Şimdi Ara

Samsung Galaxy Nexus ön inceleme (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
2
Favori
60.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: sahoron

quote:

Orijinalden alıntı: FaruK_26

quote:

Orijinalden alıntı: muratremix

quote:

quote:

Ekran hd mejdi degil ben videoyu izlerken koca koca pikselleri görüyom :D :D

Cihazdaki ppi değeri bilsen yazdığına kendin bile inanamazsın .Birde videodan o pixelleri sayabilmen doğa üstü bir yetenek . Bence bir araştır bu durum normal değil...

Pentile ekran nedir, ne kadar dandiktir bir ogren ondan sonra yorum yap.

Pentileyi forumdan 2-3 duyduğun laflarla gelip banamı ögreteceksin. .Pentile olunca pixellermi gözüküyor.3 te 1 oranında pixel kaybı var.ekranın ppi değeri kaç ?Forumdayız kötü birşey çıkacak yazmak istemiyorum.Forumdan duyduklarıyla gelip pentilenin ne kadar dandik ekran olduğunu bana öğretiyor kendince...Pentile olayında alt pixellerde bir kayıp olur.Bu adam bunu görüyorsa ipad yada başka bir 10' tablete bakamaz heralde.Pentile matrix teknolojisini pixel kaybı olarak göremezsin,renklerin gerçekciliğini yitirmesi olarak görebilirsin. Verdiğin alakasız cevap için tşkler.....

Forumda bilgili kendini birşey sananlar çogalmış ben ilk mesajımı yazarken telefonun hd oldugunu da biliyordum haberi de okumuştum sevgili kardeşim benim anlatmak istediğim telefonun benim bilgisiyardan fazla pikseki olmasından dolayı benim ekranda videoyu izlerken karelerin olmasından dolayı yorumu yaptım ama zekan bunu anlamaya yetmemiş git bi akıl kapta gel iyi veya kötü farketmez hiç olmamasından daha iyidir.

Türkçeyi adam gibi kullanacaksın ki bizde neyin ne olduğunu anlıyacaz dimi. Yazdığın cümlenin farkındasın umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 3 Aralık 2011; 17:44:58 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: muratremix

quote:

quote:

Ekran hd mejdi degil ben videoyu izlerken koca koca pikselleri görüyom :D :D

Cihazdaki ppi değeri bilsen yazdığına kendin bile inanamazsın .Birde videodan o pixelleri sayabilmen doğa üstü bir yetenek . Bence bir araştır bu durum normal değil...

Pentile ekran nedir, ne kadar dandiktir bir ogren ondan sonra yorum yap.

Pentileyi forumdan 2-3 duyduğun laflarla gelip banamı ögreteceksin. .Pentile olunca pixellermi gözüküyor.3 te 1 oranında pixel kaybı var.ekranın ppi değeri kaç ?Forumdayız kötü birşey çıkacak yazmak istemiyorum.Forumdan duyduklarıyla gelip pentilenin ne kadar dandik ekran olduğunu bana öğretiyor kendince...Pentile olayında alt pixellerde bir kayıp olur.Bu adam bunu görüyorsa ipad yada başka bir 10' tablete bakamaz heralde.Pentile matrix teknolojisini pixel kaybı olarak göremezsin,renklerin gerçekciliğini yitirmesi olarak görebilirsin. Verdiğin alakasız cevap için tşkler.....

Forumda bilgili kendini birşey sananlar çogalmış ben ilk mesajımı yazarken telefonun hd oldugunu da biliyordum haberi de okumuştum sevgili kardeşim benim anlatmak istediğim telefonun benim bilgisiyardan fazla pikseki olmasından dolayı benim ekranda videoyu izlerken karelerin olmasından dolayı yorumu yaptım ama zekan bunu anlamaya yetmemiş git bi akıl kapta gel iyi veya kötü farketmez hiç olmamasından daha iyidir.

Türkçeyi adam gibi kullanacaksın ki bizde neyin ne olduğunu anlıyacaz dimi. Yazdığın cümlenin farkındasın umarım.

Tamam bazı cümlelerin çok fazla uzun olmasını kabul edebilirim fakat anlaşılmayacak birşey göremiyorum ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahoron -- 3 Aralık 2011; 18:23:36 >

• Kamerası kötüymüş.
    Beklesem mi acaba çıkışını ?
  • video görünmüyor !!!!!!!
  • Bu videolar mobilden izlenmiyor!!
  • Bugün Doğu BAnkda İnceledim Harika Bir LAet 750 Dolar Kayıtlı Fiyatı İdi
  • iphone 4s ile karsılastıranların youtube dan karsılastırma videolarını izlemelerini tavsiye ederim
  • Bana sgs2 daha iyi geldi Sonuçta ice cream sandwich sgs 2 yede gelicek . (Biraz geç gelebilir sadece.)

Hanimiş benim telefonum :D
  • nexus alCagina sg3 bekle
  • Bak şimdi sinirlerim depreşti! :)

Emek var amaç var güzellik var tamam anladıkta şu video çektiğiniz kamera bukadar dandik olmak zorundamı ya? Güzel bir kamera ile çekseniz ayrıntıyı görsek renkler birbirine girmemiş olsa telefon üzerindeki ne olur sanki?

Neyse kolay gelsin iyi çalışmalar.
  • çözünürlük güzelmiş
  • bu nexus un orjinal türkçe dili mevcut mu????
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.