bugun ilk defa ekran kullanim suresini oylesine buraya attim

Normalde hic umrumda olmaz hersey acik kullanirim biterse sarj ederim

Normalde eski telefonlarimin hepsinde acil durumlar icin yedek bataryam olurdu note 4 de orjinal batarya ve batarya sarj cihazi yanlis bilmiyorsam satisa cikmadi daha turkiyede ciksin hemen alacagim

Ben sahsen aracimda belkin 10v 2a lik cakmak sarj kullaniyorum bluetooth kulakligim icin gerekirse telefonumu da takiyorum ofisimde eski telefonumun orjinal sarj aleti var samsung un 2a lik sarj aletinden note 4 un hizli sarj aleti de evde

Boyle surekli ekran surelerine bakmak hesap kitap yapmak beni telefondan sogutur

Bende bir suru sarjli cihaz var zaten tabletinden tutun da uzaktan kumandali helikoptere kadar o yuzden birseyleri sarja takmak sarjda tutmak benim icin gundelim bir rituel

• Speed-Step kullanıcısına yanıt
    Ben m7 den note 4 e gectim ve memnunum. 2 haftadir acip kapama ihtiyaci duymadim yaninda da iphone 6 kullaniyorum. Samsung tw i ciddi anlamda gelistirmis durumda zaten ram temizleme gibi secenekleri vs de kaldirmis bircok gereksiz ozellikte buna dahil s4 te olup note 4 te olmaya ozellikler var yani. Ilerleyen zamanda ne olur gorucez ama suanda sorunsuz sunuda ekliyim samsunglar eskiden ilk gunde iyi calismazdi zaten.

Bu arada alpha bana gore fiyatini haketmeyen bir telefon. Ama nerdeyse okudugum butun incelemelerde alphanin ekraninin kotu isinmanin da nerdeyse olmadigi soyleniyor sizde tam tersi

• quote:

Orijinalden alıntı: runoman

Selamlar, Nova Launcher'ın pil ömrüne etkisi hakkında bilgi verebilecek olan var mıdır? Sırf 5x5 grid kullanabilmek için kullanıyorum.

Henüz Note 4'üm yok hocam ama tüm telefonlarımda Nova launcher kullanırım. Pil ömrüne etkisini hiç hissetmedim bugüne kadar. Ayrıca memnun kalmazsanız uygulamayı kaldırırsınız telefon hemen eski haline döner. Kullanımı son derece basit, fonksiyonları ise bir o kadar fazla olan bir uygulama. Sadece kişiselleştirmeyi yaparken biraz vakit kaybediyorsunuz o kadar. O da dediğim gibi kişiselleştirebilecek çok fazla fonksiyon olduğu için. Kesinlikle deneyin, alıştıktan sonra başka bir arayüz kullanmazsınız zaten.
  • tşk ederim arkadaşlar içime su serptiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erik Lehnsherr

Hocam inanin bugun ilk defa ekran kullanim suresini oylesine buraya attim

Normalde hic umrumda olmaz hersey acik kullanirim biterse sarj ederim

Normalde eski telefonlarimin hepsinde acil durumlar icin yedek bataryam olurdu note 4 de orjinal batarya ve batarya sarj cihazi yanlis bilmiyorsam satisa cikmadi daha turkiyede ciksin hemen alacagim

Ben sahsen aracimda belkin 10v 2a lik cakmak sarj kullaniyorum bluetooth kulakligim icin gerekirse telefonumu da takiyorum ofisimde eski telefonumun orjinal sarj aleti var samsung un 2a lik sarj aletinden note 4 un hizli sarj aleti de evde

Boyle surekli ekran surelerine bakmak hesap kitap yapmak beni telefondan sogutur

Bende bir suru sarjli cihaz var zaten tabletinden tutun da uzaktan kumandali helikoptere kadar o yuzden birseyleri sarja takmak sarjda tutmak benim icin gundelim bir rituel

Sizin değerlerinizi başka alan biri yok sanırım burada. O yüzden pek inanamadım ben. Sanki %100 olmadan ara şarj yapmışınız gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: dasfidanya

quote:

Orijinalden alıntı: runoman

Selamlar, Nova Launcher'ın pil ömrüne etkisi hakkında bilgi verebilecek olan var mıdır? Sırf 5x5 grid kullanabilmek için kullanıyorum.

Henüz Note 4'üm yok hocam ama tüm telefonlarımda Nova launcher kullanırım. Pil ömrüne etkisini hiç hissetmedim bugüne kadar. Ayrıca memnun kalmazsanız uygulamayı kaldırırsınız telefon hemen eski haline döner. Kullanımı son derece basit, fonksiyonları ise bir o kadar fazla olan bir uygulama. Sadece kişiselleştirmeyi yaparken biraz vakit kaybediyorsunuz o kadar. O da dediğim gibi kişiselleştirebilecek çok fazla fonksiyon olduğu için. Kesinlikle deneyin, alıştıktan sonra başka bir arayüz kullanmazsınız zaten.

Nova Launcher'ın pıl omrune kesınlıkle etkısı var

cok degıl belkı toplam surenızden bır yarım saat alır ama vardır, bugune kadar cok testını yaptım

• izmir'de bende arıyorum ama yok. en azından benim baktığım yerlerde. bulunan bir yer bilen varsa ve paylaşırsa sevinirim.
  • berkans kullanıcısına yanıt
    Bende genelde uzatiyor nova ile hep daha iyi pil sureleri aldim ben.

• Bugün nihayet bazı entrikalar yaşayarak Note 4 sahibi oldum.
    Dün telefon mağazada olmadığı için almıştım fakat başka şubeden gelecekti.

Bugün nasıl olduysa mağazada telefonu ilk açtığımda Talkback aktif olmuş. Telefona basıyoruz ilerlemiyor
    her şey için 2 kere tık istiyor vs bir türlü düzeltemedik. Vodafone çalışanları da nasıl yapılacağını bilmiyor.
    Ben zaten internette sorun yaşayanları okudukça paranoya yapıyorum iyice moralim bozuldu.
    Avm içerisinde Samsung bayi var oraya soralım dedik götürdüm adamlar fazla ilgilenmedi engelliler için mod varmış sanırım o mu aktif oldu yapamıyorum dedim direk telefon bozuktur değiştirin dediler.Sonra Teknosa bayisine gittik oradaki görevliler de çözemedi.

Neyseki tesadüfen Samsung un Eğitim sorumlusu şubeye geldi elemanları eğitmek üzere. 2 dakika da çözdü olayı.
    Çok enteresan gerçekten hele ki Samsung mağazasında telefonu daha ellerine almak istemeden bozuktur demeleri çok garip.
    Eğitim sorumlusu da bu duruma çok sinirlendir zaten ortalığı karıştırıp çıktım Avm den.

Tam yolda dönerken bir telefon geldi yanlış IMEI li cihaz verildiği söylendi baktım hakkaten faturaya yazılan değil.
    Tekrar geri döndüm bana ayrılan verildi neyseki açılmamış tekrardan onu kurdum bir sıkıntı göremedim.
    Umarım daha da sıkıntı çıkmaz kullanıma bağlı ileride.

• 
Sayfa: önceki 749750751752753
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.