Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY ACE S5830i KULLANICILARI DERNEĞİ [Inceleme-Root-Unroot-CWM-Flash] (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
364
Cevap
14
Favori
207.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ahmetbuyukaksu

Ya arkadaslar bu 5830 i icin iyi seyler yazmiyolar duz 5830 lar daha iyimis. Siz nediyonuz bu ise yoksa hepimiz samsungtan saglam bi kazikmi yedik

Bazı oyunlar düzünde oynanırken bunda oynanmıyor sanırım, birde video kalitesi biraz düşük sanırım, bunları dert etmem dersen gayet kullanışlı bir telefon
  • quote:

Ya arkadaslar bu 5830 i icin iyi seyler yazmiyolar duz 5830 lar daha iyimis. Siz nediyonuz bu ise yoksa hepimiz samsungtan saglam bi kazikmi yedik

Benim kardeşime aldık bu telefonu açikcasi begendim bende yakin zamanda galaxy s3 almayi planliyorum. Ace ye gelirsek video kaltesl disinda gayet güzel bir telefon...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.1996 -- 9 Temmuz 2012; 8:22:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: egealp3

İcs temalı rom çıkmış durumda yükledim ve denedim simdi gayet iyi ram kullanımıda az

Cikmis diyonda kardes link versen bizde baksak

http://www.googleandroid.gen.tr/Thread-kranos-ics-4-0-3-s5830i bu ics temalı

http://www.googleandroid.gen.tr/Thread-turkish-f16-rom-slasher-v3-deodexed-t%C3%BCrkce-2-3-6-s5830i-%C3%A7ikti bi de bu var

aynı arkadas simdide overlock lu kernel üzerinde çalışıyor az kalmıs galiba bu siteye bakarsanız bulursunuz 2 tane kernel var ama simdilik overlock desteklemiyor.

• S.a ben yeni üye oldum bi sorum vardı, samsung galaxy ace s5830i telefonumu bilgisayara takınca sd kart gözükmüyor bilgden söküyorum sd kart hazırlanıyor diyor, yani teli bilge takınca sd kart otomatik kendini devre dışı bırakıyor nasıl düzeltebilirim bunu?
  • Yukardaki bildirim bölümünden sd kartı flash bellek gibi kullanı işaretliyormusunuz ?
  • Ya arkadaslar bu telefonun kapaliyken alarmi calismiyor. Sizde varmi bu sorun boyle bir telde boyle basit bi sorun olabilirmi yaa.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ya arkadaslar bu telefonun kapaliyken alarmi calismiyor. Sizde varmi bu sorun boyle bir telde boyle basit bi sorun olabilirmi yaa.

cihazla alakali bir problem degil bu android os kullanan tum cihazlarda ayni durum mevcut.

• Samsung Galaxy ace'im var.

Geçen telefonu şarja taktım, şarj olduğunu gösteren bir ibare çıkmadı ama sabah tel şarj olmuştu.

O şekil kullandım, sonra açıkken şarj etmek istedim önce olmadı sonra taktım şarj omaya başladı.

En son telefonu şarjı varken kapattım. Açtığımda pil boş şekli çıktı ve kapandı. 12 saat şarja taktım ekranda %100 şarj ibaresi göründü. Sabah teli açmaya çalışınca tekrar pil boş şekli çıktı ve açılmadan kapandı.

Sizce problem nedir. Şarj cihazında bir sıkıntı yok. Acaba virüs filan mı girdi. Servise göndermeli miyim?
  • quote:

Yukardaki bildirim bölümünden sd kartı flash bellek gibi kullanı işaretliyormusunuz ?

hangi bildirim bölümünden anlamadım, ayarlardan sd kart ve telefon saklama bölümünde sd kart devrede diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaykooo

quote:

Yukardaki bildirim bölümünden sd kartı flash bellek gibi kullanı işaretliyormusunuz ?

hangi bildirim bölümünden anlamadım, ayarlardan sd kart ve telefon saklama bölümünde sd kart devrede diyor

hani yukarda bildirim çubugu var onu asagı dogru kaydırın sd kartla ilgili olana basıp flash bellek gibi kullana basın bilgisayarınız görecektir ama usb ile baglı iken yapın
  • SA BEYLER BENIDE EKLEYIN LISTEYE :) BISEY SORUCAM BU TELE IPHONE KILIFLARI OLURMU 3 FALAN ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: adindar16

SA BEYLER BENIDE EKLEYIN LISTEYE :) BISEY SORUCAM BU TELE IPHONE KILIFLARI OLURMU 3 FALAN ?

Olmaz diye düsünüyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: adindar16

SA BEYLER BENIDE EKLEYIN LISTEYE :) BISEY SORUCAM BU TELE IPHONE KILIFLARI OLURMU 3 FALAN ?

Olmaz diye düsünüyorum

hımm eywallah kardesım sagolasın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zaykooo

quote:

hani yukarda bildirim çubugu var onu asagı dogru kaydırın sd kartla ilgili olana basıp flash bellek gibi kullana basın bilgisayarınız görecektir ama usb ile baglı iken yapın

evvet, eyw hocam :D

• quote:

Orijinalden alıntı: metehanugus

Beyler sırf bu konu için üye oldum, hangi foruma girersem gireyim telefonu kötü çıkarmışlar. Halbuki 3d-Hd oyun ve video çekme (küçükte olsa) fazla sıkıntısı yok. Konuyu öldürmeyelim, başka adam akıllı konu yok böyle. Birde arkadaşlar ben telefona root + rom atmayı düşünüyorum. Telefonu dün aldım, 2 yıl garantisi var, sizce gerek var mı yoksa beklemeli miyim? ChainFire yüklemek için root gerekiyormuş, onun için oyunları henüz oynayamıyorum (Shift v.b). Root + Rom lazım mı?

Telefonu yeni almıssınız heleki ilk android telefonunuzsa bence biraz beklemekte fayda var

• Marketten asfalt 5 indirdim acmadi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ckt

Marketten asfalt 5 indirdim acmadi.

Marketten nasıl indirdiniz uyumlu değil hatası yapar telefonunuz rootluysa cmfd 3d yi arastırın ve asfalt 5 hvga sürümünü indirin
  • quote:

quote:

quote:

Beyler sırf bu konu için üye oldum, hangi foruma girersem gireyim telefonu kötü çıkarmışlar. Halbuki 3d-Hd oyun ve video çekme (küçükte olsa) fazla sıkıntısı yok. Konuyu öldürmeyelim, başka adam akıllı konu yok böyle. Birde arkadaşlar ben telefona root + rom atmayı düşünüyorum. Telefonu dün aldım, 2 yıl garantisi var, sizce gerek var mı yoksa beklemeli miyim? ChainFire yüklemek için root gerekiyormuş, onun için oyunları henüz oynayamıyorum (Shift v.b). Root + Rom lazım mı?

Telefonu yeni almıssınız heleki ilk android telefonunuzsa bence biraz beklemekte fayda var

Kardeşim sen android işlerini biliyorsun sanırım. Evet ilk android telefonum ve bir kaç eksiğim var. Bu telefonu rootsuz veya romsuz mudur nedir neyse adam akıllı etme şansımız var mı? Mesela batarya ömrünü uzatma, video kalitesine ilaç bulma v.b. Veya root'suz çalışan oyunların tam listesi var mı elinizde ?

İlk androidinizse biraz bekleyin iyice kavrayın biraz arastırın çogu iyi oyun rootlu çalışıyor ekran görüntüsü yetmediği için Chainfire ile açılıyor
    sarj için ben juicedefender diye bi program kullanıyorum internetten juicedefenderin pro apk sini bulup telefonunuza yükleyin sarjı epey yükseltiyor ve root da gerekmiyor bunun için internette oyun ararken örneğin need for speed hvga olarak arayın hvga düşük çözünürlük oldugu için rootsuz bu oyunları açma şansınız olabilir
    birazdaha kavradıktan sonra rom ve root konusundada yardımcı olurum romlar daha yeni yeni çıkmaya başladı zaten

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kardeşim sen android işlerini biliyorsun sanırım. Evet ilk android telefonum ve bir kaç eksiğim var. Bu telefonu rootsuz veya romsuz mudur nedir neyse adam akıllı etme şansımız var mı? Mesela batarya ömrünü uzatma, video kalitesine ilaç bulma v.b. Veya root'suz çalışan oyunların tam listesi var mı elinizde ?

İlk androidinizse biraz bekleyin iyice kavrayın biraz arastırın çogu iyi oyun rootlu çalışıyor ekran görüntüsü yetmediği için Chainfire ile açılıyor
    sarj için ben juicedefender diye bi program kullanıyorum internetten juicedefenderin pro apk sini bulup telefonunuza yükleyin sarjı epey yükseltiyor ve root da gerekmiyor bunun için internette oyun ararken örneğin need for speed hvga olarak arayın hvga düşük çözünürlük oldugu için rootsuz bu oyunları açma şansınız olabilir
    birazdaha kavradıktan sonra rom ve root konusundada yardımcı olurum romlar daha yeni yeni çıkmaya başladı zaten

Sağol , birde telefonda %100 olması gereken programlar neler acaba? Root gerektirmeyen.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zeroneapps.otomatikuygulamasonlandir&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsImNvbS56ZXJvbmVhcHBzLm90b21hdGlrdXlndWxhbWFzb25sYW5kaXIiXQ..
    bu program gerçekten iyi ayarlarından saniyesini seçiyorsunuz ve o saniyelerde raminizi boşaltıyor,bu ile juice defender i kurun daha iyi olacaktır

• quote:

quote:

Bahsettiğiniz program bu mu ?

doğru program mı bu acaba?

Forumda legal olmayan paylaşımlar yasak juicedefender pro apk diye ararsanız googleda bulursunuz
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.