Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ] (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.695
Cevap
86
Favori
474.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: *Efe Berk*

Peel remote ile Digiturk kontrol edilemiyor mu ?

Maalefef Humax seçeneklerde yok. O nedenle çalışmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fato65

quote:

Cevap için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

humax seçeneklerde var!
    eve gittiğimde deniyeceğim..
  • Benim Tv Beko ama türkiyede en çok kullanılan bu marka remote programında yok. Eklenebiliyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar aracın ön camına yada konsola koymak için tutacak kullanan oldu mu?
    başlık içinde göremedim...

yurtiçi veya yurtdışında satılan ürünlerden tecrübesi olan varmı

ben ipad'i cihazı 3 noktadan tutan ve büyük vantuzlu bir tutacakla kullanıyodum. çok memnundum, yurtiçi satılan ürünlerde 4 köşeden tutacak şekilde dizayn edilmiş. Bu kullanımda zorluk meydana getiriyor, 3 noktalı tutacak olması lazım
  • arkadaşlar bu hafta sonu bir tablet almam gerekiyor.
    Google Nexus 10 16GB ve N8005 GALAXY NOTE 10.1 arasında kaldım. istanbul bilişimde nexsus 10 3 gün sonra stoklarda diyor. eğer doğruysa nexus almak daha mantıklı görünüyor. note, nexus tan sonraki alınabilecek en iyi android tablet olarak gözüküyor. sizce ne yapmalıyım. note alınabilecek en iyi mağaza hangisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fb33

arkadaşlar bu hafta sonu bir tablet almam gerekiyor.
    Google Nexus 10 16GB ve N8005 GALAXY NOTE 10.1 arasında kaldım. istanbul bilişimde nexsus 10 3 gün sonra stoklarda diyor. eğer doğruysa nexus almak daha mantıklı görünüyor. note, nexus tan sonraki alınabilecek en iyi android tablet olarak gözüküyor. sizce ne yapmalıyım. note alınabilecek en iyi mağaza hangisi.

Nexus ekran daha iyi, görsele önem veriyorsan Nexus 10 daha iyi.

Note 10.1'in en önemli alamet-i farikası kalemi. Not almak isteyenlere hitap eden bir cihaz. Öğrenci olur, saha elemanı olur, satışçı olur onlara yönelik. Benim sahada tuttuğum tüm notlar şimdi tek tablette elimin altında. 2012 için tüm defterleri 2-3 tıkla görebiliyorum.

Özetle işlev peşindeysen Note 10.1 daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: msaltik

arkadaşlar aracın ön camına yada konsola koymak için tutacak kullanan oldu mu?
    başlık içinde göremedim...

yurtiçi veya yurtdışında satılan ürünlerden tecrübesi olan varmı

ben ipad'i cihazı 3 noktadan tutan ve büyük vantuzlu bir tutacakla kullanıyodum. çok memnundum, yurtiçi satılan ürünlerde 4 köşeden tutacak şekilde dizayn edilmiş. Bu kullanımda zorluk meydana getiriyor, 3 noktalı tutacak olması lazım

Üstat ben daha bugün BT ile eşleştirebildim, BT canavar gibi çalıştı Fleuce'in BT ile. Tutacak konusunda haklısın, bendeki de 4 kollu 20 liralık ucuz tutuculardan denedim ama performansını pek beğenmedim. Eski 7" cihazım için almıştım ama 10.1 pek sağlam durmadı gibi.

Samsung'un ilk Galaxy tab için 3 köşeli orjinal tutacağı vardı, bunun için de çıkarırsa süper olur aslında.

• Beyler bu arada XDA'da Darkman son güncel 4.1.2 yayınlamış, güncellemek isteyenlere duyrulur ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kego

Note 10.1'in en önemli alamet-i farikası kalemi. Not almak isteyenlere hitap eden bir cihaz. Öğrenci olur, saha elemanı olur, satışçı olur onlara yönelik. Benim sahada tuttuğum tüm notlar şimdi tek tablette elimin altında. 2012 için tüm defterleri 2-3 tıkla görebiliyorum.

öncelikle cevap için teşekkürler. aslında ben de benzer ihtiyaçlardan dolayı almayı düşünüyorum, genellikle not almak ve işe giderken yolda geçen sürede pdf okumak için. nexus' un ekran iyi olduğu için yazılar daha iyi okunuyor diyorlar. kaleme gelince nexus alırsam bir tanede kalem almayı düşünüyorum.
    soruyu buraya sormamda ki amaç son zamanlarda note alıp sonra elinden çıkartmaya çalışanlar çoğaldı. acaba üründe kronik bir sorun mu var ? veya ürün yeterince iyi değil mi? diye siz kullananlara sorayım dedim.
    eğer nexus pazartesi istanbul bilişimde olmaz ise note alacağım ve doğru bir karar mı vermiş olacağım emin olmak istiyorum.

• quote:

quote:

Peki D-Smart kontrol edilebiliyor mu. Ne yaptıysam beceremedim
  • Arkadaşlar ExynosAbuse ile tek tuşla root yapılıyormuş deneyen oldumu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feyzo60

quote:

quote:

Peki D-Smart kontrol edilebiliyor mu. Ne yaptıysam beceremedim

Pace alıcı listelerde var ama ben de çalıştıramadım. Play Store da birkaç tane ücretli yazılım var, onlara bakmak lazım ama araştıracak fırsatım olmadı

• Merhaba,

Bana yılbaşında hediye olarak bir N8005 geldi. Ben de 20 gündür sıkıntısız kullanıyorum tableti.

Telefon özelliğinin eklenebildiğini okudum ama tablete bir sürü program, not vs. yükledim. Hepsi silinecek mi telefon özelliğini getirmek istersem?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Periphas

Merhaba,

Bana yılbaşında hediye olarak bir N8005 geldi. Ben de 20 gündür sıkıntısız kullanıyorum tableti.

Telefon özelliğinin eklenebildiğini okudum ama tablete bir sürü program, not vs. yükledim. Hepsi silinecek mi telefon özelliğini getirmek istersem?

Yedeklemen şart.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ürünü, best buy dan almayı düşünüyorum. Ama şöyle bir durum var; yurtdışından aldığım için, türkiyede garanti dışı oluyor. Herhangi bir uluslararası garantisi olmuyor. Sizce bu durum önem arz ediyor mu? Bir arıza durumunda, samsung servisinde bedelini ödeyip tamir ettirme imkanım olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemycl

Bu ürünü, best buy dan almayı düşünüyorum. Ama şöyle bir durum var; yurtdışından aldığım için, türkiyede garanti dışı oluyor. Herhangi bir uluslararası garantisi olmuyor. Sizce bu durum önem arz ediyor mu? Bir arıza durumunda, samsung servisinde bedelini ödeyip tamir ettirme imkanım olur mu?

1. olarak bestbuy'dan Türkiye'ye nasıl gelecek o cihaz direk olarak türkiye'ye getirtme gibi bir şansınız yok.(Bildiğim kadarıyla bu tip ürünlerin gümrüğe takılmadan gelme olasılığı %0)

2. Evet samsung servisleri ücreti karşılığında yurt dışı cihazlarında onarımını yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikartall

quote:

Orijinalden alıntı: cemycl

Bu ürünü, best buy dan almayı düşünüyorum. Ama şöyle bir durum var; yurtdışından aldığım için, türkiyede garanti dışı oluyor. Herhangi bir uluslararası garantisi olmuyor. Sizce bu durum önem arz ediyor mu? Bir arıza durumunda, samsung servisinde bedelini ödeyip tamir ettirme imkanım olur mu?

1. olarak bestbuy'dan Türkiye'ye nasıl gelecek o cihaz direk olarak türkiye'ye getirtme gibi bir şansınız yok.(Bildiğim kadarıyla bu tip ürünlerin gümrüğe takılmadan gelme olasılığı %0)

2. Evet samsung servisleri ücreti karşılığında yurt dışı cihazlarında onarımını yapıyor.

gümrüğe takılma yaşansa bile uygun fiyata alıp, uğraşırsa tr şartlarından uyguna mal edebilir ki büyük ihitmal eşi dostu yada kendisi alacak ve getirecek...

ayrıca evet, samsung servisinde tamir ettirebilirsin...
    sonuçta parasıyla, parayı bastımı apple servisi bile tamir eder ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: Periphas

Merhaba,

evet silinir, silinmeyecek olsa bile sen her şekilde yedeğini al; silinincede işine yarar...

telefon olarak kullananlardanım bu arada, kolay bir iş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fb33

quote:

Orijinalden alıntı: kego

öncelikle cevap için teşekkürler. aslında ben de benzer ihtiyaçlardan dolayı almayı düşünüyorum, genellikle not almak ve işe giderken yolda geçen sürede pdf okumak için. nexus' un ekran iyi olduğu için yazılar daha iyi okunuyor diyorlar. kaleme gelince nexus alırsam bir tanede kalem almayı düşünüyorum.
    soruyu buraya sormamda ki amaç son zamanlarda note alıp sonra elinden çıkartmaya çalışanlar çoğaldı. acaba üründe kronik bir sorun mu var ? veya ürün yeterince iyi değil mi? diye siz kullananlara sorayım dedim.
    eğer nexus pazartesi istanbul bilişimde olmaz ise note alacağım ve doğru bir karar mı vermiş olacağım emin olmak istiyorum.

kronik bir sorun görmedim (hem kendi cihazımıda hemde forumlarda)

elden çıkartma sebebi şu; bunu alıp sıradan tablet gibi kullanacaksan pahalıya geliyor :)
    verdiğin para deymesi için seninde uğraşman gerek ;)
    yoksa pişman olursun, adam alıp sadece video seyrediyorsa mobeede yeter..

• 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.