Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★ (893. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.002
Cevap
72
Favori
1.494.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 891892893894895
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 1 yılı aşkın süredir kullandığım telefona bugün imeinin klonlandığını ve 1 ay içerinde kapatılacağına dair mesaj geldi.
    Elimde kullanmadığım nokia 6320i telefon var onun imeisini kendi telime atmak istiyorum ama şimdiye kadar başaramadım.

1."Terminal Emulator" olmadı.
    2. * # * # 3646633 # * # * kodu hiç çalışmadı
    3.MtkDroidTools v2.5.3 araçını kullanarak teli bağladım ancak imei değiştirme kısmı pasif.
    4.Galaxy-Toolbox.apk ile yedek alıp editörle düzenleyip tekar atmak istedim ama 5830u desteklemiyor.
    5.EFS Professional adında bir program indirdim
    Açılan pencerede, efs prof dan yedek ve geri yükleme yapılıyormuş
    benim telefon qualcomm işlemcili olduğu için quulcomm nv tools başlığını seçtim
    telefonu pcye bağlayıp connect tuşuna basınca istediğim bilgileri buldum.
    değiştirmem gereken imei numarası gözüktü orayı silip yeni imei yazdım
    ama kaydet bölümünü bulamadım onu da bulursam olacak gibi.

https://store.donanimhaber.com/ed/19/34/ed19341ff9ba5db079a9e6ee7f17b9b7.jpg

• Beyler saatin artik su teli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler gelen aramalarda dokunmatik ugraştırıyor . ortadaki tuşa bastıgımızda gelen aramalarda cevaplamamız için gereken program var mı yada değişik gelen aramalarda cevaplayacagımızdokunmatik şekiller.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fat366

beyler gelen aramalarda dokunmatik ugraştırıyor . ortadaki tuşa bastıgımızda gelen aramalarda cevaplamamız için gereken program var mı yada değişik gelen aramalarda cevaplayacagımızdokunmatik şekiller.

CM romlarda var onun ayarı ama stock romlarda yok.Hangi romu kullanıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekleGeliyorum

quote:

Orijinalden alıntı: fat366

beyler gelen aramalarda dokunmatik ugraştırıyor . ortadaki tuşa bastıgımızda gelen aramalarda cevaplamamız için gereken program var mı yada değişik gelen aramalarda cevaplayacagımızdokunmatik şekiller.

CM romlarda var onun ayarı ama stock romlarda yok.Hangi romu kullanıyorsunuz?

CyanogenMod var biliyorum onu ama şimdi ona geçmekle uğraşmak istemiyorum. orjinal romla kullanılıyor şuan telefon.
  • Arkadaşlar bende imei kayıtlı ace var bunun androidini nasıl güncelleyebilirm.en uygun android versiyonu ile birlikte bana yardımcı olun.LÜTFEN.....
  • Arkadaşlar umuyorum yarin ace den kurtulma günüm olacak... gerçi tam kurtulma değil çünkü yeni telefon ace 2 olacak.. buradan çok kişi gitti ve gidenlerden buna benzer mesaj atanlar epey vardi sanirim...gerçi ace evde kalacak umarim isim düşmez bir daha...Darisi basiniza...

• telefonun şarjı 6 saat dayanmıyordu, pili değiştirdim, eski pil 2.5 yıllıktı, şarj iyi gidiyor şimdi performansı arttı telefonun. Pili orjinal aldım 50 liraya, eğer beni 1.5-2 sene götürürse verdiğim paraya değer bence.

Ha şu var bundan sonra android almam elimden geldiğince, telefonu değişince bir gün win. veya ios lu alırım telefonu.
  • ace i zamanında sıfır almıştım yaklaşık 3 sene önce baya kullandım 2 sene sonra xperia z ye geçtim gerçekten ace den sonra çağ atlamış gibi oldum açıkçası ama ace root yapıp rom yüklemedikten sonra 5 para etmez bir telefon açıkçası.
    inşallah sizlerde zaman içinde kurtulursunuz bu telefondan.
  • galaxi ace renksiz ekranlı tellerden sonra yeni nesile geçişte ki son 2 3 yılımda bana yardımcı olan tel.onunla teknolojiyi daha iyi tanıdık.bize problemlerın en alasını gösterdi.problemler ile nasıl başa çıkacagiimizi ben ace ile öğrendim.her ne kadar sorunlu bır tel ise 3 yıl bana çok yardımcı oldu...sağolsun varolsun.
  • karadenizyapi K kullanıcısına yanıt
    Aynen telefonun çıkardığı sorunları çözmekle uğraşmaktan Android hakkında geniş bir bilgiye sahip olduk. Stok rom yükleyip kardeşime verdim şimdi o uğraşıyor. Yakında rom işlerine başlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açyly?ta kasan, format attykdan sonra kasan telefon mu olur?

Evet olur

Ben 2 sene kullandym. Son 2.5 aya do?ru ?arj sensörü bozulmu?tu. ?arjdan çykardy?ymda ?arj oluyor demeye devam ediyordu. Millete hava atyyordum kablosuz ?arj var diye. ?uan gmd 4 gb kullanyyorum. Bianchiden renault'a binmi? gibi oldum abartmaya gerek yok
  • Çok mu sorunlu yahu bu telefon? 5 ay idare etmez mi? Bir de s5830i ile ne farkları var?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

Çok mu sorunlu yahu bu telefon? 5 ay idare etmez mi? Bir de s5830i ile ne farkları var?

Hepsinden uzak durun eşe dosta haber salın kimse almasın o derece 3-4 senedir sinir hastası oldum.Geçen hafta dondu yine dışarda yere vurdum lanet olası telefon çizilmedi bile
  • quote:

quote:

Çok mu sorunlu yahu bu telefon? 5 ay idare etmez mi? Bir de s5830i ile ne farkları var?

Hepsinden uzak durun eşe dosta haber salın kimse almasın o derece 3-4 senedir sinir hastası oldum.Geçen hafta dondu yine dışarda yere vurdum lanet olası telefon çizilmedi bile

Ne gibi sorunları var hocam idarelik cihaza ihtiyacımız var en uygunu bu. Bir de i modelinin ne farkları var Android 2.2 diyor 2.3 güncellemesi var mı?

• Bende bu telefon var 2 yıldır kullanıyorum kolay kolay satmam herhalde yeni telefon alsam bile bunu 2.telefon olarak kullanırım.
  • quote:

quote:

quote:

Ne gibi sorunları var hocam idarelik cihaza ihtiyacımız var en uygunu bu. Bir de i modelinin ne farkları var Android 2.2 diyor 2.3 güncellemesi var mı?

idarelik cihaza ihtiyacınız varsa alın derim. bende 3 senedir kullanıyorum arada kasma yapma dışında sıkıntı yok.
    İ modelindende pek bi fark yok açıkcası hemen hemen aynılar. Benim telde 2.3.6 yüklü şuan.

• dumluc4 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam başka cihaz aldık.

• Anneme bu telefonu almayı düşünüyorum telefon nasıl ? oyun falan açmasada olur şarj, malzeme kalitesi iyi olsun yeter annem için sizce uygunmudur ?
  • kozvir K kullanıcısına yanıt
    Hiç bulaşmayın.

• 
Sayfa: önceki 891892893894895
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.