Şimdi Ara

♦ SAMSUNG GALAXY K Zoom (SM-C115)♦Kullanıcılar Kulübü♦ANA KONU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
128
Cevap
3
Favori
15.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • peki hocam tesekur ederim beklemede kalmak en mantiklisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün cihazı samsung bayide inceledim, 1800 TL FİYAT ÇEKTİLer ama gerçekten cihaz süper olmuşşş, hayran kaldım desem yeridir.

hele mavisi çoş hoştu
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

dün cihazı samsung bayide inceledim, 1800 TL FİYAT ÇEKTİLer ama gerçekten cihaz süper olmuşşş, hayran kaldım desem yeridir.

hele mavisi çoş hoştu

hocam neredeki samsung bayisi acaba turkiyeye satisa baslandimi?

• ilk izlenimim nokia 1520 kullanan bir kişi olarak kamerası k zoom ile kıyaslanamaz s4 zoom ile karsılastırınca %30 daha iyi kamera netlik çok iyi s4 zoom da kullandım k zoom da su an kullanmaktayım etkileyici bir performansı var fotoda.internet hızında ise kesinlikle 1520 eziyor geçiyor kameram cok iyi olsun derseniz ortalamanın biraz üstünde performans sağlasın derseniz oldukca iyi sanırım s4 ile aynı ayar bir telefon.boyutlar oldukça iddaalı kamera per.göre.dokunmatik tepkileri iyi.oyun per.hiç bakmadım ama orta düzeyin üstüne cıkmaz.genel olarak 10 üzerinden 7 veririm kamera iyi oldugundan 1 puan fazla verdim:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sempatik_gara

quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

dün cihazı samsung bayide inceledim, 1800 TL FİYAT ÇEKTİLer ama gerçekten cihaz süper olmuşşş, hayran kaldım desem yeridir.

hele mavisi çoş hoştu

hocam neredeki samsung bayisi acaba turkiyeye satisa baslandimi?

Afyon

• quote:

Orijinalden alıntı: muco555555

ilk izlenimim nokia 1520 kullanan bir kişi olarak kamerası k zoom ile kıyaslanamaz s4 zoom ile karsılastırınca %30 daha iyi kamera netlik çok iyi s4 zoom da kullandım k zoom da su an kullanmaktayım etkileyici bir performansı var fotoda.internet hızında ise kesinlikle 1520 eziyor geçiyor kameram cok iyi olsun derseniz ortalamanın biraz üstünde performans sağlasın derseniz oldukca iyi sanırım s4 ile aynı ayar bir telefon.boyutlar oldukça iddaalı kamera per.göre.dokunmatik tepkileri iyi.oyun per.hiç bakmadım ama orta düzeyin üstüne cıkmaz.genel olarak 10 üzerinden 7 veririm kamera iyi oldugundan 1 puan fazla verdim:)

Hocam teli nerden aldınız kaça aldınız. Samsungtada 1800e satılıyorsa fiyatı en ucuz 1700 olur bu durumda evkurdan taksitle almak 1800 e daha mantıklı. Birde hangi rengi güzel duruyor. Acaba bir inceleme videosu cekip atacakmısınız? sizce s4 satıp z2dende vaz geçip bu tel alınırmı?

• quote:

quote:

ilk izlenimim nokia 1520 kullanan bir kişi olarak kamerası k zoom ile kıyaslanamaz s4 zoom ile karsılastırınca %30 daha iyi kamera netlik çok iyi s4 zoom da kullandım k zoom da su an kullanmaktayım etkileyici bir performansı var fotoda.internet hızında ise kesinlikle 1520 eziyor geçiyor kameram cok iyi olsun derseniz ortalamanın biraz üstünde performans sağlasın derseniz oldukca iyi sanırım s4 ile aynı ayar bir telefon.boyutlar oldukça iddaalı kamera per.göre.dokunmatik tepkileri iyi.oyun per.hiç bakmadım ama orta düzeyin üstüne cıkmaz.genel olarak 10 üzerinden 7 veririm kamera iyi oldugundan 1 puan fazla verdim:)

Hocam teli nerden aldınız kaça aldınız. Samsungtada 1800e satılıyorsa fiyatı en ucuz 1700 olur bu durumda evkurdan taksitle almak 1800 e daha mantıklı. Birde hangi rengi güzel duruyor. Acaba bir inceleme videosu cekip atacakmısınız? sizce s4 satıp z2dende vaz geçip bu tel alınırmı?

samsung calısanı arkadasım var evkur da 1800 tl dedim.sizde daha düşük gelir diye konustum aynı fiyattan geleceğini soyledi hatta evkur pesin fiyatına veriyor benden bekleyip pesin alacağına git evkurdan taksitle al dedi öyle yaptım bende o sekilde yaptım.eğer fotograf agırlıklı kullanacağım dersen s4 ü satıp alabilirsin z2 de Güzel telefon ancak hiçbir zaman optik zoom özellikli bir telefon kadar kaliteli foto cekme sansı yok 1520 lumia fotograf kalitesi ile ünlü su an o telefonuda kullanmaktayım ciddi kalite farkları mevcut.k zoom genel olarak foto dısında iş görecek bir telefon beyazı daha sık durmakda daha asil duruyor tasıması daha kolay s4 zoom a göre (o telide kullandım)kısaca belki telefonun ederi 1400-1500 arası ama yazın ben beklemem çekerim en kaliteli resimleri tatilde vs dersen aradaki farka alınabilir diye düşünmekteyim şu an gayet güzel ama soncta android ben samsungun note3 ünüde kullandım bir süre sonra takılmalar oluyor daha 1520 de bir gram takılma yasamadım bunları bilerek de al derim sana tavsiyem z2 alacağına 1520 düşün derim marketi cok gelişti ve ciddi kaliteli bir telefon

• quote:

quote:

quote:

samsung calısanı arkadasım var evkur da 1800 tl dedim.sizde daha düşük gelir diye konustum aynı fiyattan geleceğini soyledi hatta evkur pesin fiyatına veriyor benden bekleyip pesin alacağına git evkurdan taksitle al dedi öyle yaptım bende o sekilde yaptım.eğer fotograf agırlıklı kullanacağım dersen s4 ü satıp alabilirsin z2 de Güzel telefon ancak hiçbir zaman optik zoom özellikli bir telefon kadar kaliteli foto cekme sansı yok 1520 lumia fotograf kalitesi ile ünlü su an o telefonuda kullanmaktayım ciddi kalite farkları mevcut.k zoom genel olarak foto dısında iş görecek bir telefon beyazı daha sık durmakda daha asil duruyor tasıması daha kolay s4 zoom a göre (o telide kullandım)kısaca belki telefonun ederi 1400-1500 arası ama yazın ben beklemem çekerim en kaliteli resimleri tatilde vs dersen aradaki farka alınabilir diye düşünmekteyim şu an gayet güzel ama soncta android ben samsungun note3 ünüde kullandım bir süre sonra takılmalar oluyor daha 1520 de bir gram takılma yasamadım bunları bilerek de al derim sana tavsiyem z2 alacağına 1520 düşün derim marketi cok gelişti ve ciddi kaliteli bir telefon

Yani resim cekme acisindan k zoom diyorsunuz? Zaten ben en cok resim cekme video izleme internette girme birde msjlasma ve konusma uygulamalari kulaniyrm. Ev kurdan nasil oluyor alis veris senet seklindemi veriyor.

• evet senet seklinde oluyor her ay ödemeni yapıyomussun sonra senedi veriyormus.fotograf cekmesi hiçbir cep telefonunda bence yok gayet net ve kaliteli.yanında foto makinaya hiç gerek kalmıyor.pro makınalardan bahsediliyor yok onlar kadar iyi olmuyo vs heralde olmaz bir lens ortalama kalitede 1500 dolardan baslıyor 10 gun önce arkadasım sadece lense 4600 dolar verdi.işin özü yarı pro makina kadar iyiler ancak resim çekmeyi bilmiyosa insan ne makina olursa olsun çekemez.s4 zoom almıstım ciddi ciddi tasıması zor bir telefondu bu cihaz cok şık duruyor.yolda cafede cok dikkat cekiyor benim mantiğim su olmustur istiyosan alacaksın sarsmayacaksa tabi z2 de neymiş inceleme videolarına bir bakın alev alev oluyor diyolar burda hiç ondan bahseden yok birde o kusuru inceleyin o sekilde alın derim

• Bugün ev kura gittim k zoom almak niyetiyle Ankaraya baktim ekran falan gayet guzel kotu deyildi şıkta duruyordu. Sonra bana simdi basvuracagimi 4 5 gun sonra tekrar gelip teli alacagimi yok belki ailenden biri gelip kefil olacak falan dedi dedim memurum kefil olmuyor du hani falan. Bide cocouk gibi velimi getirip oraya kefilmis. Kafam dondu sinirden sanki bana tarla bagisliyorlar dedim:)) almadim soguttular beni ileride yayginlastiginda alacagim.Ankamaldaki samsungada 2 tane gelmis sadece onlarda 1799 diyor.

• Kim ne derse desin fiyat olarak pahalı .Amerikada 448$ a satılıyor burda 1800 leri görüyor .yani d-slr iyi bir fotoğraf makinesi fiyatına denk geliyor .S4 zoomda böyle fiyat yüksek çıktı sonra gelgelelim 650tl ye 500tl ye bulunuyor . bu fiyat politikası bi düzgün oturmadı gitti samsungda
  • quote:

Bugün ev kura gittim k zoom almak niyetiyle Ankaraya baktim ekran falan gayet guzel kotu deyildi şıkta duruyordu. Sonra bana simdi basvuracagimi 4 5 gun sonra tekrar gelip teli alacagimi yok belki ailenden biri gelip kefil olacak falan dedi dedim memurum kefil olmuyor du hani falan. Bide cocouk gibi velimi getirip oraya kefilmis. Kafam dondu sinirden sanki bana tarla bagisliyorlar dedim:)) almadim soguttular beni ileride yayginlastiginda alacagim.Ankamaldaki samsungada 2 tane gelmis sadece onlarda 1799 diyor.

kefil istenmedi benden devlet memuru değilim ve basvurudan 2 gün sonra aradılar ürünü teslim ettiler

• quote:

quote:

Bugün ev kura gittim k zoom almak niyetiyle Ankaraya baktim ekran falan gayet guzel kotu deyildi şıkta duruyordu. Sonra bana simdi basvuracagimi 4 5 gun sonra tekrar gelip teli alacagimi yok belki ailenden biri gelip kefil olacak falan dedi dedim memurum kefil olmuyor du hani falan. Bide cocouk gibi velimi getirip oraya kefilmis. Kafam dondu sinirden sanki bana tarla bagisliyorlar dedim:)) almadim soguttular beni ileride yayginlastiginda alacagim.Ankamaldaki samsungada 2 tane gelmis sadece onlarda 1799 diyor.

kefil istenmedi benden devlet memuru değilim ve basvurudan 2 gün sonra aradılar ürünü teslim ettiler

Sanırım sizde Lumia 1520 de var , Galaxy K ile Kamerayı çekilen fotoğrafları detaylı kıyasladığınızda hangisi daha iyi ?

• açık ara k zoom iyi.ancak telefon işlevselliğinde hızda acık ara 1520 o sekil de demek isterim

• şunu anlıyorum ki windows baska bişey yada 1520 ye sistemi iyi adapte ettiler ben cok memnunum önceki telim note3 dü cokda memnun kalmadım donmalar sık yasanmaktaydı ancak 1520 de bir kez olmadı seri hızlı zorda kalırsan fotolarıda iyi sayılır.size tavsiyem eğer k zoom değil de z2 alacam diyen olursa 1520 yi direk alsın parasını dibine kadar hakediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muco555555 -- 20 Temmuz 2014; 13:36:06 >
  • quote:

şunu anlıyorum ki windows baska bişey yada 1520 ye sistemi iyi adapte ettiler ben cok memnunum önceki telim note3 dü cokda memnun kalmadım donmalar sık yasanmaktaydı ancak 1520 de bir kez olmadı seri hızlı zorda kalırsan fotolarıda iyi sayılır.size tavsiyem eğer k zoom değil de z2 alacam diyen olursa 1520 yi direk alsın parasını dibine kadar hakediyor

K zoom kamerası için alayim diyorum fakat samsung seneye galax c zoom çıkartır baya arkada kalır oda .o yüzden diyorum lumia 1520 alsam hem uzun ömürlü hemde kamera bakımından benim işimi görür mü , yoksa windows phone geleceği çok iyi 1-2 seneye tam oturur rayına
  • şunu desem size kamera olarak 1520 gerçekten çok iyi k zoom yarı pro sayılacak malzeme koymus hiçbir teli onunla su an kıyaslama yapmam yapamam haksızlık olur.1520 hem hız hem görüntü olarak çok iyi en son markete ne zaman girdiniz windows a ama çooookkkk gelişti bulamayacagınız program yok gibi malzeme kalitesi dokunmatik hassasiyeti samsungun 2 tık önünde pil ise rahat 1.5. günü götürür 10 gune 8.1 güncelleme gelecek kısaca 1520 sizi 2 sene rahat rahat götürür memnun kalınacak telefon k zoom olmasa asla android almazdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muco555555 -- 20 Temmuz 2014; 14:06:26 >
  • quote:

şunu desem size kamera olarak 1520 gerçekten çok iyi k zoom yarı pro sayılacak malzeme koymus hiçbir teli onunla su an kıyaslama yapmam yapamam haksızlık olur.1520 hem hız hem görüntü olarak çok iyi en son markete ne zaman girdiniz windows a ama çooookkkk gelişti bulamayacagınız program yok gibi malzeme kalitesi dokunmatik hassasiyeti samsungun 2 tık önünde pil ise rahat 1.5. günü götürür 10 gune 8.1 güncelleme gelecek kısaca 1520 sizi 2 sene rahat rahat götürür memnun kalınacak telefon k zoom olmasa asla android almazdım

Hocam oneriniz uzere z2 yi eledim hic dusunmezken lumia 1520 aklima takildi k zoom la arasinda forograf ve video olarak kalite farki cokmu optik zoom disinda. zoom ozelini kaldirip dusundufunuzde cok fark varmi resim uygulamalari dahami iyi. Ben mesela pek ayarlardan anlamam ondan otomatikte resim cekerim 1520de bu sekilde gusel foto cekermiyim yoksa k zoommumu bekliyimm. Birde on kamera 1520de k zooma gore netmi

• buna 1700 veren kafadan istiyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.