Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 2 FİYAT - KAMPANYA - (ANA KONU) (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.113
Cevap
37
Favori
259.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dubai Bilişim nakitte 1489 Tl yapmış fiyatını

http://www.dubaibilisim.com/Samsung-Galaxy-Note-II,PR-2258547.html
  • Yeni Çarşımda 1529 Tl World Kartı olanlara 125 Tl Puan 1529-125 : 1404 Tl gibi bir rakama geliyor

http://www.yenicarsim.com/galaxy-note-2-firsatlari/66/
  • Arkadaşlar teknosada bir arkadaşım izinli olduğunu fakat böyle birşeyden haberi olmadığını söyledi olsa bilirdim e getirdi lafı , bütün teknosalarda geçerli mi bu bahsettiğiniz olay, bursadayım bu arada , yardımcı olabilecek var mı ?
  • bende almak istiyorum ama annem izin vermiyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdrkaraca

bende almak istiyorum ama annem izin vermiyo

• quote:

Orijinalden alıntı: tatlisevgi

quote:

Büyüyünce note 7 alırsın .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi illeg4l -- 13 Aralık 2012; 23:26:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: illeg4l

quote:

Orijinalden alıntı: tatlisevgi

quote:

Büyüyünce note 7 alırsın .

[DHTUBE=]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarın sipariş verecektim.Alacağım sitede gri renk kalmamış. Mecbur beyaz alacağız
  • Merhaba arkadaşlar bende almak istiyorum ancak bir türlü fırsat bulumadımhttp://www.yenicarsim.com/galaxy-note-2-firsatlari/66/ bu site güvenilirmi acaba bide garantisini kimin verdiğine dair ibare bulamadım yoksa yarın vatanda %25 indirim olursa gidip mağazadan direkmi alıyım bilemedim.Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler...
  • Vatan bilgisayarda her üründe %30 kampanyası mağazalarındada geçerlimi bilen varmı ? Her üründe %30 indirim olduğundan dolayı web sitelerinden note 2 yi kaldırıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: illeg4l

Vatan bilgisayarda her üründe %30 kampanyası mağazalarındada geçerlimi bilen varmı ? Her üründe %30 indirim olduğundan dolayı web sitelerinden note 2 yi kaldırıyorlar.

Web'e özel o %30 lar, haftasonları %25 oluyor genelde , onlar mağazalarda :)
  • Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. Uzun süredir bu telefonu takip ediyorum ve Almaya'dan bir arkadaşımdan getirtmeyi düşünüyorum. Acaba kargo ücreti falan ne olur? Ayrıca kendi pasaportum yok pasaport kaydını nasıl yaptırabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GriHaci

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. Uzun süredir bu telefonu takip ediyorum ve Almaya'dan bir arkadaşımdan getirtmeyi düşünüyorum. Acaba kargo ücreti falan ne olur? Ayrıca kendi pasaportum yok pasaport kaydını nasıl yaptırabilirim?

tamam

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GriHaci

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. Uzun süredir bu telefonu takip ediyorum ve Almaya'dan bir arkadaşımdan getirtmeyi düşünüyorum. Acaba kargo ücreti falan ne olur? Ayrıca kendi pasaportum yok pasaport kaydını nasıl yaptırabilirim?

olur
  • Note 2 fiyatı düşmeyince insanlara birşeyler oldu galiba, garip mesajlar gelmeye başladı
  • Kardesim gidin trollugunuzu baska yerde yapin surda insan gibi soru soruyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gençler Vatan bilgisayarın sattığı note 2 nin gistrübütörü hangi firma bilen var mı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seloss386

Gençler Vatan bilgisayarın sattığı note 2 nin gistrübütörü hangi firma bilen var mı.

Vatanda %25 indirimli mağaza fiyatını biliyormusun?
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.