Şimdi Ara

Samsung Galaxy Ace mi HTC Wildfire mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
3.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu iki telefon arasında kararsız kaldım ama galaxy ace ağır basıyor gibi.Siz ne dersiniz?Başka telefon önerileriniz varsa onları da değerlendiririm:)

• Galaxy Ace genel olarak kesinlikle daha iyi bir cihaz, öneririm.
  • P503 de alabilirsin.
  • ace daha iyidir..
  • wildfirenin ekran cozunurlugu dusuk ve daha eski bir model ace daha iyi tercih olur
    yada p503 alabilirsin
  • Galaxy Ace de görüntülü görüşme yok sanırım.
  • cevaplarınız için teşekkürler :)
    bugün teknosada ace ile wildfire ı karşılaştırdım bu ikisinden ace daha iyi gibi duruyor tabii.benim aslında samsung konusunda şüphelerim var biraz, dayanıklı olması gerek 3-4 sene kullanabilirim alacağım telefonu.daha önce hiç kullanmadığım için bilmiyorum ve kafam karışık :/ bir de ace şu an 750 lira, bu kadar paraya değer mi daha çok yeni beklemeli miyim?
  • Ace cok kotu bugun baktim alma iphone 3gs alirsin o paraya bence iphone al
  • Etkilemek gibi olmasın ama ace'da flash desteği yok arkadaşlar..İşlemci yapısı gereği olmamaktadır..
    Wildfire 2.1 olarak gelmesine rağmen flash desteği mevcut ve sorunsuz kendi browserinda çalıştırabiliyor..Wildfire cihazıyla ilgili şarj sorunları mevcut lakin batarya kalibrasyonuyla bu sorunda çözülebiliyor..

Tercih yinede sizin..Hayırlı günler..
  • ace içinde sky fire diye bir program varmış o programla flash desteği olmadan da netten video izleniyormuş, ace modelini mağazada inceledim çok şık bende almayı düşünüyorum ama tabi fiyatı düşünce
  • quote:

Orijinalden alıntı: onrcskn

Ace cok kotu bugun baktim alma iphone 3gs alirsin o paraya bence iphone al

iphone alabilirsen bencede iphone al
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lj.23

ace içinde sky fire diye bir program varmış o programla flash desteği olmadan da netten video izleniyormuş, ace modelini mağazada inceledim çok şık bende almayı düşünüyorum ama tabi fiyatı düşünce

Skyfire programı sonradan yüklenmekte..
    O program çalışma prensibi farklı olduğundan netteki videoları açabiliyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluecat -- 23 Mart 2011; 23:30:40 >
  • iphone'un fiyatı ace'in nerdeyse iki katı alabilsem alırdım ama maalesef :) ilgilendiğiniz için teşekkür ederim ben biraz daha beklemeye karar verdim fiyatlar düşer yeni modeller çıkar vs şu an almaktan vazgeçtim yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: lullabies

iphone'un fiyatı ace'in nerdeyse iki katı alabilsem alırdım ama maalesef :) ilgilendiğiniz için teşekkür ederim ben biraz daha beklemeye karar verdim fiyatlar düşer yeni modeller çıkar vs şu an almaktan vazgeçtim yani

ikinci el temiz iphone cok var hocam
  • arkadaşlar bende samsung galaxy ace alsam mı die arada kaldm nokia e72 le ne diyorsunuz baya bilgi edindm aslında ama android froyo yo rom atma 2.2.1 e güncelleme falan olayları warmış glb gözüm korktu watanın %25 indirimi bitmeden alıcam bi fikir werin
  • e72 asla almayın ben ilk o telefonu alacaktım ama sar değerleri nokianın en yüksek sar değeri olan telefonu uzun vadede kansere kadar gidiyor yüksek sar değerli telefonlar ace alın bende öyle yapacağım hem sybianın modası geçti nokia ovi uygulamalarıyla android uygulamaları yarışamaz bence bu arada ben android kullanmayı bilmiyorum fakat çok araştırdım iki telefonuda
  • bu arada %25 indirim nerde bende çok aradım ama 710dan aşağı bulamadım galaxy ace i
  • 2.el desire. HD2 filan al daha iyi yaparsın
  • %25 vatan bilgisayarda war ama izmirdeki balçowa mağazasında pazar gününe kadar dewam ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

2.el desire. HD2 filan al daha iyi yaparsın

bak yunus hocamin dedigide olur
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.