Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★ (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.671
Cevap
112
Favori
1.348.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önceden mail atmıştım Temmuz demişlerdi o yüzden şaşırdım bende.
  • Aynen dediğin gibi ama benim yurtdışında akrabam yok Atrix'i düşünmüyorum ve Ace 2'yi sonuda kadar bekleyeceğim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avrasya Kurdu -- 20 Haziran 2012; 13:39:55 >
  • info@genpa.com.tr
    cevap@telpa.com
    info@c5.com.tr
    sevilay.saral@basari.com.tr
    TEK KELİME "YÜKLENİN"...
    Şöyle yazın;
    Samsung Galaxy Ace 2 I8160 Türkiye'ye ne zaman ve hangi fiyatla gelecek?
  • Dediğim gibi söz konusu, Samsung hiç birşeye şaşırmayacaksın...
  • Ben hepsine mail attm..
  • Bende gönderdim hepsine mail.
  • Daha çok kişiye yaymak lazım...
  • Bende attım.
  • Beyler;
    "Temmuz ayında gelmesi planlanmaktadır", "Temmuz sonu" ve "Ağustos ayında gelecektir" cevapları dışında farklı bir cevap varsa lütfen yazın.Ve fiyat hakkında herhangi bir tüyo almaya çalışalım ve alabilen varsa yazsın...
  • Sadece Başarıdan cevap geldi onlarda bilgi konusunda bir şey söylemediler. Aynı şekilde Temmuz sonu veya Ağustos başı diyorlar hala.
  • Bu konuya yazmayacagim sinir oldum birturlu telefon gelmedi diye; bir ace 2 alacak olan da bekleyemedi htc one v alacak
    duyurulur samsung yetkililerine ace 2 lerin uzerine sirke dokup tursu yapsinlar daha sonra kitlikda kullanirlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ACE 2012

Bu konuya yazmayacagim sinir oldum birturlu telefon gelmedi diye; bir ace 2 alacak olan da bekleyemedi htc one v alacak
    duyurulur samsung yetkililerine ace 2 lerin uzerine sirke dokup tursu yapsinlar daha sonra kitlikda kullanirlar

ben vazgeçtim bile imzamdakini aldım:
  • Genpa ağustos itibariyle dedi.
  • Bu Samsung böyle giderse daha çok müşteri kaybederler ama ben sonuna kadar vazgeçmeyeceğim.
  • Sony ile HTC çok iyi telefonlar çıkartıyorlar ama bana göre tasarımları berbat.
  • Arkadaşlar arkadasımın kuzenı almayada ve telefoncuda 200euro'ymuş bugun yola cıkacaklardı eğer zaman bulursa alacağını söylemişti. Alır da getirirse gereken incelemeleri yapar ve sizi bilgilendiririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackGalleo

Arkadaşlar arkadasımın kuzenı almayada ve telefoncuda 200euro'ymuş bugun yola cıkacaklardı eğer zaman bulursa alacağını söylemişti. Alır da getirirse gereken incelemeleri yapar ve sizi bilgilendiririm.

getirince kafadan 100 tl vergi verecek bilsin de
  • quote:

Arkadaşlar arkadasımın kuzenı almayada ve telefoncuda 200euro'ymuş bugun yola cıkacaklardı eğer zaman bulursa alacağını söylemişti. Alır da getirirse gereken incelemeleri yapar ve sizi bilgilendiririm.

Eyvallah, bazı sorularımızı cevaplarsan seviniriz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

getirince kafadan 100 tl vergi verecek bilsin de

Temmuz sonu ya da Ağustos başına kadar beklemek mi?, yoksa 100 TL vermek mi?SORUSU OLMAZ BENCE...
  • quote:

Senden gelecek habere göre bende amcamın Almanya'daki tanıdıklarına haber salarım...En fazla 600'ü geçmez, Türkiye'ye geldiğinde 800'den aşağı olmayacak ve en az 1,5 ay beklemek lazım...
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.