Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (578. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62.819
Cevap
343
Favori
2.534.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 576577578579580
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya arkadaşlar şu telefonda titreşim ayarını nasıl ayarlayacağız bilen var mı? Whatsapptan mesaj geliyor titreşim uzun hava çalıyor resmen kısaltmak istiyorum şunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihansevgili

An itibarı ile N9000Q sahibiyim benim gibi en başından beri 9005 bekleyenler gidin abi hiç beklemeyin alın yağ gibi akıyor cihaz kamera fotoğraf kalitesi beni tatmin etti

Bende diyorum da dinlemiyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRecRuiT123

quote:

Orijinalden alıntı: gp1460

Amerika'dan AT&T Galaxy NOTE 3 (N9005) alma sorunsalıma yardım edebilecek var mı?

Şu an New York'ta olan bir arkadaşımdan ülkemize getirilmeyen Snapdragon 800 işlemcili Note 3 siparişi vermiştim.

Amerika'nın en büyük operatörlerinden biri olan AT&T dükkanı kontratsız Note 3'ü 725.00 Dolar'a satıyor.

Fakat arkadaşıma bunu Türkiye'de kullanamazsınız demişler, muhtemelen "Regional Lock"tan dolayı. Acaba bunun kırılması mümkün mü? Kırıldıktan sonra bir sonraki update ile tekrar kitlenme durumu olabilir mi?

Özellikle yurt dışından N9005 Snapdragon'lu Note 3 getirenler ve burada kullanabilenler var mı? Şimdiden çok teşekkür ederim, herkese iyi bayramlar!

Regional lock'tqn ziyade at&t sim kilitli de olabilir hocam dikkat ediniz.

Ayrıca o kadar anlattık ama merak ediyorum s800 niye? Çoğu kişinin yanıltıcı yönlndirmeleriyle değildir inşallah...

selam, buralarda yeniyim açıkçası 194 sayfaya ulaşmış bu başlığın henüz hepsini okuyamadım, birazdan 1'inci sayfadan itibaren başlayacağım :) klasik bir söylem var, s800 için 4k çekiyor denmesi, daha hızlı şarj oluyor denmesi ve tabi ki ülkemizde her nakadar 2014 ortaları densede eninde sonunda 4G'ye geçecek olması s800 e iten sebepler, ve pek tabi 1.600 tl'ye mal olması yurt dışından... ama sizler kadar tekniki bilgim yok.

zaten 4k video çekmesi çok da önemli değil sanırım çünkü 4k UHD TV'ler şu anda (25.000-85.000 TL arasındayken) alınacak gibi değil.

açıkçası benim için önemli olan S4'te defalarca gördüğüm lag/delay'lerin olmaması, akıcılık, web browsing, fotoğraf, bolca gün içinde e-mail vs. yani öyle hardcore bir kullanıcı değilim sadece günlük iş tempoma fayda sağlasın yeter, beklentilerim bu.

ama işte kimi mecralarda Exynos öyle kötülenmiş ve snapdragon o kadar met edilmişki insanın kafası karışıyor. e haliyle 1.500-2.000 tl vereceksek en iyisi neyse ona verelim moduna giriyor insan :) ama dediğim gibi tüm başlığı okuyamadım, ilk fırsatta okuyacağım. varsa öneri ve yorumlarınız keyifle dinlerim tekrar çok teşekkürler, iyi bayramlar!

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JrMaster

quote:

Amerika'dan AT&T Galaxy NOTE 3 (N9005) alma sorunsalıma yardım edebilecek var mı?

Şu an New York'ta olan bir arkadaşımdan ülkemize getirilmeyen Snapdragon 800 işlemcili Note 3 siparişi vermiştim.

Amerika'nın en büyük operatörlerinden biri olan AT&T dükkanı kontratsız Note 3'ü 725.00 Dolar'a satıyor.

Fakat arkadaşıma bunu Türkiye'de kullanamazsınız demişler, muhtemelen "Regional Lock"tan dolayı. Acaba bunun kırılması mümkün mü? Kırıldıktan sonra bir sonraki update ile tekrar kitlenme durumu olabilir mi?

Özellikle yurt dışından N9005 Snapdragon'lu Note 3 getirenler ve burada kullanabilenler var mı? Şimdiden çok teşekkür ederim, herkese iyi bayramlar!

kırma işini xda dan bir adam "chainfire" ki adamın dibi halletmişti ama yazılımsal olmasına rağmen sonraki güncellemelerde büyük sıkıntı olabilir daha sağlam bir sistem getirirse samsung

şuan durum bu

selam, cevap için çok teşekkürler. Sanırım Samsung, Chainfire'ın işlemleri için de önlem alıyor, çünkü artık root edilmiş cihazlarda donanımsal problemler çıkacak gibi şu linkten anladığım kadarıylahttp://www.sammobile.com/2013/10/09/rooting-and-flashing-custom-software-on-the-galaxy-note-3-causes-hardware-damage-say-what/

dolayısıyla ille de Türkiye'den 2 katına exynos almaktan başka çare kalmıyor gibi gözüküyor :)

çözümsüz bir durum yok aslıdna ama her şey gibi buda çok uğraştırır yani samsung kendi ayağına sıkıyor

9005 iile 900 arasında bir fark yok zaten 4k video dersenizde artık size kalmış

ben iki cihazıda inceledim kullanımda akıcılıkta performansta bir sıkıntı yok ikiside alınır

fiyat konusuna gelirsekte gear hediyeli sattıkları için 2200iyi fiyattı ama gearsız o cihaz 8 çekirdeğini bile aynı anda çalıştırsa o kadar etmez

• Hocam cihaziniz hayirli olsun gule gule kullanin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üstatlar bugün tekno..ya note 3 almaya gittim.Adamlar LG G2 ile yanyana koymuşlar birde özelliklerini listelemişler...600 TL fiyat farkı da gözüne giriyor adamın..Bir de satıcı LG G2 işlemcisi ( meşhur snapdragon 800 ) ,G VS. ve çözünürlüğü ile daha avantaj diye kafayı karıştırdı, gerçektel LG nin ekranı daha parlaktı PPI değeri daha yüksek ,alamadan bir daha huzurunuza çıktım. Acaba benim gibi iki cihazı kıyaslama şansı bulan oldu mu yorum alabilir miyim

Sayagılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuncer17 -- 17 Ekim 2013; 18:01:59 >
  • Sebastian kardeşim siyah note 3 aldığımı ve listeye eklemek istediğimi söylemiştim.Normaldir konu biraz karışık tekrar belirteyim beni de kullanıcılar listesine eklersen memnun olurum teşekkürler.

• KaRaBükLü_94 K kullanıcısına yanıt
    Hocam hemen ekleyeyim ama sanslisin seni simdi gordum normalde arada kayniyor beni haberdar etmeniz lazim

• Üstatlar bugün tekno..ya note 3 almaya gittim.Adamlar LG G2 ile yanyana koymuşlar birde özelliklerini listelemişler...600 TL fiyat farkı da gözüne giriyor adamın..Bir de satıcı LG G2 işlemcisi ( meşhur snapdragon 800 ) ,G VS. ve çözünürlüğü ile daha avantaj diye kafayı karıştırdı, gerçektel LG nin ekranı daha parlaktı PPI değeri daha yüksek ,alamadan bir daha huzurunuza çıktım. Acaba benim gibi iki cihazı kıyaslama şansı bulan oldu mu yorum alabilir miyim

Saygılar...
  • Sebastian Shaw kullanıcısına yanıt
    Tekrardan teşekkürler

• Hocam bende ayın 10 unda beyaz Note 3 aldım benide listeye eklermisiniz kullanıcılar kulübüne ??

• quote:

Orijinalden alıntı: tuncer17

Üstatlar bugün tekno..ya note 3 almaya gittim.Adamlar LG G2 ile yanyana koymuşlar birde özelliklerini listelemişler...600 TL fiyat farkı da gözüne giriyor adamın..Bir de satıcı LG G2 işlemcisi ( meşhur snapdragon 800 ) ,G VS. ve çözünürlüğü ile daha avantaj diye kafayı karıştırdı, gerçektel LG nin ekranı daha parlaktı PPI değeri daha yüksek ,alamadan bir daha huzurunuza çıktım. Acaba benim gibi iki cihazı kıyaslama şansı bulan oldu mu yorum alabilir miyim

Sayagılar...

Şu lg'yi bi türlü yakından inceleyemedim.

Hakikaten de Note 3'den caydıracak kadar güzel mi acep??

• quote:

Üstatlar bugün tekno..ya note 3 almaya gittim.Adamlar LG G2 ile yanyana koymuşlar birde özelliklerini listelemişler...600 TL fiyat farkı da gözüne giriyor adamın..Bir de satıcı LG G2 işlemcisi ( meşhur snapdragon 800 ) ,G VS. ve çözünürlüğü ile daha avantaj diye kafayı karıştırdı, gerçektel LG nin ekranı daha parlaktı PPI değeri daha yüksek ,alamadan bir daha huzurunuza çıktım. Acaba benim gibi iki cihazı kıyaslama şansı bulan oldu mu yorum alabilir miyim

Saygılar...

Parlak ekran olunca ne olacak ki zaten kısık kullanıyoruz şarj yüzünden Birisi telefon birisi phablet. 600 lira farkı verebiliyorsanız Note her türlü farklı deneyim yaşattırır.

• Teşekkür ederim hocam sağolasın

• quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

quote:

Sayagılar...

Şu lg'yi bi türlü yakından inceleyemedim.

Hakikaten de Note 3'den caydıracak kadar güzel mi acep??

Özellik olarak bence kesinlikle caydıramaz ama 600 lira farkın etkisi büyük

• Arkadaşlar bi sorum olacak..2 gün önce wifi bağlıyken telefonum otomatik olarak güncelledi ama güncelledikten sonra telefonumda gözle görülür şarjımın çabuk bitişini gördüm yani telefon eskisi gibi şarjı uzun gitmiyor bu neden acaba bilen varsa yazabilirmi???

• gaziunlu G kullanıcısına yanıt
    Bahsettiginiz guncelleme kararlilik guncellemesi ise guncellemeyi alan arkadaslarimiz tam tersini soyluyor

• quote:

Saygılar...

LG'de ilk akla gelen eksiler batarya(değiştirme yedek yok), az hafıza ve micro sd desteği olmayışı, spen gibi bir velinimet olmaması.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sebastian Shaw kullanıcısına yanıt
    Hocam ben guncellemenin kararlılık guncellemesi olduğunu bilmiyorum ama ekranda yukarıda bildirim çubuğunda her zaman bi göz işareti var acaba omu şarjı götürüyor diye dusunuyorum??

• gaziunlu G kullanıcısına yanıt
    Hocam o hareket sensorlerinin aktif oldugunu gosteriyor sarj tabikide daha cabuk bitirir

• 
Sayfa: önceki 576577578579580
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.