Şimdi Ara

Samsung Galaxy Alpha 've Samsung Metali keşfetti' ilk izlenim video inceleme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
1.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: arr0wc0lt

samsung tamamen metal kasa yapmamaya yemin etmiş

Ne gerek var kapağı metal yapmaya? Samsung Apple kadar para avcısı değil. Para avcısı olsa metal yapar kullanıcılar bir batarya değişimi için 100 Tl öder üstelik cihazda zarar götürdü.kaldıki kapağı metal yapmanın çokda ekstra maliyeti yok. Zaten Admiral samsung cihazlarının maliyeti applelardan fazla. Kapak konusuna gelince kapağın açılması nimettir her açıdan. Hem batarya değiştirilmesi, hemde simcard sd kardın ekstra bir aparatı gerek kalmadan değiştirilmesi hemde istediğin şekilde tarzda örneğin swaroski kapak alır takarsın. Çizilincede değiştirirsin telin görüntüsünü mahveden kılıf takmanada gerek yok. İphone çulların hepsi arka kısmı çizilecek diye pilastik kılıf ile kullanıyor cihazı sonra plastike sallıyor. Kapağı açılmayan cihaz üretirse samsung real kullanıcısını kaybeder. Yeter çerçevenin metal olması cihazın ağırlığını arttırmaya ve kapağı açılmayan cihaz yapmaya gerek yok. Otomobil firmaları bile metal kullanımını azaltıp araçların ağırlığını hafifletmeye çalışıyor bizim lumpenler ise metal teneke yapmayı pek matah bir şey sanıyor. Bu arada Samsungun metal çerçeveside şekli ile kıvrımlarıyla apple ın sıradan çerçevesinden çok daha güzel olmuş adamlar istersek daha iyisini yaparız a getirmiş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Cerceveyle saadet olmaz..

• Tasarım olmuş donanım olmamış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel dokundunuz , "ve Samsung Metali keşfetti" :)

• samsung s5 donanımını metal kasa ile birleştirseydi herhalde 3000 liradan dayamaya çalışırdı.

• tasarım olmamış. bir htcone a bakıyorum bir buna bakıyorum arada nesiller var sanki.

• Benim için telefon soyulmasın ve mümkünse yazılım'a önem versin samsung her zaman samsung kullanırım. Ha telefon 2 ay sonra soyulupda yazılım desteğini bahane ederse hiç kusura bakmasın yüzüne bakmam.. Bu arada yeri burası değil ama telefonda dizi izlerken arada chrome kapanıyor.. Tekrar açmak zorunda kalıyorum Ram kullanımı 650 mb civarı anlam veremedim? normal midir acaba? dün günceleme yapmıştı. sanırım chrome daha iyi olmuş. firefox daha stabil gibi geldi ama bana nedense?

• Çöp

• Orta seviye derken??

• quote:

Orijinalden alıntı: ardarda45

Orta seviye derken??

Antutu'dan 38bin puan alan telefon orta seviyeymiş(!) ilginç
  • Başlıktaki ironi güzel olmuş

• Ne olur bunun fiyatı
  • Cihazın tasarımı çok güzel. Micro SD kart girişi olmaması ve pilinin düşük olması başlıca eksikleri bana göre. Pil konusu değişebilir belki yazılımla ama hafıza seçeneğinin sınırlı olması iyi değil.

• orta sınıf buysa iphone5S de orta sınıf bir cihaz.

• merhaba, tanıtımı yapılan cihazların donanımlarını birde yazılı olarak paylaşsanız Video nun altına herkesin Video yu seyredecek interneti olmayabiliyor malesef

• Ifa'da gordum inceledim..
    Bu telefon iphone piyasasini baltalamak icin uretilmis adeta.. Muthis patlama yapacaktir..

• ülkede ne çok metal hastası varmış arkadaş! Metal olsa ne plastik olsa ne karton olsa ne? İşini görüyor mu ihtiyacını gideriyor mu ona bak sen. Kullanımı ekranı pili, işlemcisi rami yeterlii mi sana yeterliyse napacan metali? Çok metal sevdalısı olanlar sanayide aliminyum doğrama yapıyorlar gidip yaptırsınlar bizahmet, metal kalite ve lüks hissi veriyorsa bizim kömürlükte paslı yağ tenekeleri var boş duruyor gönderivereyim

• Samsung tam istediğin telefonu üretmiş. 4.7 inç ve sadece 115 gram. iPhone 5s ile aynı ağırlığa sahip. Ama gel gör ki batarya işin içine ediyor. Pili 2500mAh olsa, fiyatı da 1500TL olsa direk alırdım.
  • çıkarılış amacı sony deki xperia zr ye benziyor ama zr bundan daha başarılı en azından fiyat ı 1200 ve bataryası 2300 mah. bu telefona bu fiyat fazla

• İşlemciyi incelemedim o yüzden yorum yapmıyorum.ama s800'e yakınsa orta sınıf denilecek bir tarafı yok.bataryası baya kötü ama o da sınıf belirten bir özellik değil.iphone6 ne ise muadil hale getirilmiş.yani iphone'un iyi taraflarını alırken kötülerini de almış.samsung iphone'u hedefliyim derken biraz kimliğini unutmuş.biraz ayrışsaydı iyiydi.öte yandan klişe oldu ama sony rakibi daha kendine has daha çekici özellikler sunuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 21 Ekim 2014; 23:10:41 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.